Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

*** תמונות של קלאודיה שיפר בעירום מוחלט!! WOW!! ***

Moti - Miata R
שימו לב! השרשור הזה בן 6071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים וחברות, רציתי להביא לתשומת לבכם תגלית מרעישה!

שוק המשומשות הוא משהו שלא משתנה מדקה לדקה ומי ששאל שלשום על מכונית קטנה ב-30K ייקבל את אותה התשובה של מי ששאל בשבוע שעבר על מכונית קטנה ב-30K, ובמפתיע - גם זה שישאל מחרתיים על מכונית קטנה ב-30K ייקבל את אותן התשובות והתגובות.

יודעים למה?

כי המכוניות הקטנות האלו באיזור השלושים אלף הן כבר משומשות, ומה שהן מכרו בשנת 98 (לדוגמא) לא הולך להשתנות כבר, כי עברו כמה שנים מאז... לא ייוולדו עוד מכוניות משום מקום וגם אין סיכוי שפתאום יציעו לכם למכירה איזו פרארי שנכנסת לכם בול בתקציב.

לפני ששואלים שאלות צריך לחפש את התשובות, וכשאני אומר לחפש, זה לא 2 דקות כדי לצאת ידי חובה, זה כדי למנוע את השחיקה בפורום ושרשורים מיותרים שהרבה מכם פותחים עם שאלות שנשאלו כבר ארבעים אלף פעם.

מומלץ גם לקרוא את השרשור הבא כדי להבין את המשמעות של פתיחת שרשורים מותרים -

חברי הפורום - למה חובה לחפש, הסבר על שחיקה ולמה כולם מפסידים מזה בסוף

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מוטי - מכוון שאני חושב שזה לא יפה לעבוד על חברי הפורום החלטתי לספק את מבוקשם :wink:

כמובן שלמען אריכות חיי הפרופיל שלי בקארספורום צינזרתי את התמונה ולו בקצת ;)

***התמונה הוסרה לאלתר***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי - מכוון שאני חושב שזה לא יפה לעבוד על חברי הפורום החלטתי לספק את מבוקשם :wink:

כמובן שלמען אריכות חיי הפרופיל שלי בקארספורום צינזרתי את התמונה ולו בקצת ;)

ענק!!!! :lol: :lol: :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...