Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לצבוע פלסטיקים ב206?

danielbd
שימו לב! השרשור הזה בן 6903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שבועיים קניתי סוף סוף 206(שהחליפה את ה205), אני מאוד מרוצה ממנה ומאיך שהיא נראית רק כמה דברים חסרים לי ואני רוצה לדעת אם שווה לעשות אותם.

1.לצבוע את הפלסטיקים השחורים שמגינים על הרכב(אלה שבדלת ומעל הפגוש הקדמי והאחורי).

2.שריטה קלה שילדים עשו בדלת(לפני שקניתי) שבמוסך אמרו שעדיף לעזוב כי יצטרכו לצבוע את כל הדלת בשבילה.

3.האם לצבוע בתוך האוטו כמו ש206XS עשה.קישור-http://84.94.232.12/~psi/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=5417&sid=55d0f1e6367745953693da4c1d41fed7

אם כן אז באיזה צבע?לבן או כסוף?

הדברים מסודרים לפי סדר עדיפות שלי והייתי מודה עם תענו לי ב1,2,3.

דניאל.

DSC01933reduced-2.jpg

Polo GTI 2013 APR stage 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תודה שעניתם כל כך מהר(RS...) אבל האם יש פה מישהו שעשה את זה וירד לו הצבע?

נ.ב

כרגע אני מחפש גאנטים, האם עדיף לבנים או שהם יתלכלכו ממש מהר מהמדרכות והכל??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא כדאי

2. תנסה פוליש ואז ווקס או חומר למילוי שריטות

3. בתוך האוטו אני ממליץ כחול מטאלי או גוון של כחול או כסף לבן שבשום אופן..

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תודה שעניתם כל כך מהר(RS...) אבל האם יש פה מישהו שעשה את זה וירד לו הצבע?

נ.ב

כרגע אני מחפש גאנטים, האם עדיף לבנים או שהם יתלכלכו ממש מהר מהמדרכות והכל??

הג'אנטים שלך הם 4 ברגים, נכון?

אם יש לך את המוזמנים - תביא OZ Superturismo wrc לבנים.

חישוקים מ-ד-ה-י-מ-ים :yum:

רק שתדע שחישוקים לבנים יתלכלכו מאוד מהאבק בלימה וזה לא הכי קל לניקוי,

אבל החישוקים האלה שווים את המאמץ בניקוי :wink:

בנוגע לפנים הרכב - הייתי צובע בצבע שתואם לריפודים (מה צבעם?)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הם 4 ברגים והאמת שיש מצב לגנטים שאמרת מOZ ראיתי אותם פה על איזה 106 ראלי(לבנה) והם ממש יפים..רק המחיר קצת בעייתי אבל מה לא עושים בשביל האוטו... .

פנים הרכב בצבע כחול שחור אבל ממש לא חשוב לי לצבוע בפנים עדיף להשאיר כמו שזה בא, זה מספיק יפה בעיני.

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הם 4 ברגים והאמת שיש מצב לגנטים שאמרת מOZ ראיתי אותם פה על איזה 106 ראלי(לבנה) והם ממש יפים..רק המחיר קצת בעייתי אבל מה לא עושים בשביל האוטו... .

פנים הרכב בצבע כחול שחור אבל ממש לא חשוב לי לצבוע בפנים עדיף להשאיר כמו שזה בא, זה מספיק יפה בעיני.

:)

שמע, אתה תמיד יכול לקחת "רק" את ה-OZ Superturismo GT הכסופים :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חיצונית תלוי מה אתה אוהב לדעתי כדאי לצבוע, קח בחשבון שכל מכה ביום שישי ירד הצבע, כל צבע אוהב לרדת מפגושים ופסטיקים אפילו של פחח

2. תנסה פוליש עדין

3. אם כבר צביעה פנימית רק הקונסולה המרכזית (של המזגן)

בקשר לגאנטים לבנים זה יפה אבל תקפיד לנקות לפחות פעם בשבוע אם לא הכתמים לא ירדו בקלות ואם ישארו לנצח, חוץ מזה תלוי בטעם שלך אם אתה אוהב גנטים לבנים.

הם לא מתלכלכים מהמדרכות, הם מתלכלכים מאבק הרפידות בלם

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1-לדעתי לא כדאי לצבוע את הפלסטיקים,רק לדאוג לנקות ולטפח עם ספריי סקאי(אני ממליץ על אמריקן איגל)

2-ג'אנטים זה יפה.נקודה.בכל צבע.רק לבן באמת מתלכלך מהר והרבה-נקודה למחשבה.

3-אם יש לך ראש (וידיים טובות!)לפרוייקטים כאלה,ואם זה עושה לך את זה-לך על זה.אחד הדברים המגניבים ביותר זה רכב בהתאמה אישית.מנסה להעלות כמה תמונות...

175truckad gooooooooooooooooood.jpg

platy interior.jpg

lamburgini camo.jpg

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אני צריך לחשוב פה על הכל אבל אני חושב שאני יקח את הסיכון של צביעת הפגושים(כי זה יוצא כל כך יפה...)

אני יעדכן פה מה קרה עם זה ברגע שאני יעשה את אחד מהשיפורים .

בכל מקרה ירדתי מצביעה פנימית, זה לא יצא יפה כמו שזה עכשיו.

עריכה:

אני מעדיף את הסופרלגרה של O.Z אני יחפש בלבן(זה הגאנט שיש ל206 ראלי,או לפחות היה בשנת 2003)

zoom_photo_07.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף את הסופרלגרה של O.Z אני יחפש בלבן(זה הגאנט שיש ל206 ראלי,או לפחות היה בשנת 2003)

לא זה לא.

החישוק שבתמונה הוא ה-Superturismo Wrc.

Superleggera יש רק בזהוב וכסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביעה של הפגושים ופסי המגן ללבן+ חישוקים לבנים? יש גירסה מיוחדת של לובינסקי ל-206 שנראית בדיוק כך מקורי מהיבואן+ "נגיעות" לבנות בפנים הרכב. אני חושב שזה לא פחות ממזעזע (יש אחת כזו בהרצליה).

אני הייתי משאיר את הפגושים כמו שהם ושם חישוקי סגסוגת יפים וכסופים, זה יראה הכי מוצלח. (עדיף ג'נט 15")

בתוך האוטו כן הייתי צובע (רק צביעה איכותית!!!) כמה חלקים בכסף...זה פשוט נותן הרגשה אחרת בתוך האוטו.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הפלסטיקים הפנימיים,

אני צבעתי חלק מהקונסולה המרכזית בצורה עצמאית עם ספריי צבע פשוט מהום סנטר כ - 4 שכבות צבע (לאחר ניקוי יסודי כמובן). לא שמתי שום לכה או חומר מקשר. רק צבע.

יצא יפה מאד לדעתי (ולדעת הרבה אנשים).

לאחר כשנה וחצי אין שום קילופים או שריטות.

תצבע רק אותה. ותלביש בחזרה. זה מוסיף המון. אם זה לא יספיק לך, תמשיך לצבוע עוד חלקים. לדעתי יותר מדי חלקים צבועים כבר לא נראים טוב.

יובל.

קונסולה כסופה 2.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...