Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לא ליפול בפח בקניית רכב

kompy
שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המוכרת לא משנה לה מתי,

ובשביל השקט שלי אני מעדיף לעשות את הבדיקה בסמוך לקנייה

וואלה מפתיע שיש לזה כלכך הרבה ביקוש בגוגל, ולא חשבתי אפילו לחפש

תודה רבה לך.

Seat Ibiza FR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חלק מהמוכרים הם לא הרמאי הקלאסי .

זה לפעמים אנשים פרטיים שמוכרים רכב פעם ב-5 +שנים ויש להם "בעיה מנטלית" במכירת הרכב .

כלומר הם משקרים פה ושם , לא זוכרים , לא מבינים , קיבלו רכב בירושה או שבאמת קנו מסוחר רכב

ולא יודעים מה הם מחזיקים .

קשה לקרוא לזה רמאות , אבל זה הכי בעייתי .

בתכלס , מי שמחזיק רכב 5 שנים יודע בדיוק מה יש לו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

בוקר טוב, עכשיו מצאתי את האשכול הזה, אשאל פה גם, נגיד אני מוכר את הרכב שלי, הוא משועבד, אני מפחד פשוט שהקונה ישלם אבל איכשהו הוא יבטל את העברת של הכסף אחרי שכבר עשינו עברת בעלות (חבר שלי שכמעט עורך דין אמר לי שאפשרי לפני השלושה ימים לבטל עברת כספי מחשבן לחשבון, וצ'ק גם בתכלס צריכים לחכות 3 ימים עד שאפשר לגעת בכסף.

מישהו יכול להסביר י בעברית פשוטה מה לעשות?

תודה מראש על העזרה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשלם בצ'ק בנקאי או באמצעות העברת זה"ב.
צ'ק בנקאי נכנס לחשבון שלי ואי אפשר לבטל ורואים את הכסף ישיר כאילו?

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחאה בנקאית : תוך שלושה ימים הכסף אצלך. בזמן הזה הבנק בודק את אמינות הצ'ק. גם אם הוא בנקאי.

השיטה הכי מאובטחת היא מטבע קריפטוגרפי בעמלת טרנזקציה גבוה. תוך שעה הכסף אצלך . אין ביטולים.

הבעיה שם היא תזזית השערים...

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה אומר שאני לא יכול לעשות עברת בעלות באותו רגע ולתת לו את הרכב, צריך לחכות 3 ימים, ואם הקונה לא מסכים לחכות? אין יותר מידי מה לעשות נכון?

עברת דיגיטלית הכוונה עברת מחשבון לחשבון לא?

כי כתבתי שהבנתי שאפשר לבטל דבר כזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחאה בנקאית : תוך שלושה ימים הכסף אצלך. בזמן הזה הבנק בודק את אמינות הצ'ק. גם אם הוא בנקאי.

השיטה הכי מאובטחת היא מטבע קריפטוגרפי בעמלת טרנזקציה גבוה. תוך שעה הכסף אצלך . אין ביטולים.

הבעיה שם היא תזזית השערים...

לא מכיר בכלל מה שאתה אומר...

היום אני הולך לבנק לבדוק מה מו מי, שיגידו לי בדיוק מה לעשות, מקווה שלא יהיה בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז נותנים פה איזה שהוא אמון .

השיטה הישנה היא כזו : נפגשים עם הקונה בבנק ורואים בעיניים איך הבנקאי מנפיק את ההמחאה הבנקאית. משם הולכים לדואר לעשות העברה בעלות. במצב כזה הסיכוי לזיופים ביטולים כאלה ואחרים אפסי.

אבל שים לב : אמרת שהאוטו משועבד : סיכוי טוב שבדואר המחשב של משרד התחבורה יחסום העברת בעלות. תדאג להסדיר שעבוד מבעוד מועד.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, לפי מה שאני יודע, עד שהבנק לא מקבל את הכסף, לא מבטל את השעבוד, אז אי אפשר לעשות עברת בעלות תכלס, אז מצד 1, אם הבנק מבטל את השעבוד, הכסף כבר אצלהם, אבל מצד שני, כבר קרה לי מקרה עם העבודה שהפקדתי צ'ק, עברו 3 ימים וראיתי את הכסף, ופתאום הבנק נזכר שחסר חתימה ולקחו את הכסף, לא בעיה, זאת העבודה שלי, אבל פה זה בן אדם פרטי, אם קורה מקרה כזה, אכלתי אותה בגדול... בגלל זה מנסה למצוא פתרון כדי שלא יקרה דבר כזה.

אני המוכר אגב, מנסה לדעת כל מה שאפשר לפני שסוגר הכל עם הקונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרך לדבר עם הבנק לגבי השעבוד . אחרת הקונה צריך לסמוך עליך ולבוא איתך לבנק לשלם את השעבוד , לקחת מפתחות ועם המסמכים מהבנק ללכת לדואר לבצע העברת בעלות .

זה סוג העסקאות שיש בהן המון ריצה ולכן מומלץ לחתום על זכרון דברים לפני שמבהיר את השלבים והתשלומים.

בתור קונה לי זה היה מוציא את החשק

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל ה אמרתי לעצמי, עוד מעט הולך לבנק לבד, מספר להם הכל, ושהם יגידו לי מה הכי טוב לעשות, כי בסופו של דבר, הבנק לא ישחרר את השעבוד עד שהם לא בטוחים ב100% שבקומה לא יכול לבטל.

מישהו אחר אמר "עברת "זהב" מחשבון לחשבון, לא שמעתי על זה, יש דבר כזה? שאי אפשר לבטל אותה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה, דיברתי עם הבנק, הבחור דיבר עם הבנק ואמר שמחר אחרי שיבדוק את הרכב והכל, יתקשר לבנק שלו ויעשה עברת זהב בנקאית.

מקווה שהכל יהיה בסדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...