Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשן לבן...

ramig3
שימו לב! השרשור הזה בן 4099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסרק שלי מאוזן כי אני מכוון אותו ידנית לפי נשם פתוח ותערובת זה לא בעיה בווברים של פורד.

סוף סוף אני רואה רעיון שימושי.....איפה אפשר לקנות מצמצם כזה והאם זה משהו אוניברסלי או רק לצרפתיות?

והאם אני יכול להכין את זה ביד?

חשבתי על משהו בסגנון חתיכת בד עבה ואחריו מסנן דלק כדי שהוואקום יעבור והשמן לא אבל אני לא יודע אם מסנן דלק יכוללסנן סיבים של בד ולא נראה לי ובגלל זה זה לא יצא לפועל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרק שלי מאוזן כי אני מכוון אותו ידנית לפי נשם פתוח ותערובת זה לא בעיה בווברים של פורד.

סוף סוף אני רואה רעיון שימושי.....איפה אפשר לקנות מצמצם כזה והאם זה משהו אוניברסלי או רק לצרפתיות?

והאם אני יכול להכין את זה ביד?

חשבתי על משהו בסגנון חתיכת בד עבה ואחריו מסנן דלק כדי שהוואקום יעבור והשמן לא אבל אני לא יודע אם מסנן דלק יכוללסנן סיבים של בד ולא נראה לי ובגלל זה זה לא יצא לפועל...

OK, תחתוך את הצינור ההולך לסעפת במקום נוח להחדרת צינור בעל קוטר פנימי הרבה יותר קטן. תשאיר קוטר של בער מילימטר וחצי.

אל תשתמש בבד או בכל דבר היכול להישאב לסעפת.

פשוט וקל.

בהצלחה.

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה נשמע לי מאוד לא בטוח....איך אני מבטח שלא ישאב לי?

יש רק אופתיה אחת וזה לבנות לו מין אומים כאלה שיתפסו אותו ויהיה גדולים מצינור הנשם ואז אין סיכוי שיכנס...

בכל זאת יש משהו כבר בנוי שאפשר לקנות כי כל הבניות האלה בלי הגנה לא מומלצות....

הרעיון עם בד הוא זה שמה שכן ישאב יעצור במסנן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 שנים מאוחר יותר...

שלום לכול ה מומחים

היה לי מים חומים במיכל מים ... שמתי חומר ניקוי והתחלתי לנסוע אחרי כ 500 מטר ראיתי ש יוצא לי עשן לבן ו החום מתחיל לעלות

שמתי מים ו מיד חזרתי הביתה כ 500 מטר .. אחרי שהאוטו התקרר לגמרי כול הלילה הוספתי מים ו אוטו מניע ונוסע ... נסעתי כ 100 מטר ו חזרתי ... אין לי מים בשמן או כול צרה אחרת .. כל מה שאני צריך איש מקצוע שיבדוק את התקלה ו יחליף אטם ראש... זה מה שאמרו לי הפורום רנו בינלאומי... לא רוצה להחליף משאבה או טטימינג או חלקים מיוטרים אחרים אין לי כסף מעדיף לתקן מינימום ולמכור בשביל לקנות 2006 אותו רכב..... ברכב הזה החלפתי גיר טימינג קלאץ צמיגים וכל מה שצריך ואוטו נסע ונוסע מצוין ו עושה 800 ויותר קמ בטנק 45 ליטר בלי מזגן

אבקש עזרה וויעוץ

תודה:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...