Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מידע על FERRARI

MINI MATAN
שימו לב! השרשור הזה בן 6910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני לא יודע אם זה קשור לכאן או לא, אם לא מקס' תעבירו.

אני עושה עבודה על FERRARI לבגרות, ונוכחתי לדעת שזה לא כזה קל למצוא, אפילו לא עם גוגל..

לכן אודה למי שיעלה קישורים לאתרים שתוכנם עוסק בפרארי (מלבד האתר הרשמי של פרארי)

שיהיה תקצירים על אנזו פרארי (האיש) נהגים,תחרויות וכו'..

תודה מראש מתן

1.8T 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לדעת איך להשתמש ב-GOOGLE...

תתחיל בחיפוש המילים "FERRARI HISTORY"

יש ה-מ-ו-ן חומר! רק צריך לדעת איפה למצוא.

http://www.exoticcarrental.com/FerrariHistory.htm

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דם אני רוצה לעשות עבודת גמר על מכוניות!!!

איפה אתה לומד?!

זה החלום שלי! ליצור בית ספר שילמד היסטוריה של עולם הרכב העולמי!!!

נ.ב זה בחיים לא יקרה!:smile:

מיכאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לראות את הסרט על פרארי, יש סרט בגרסה "קולנועית" שמקצינה את הארועים בחייו, וישנו הסרט מבית ה-BBC שהוא מקצועי ובו מספרים על חייו כאלו שעבודתם הוא חקר חייו, סופרים וכו'.

את הסרט הראשון אני מתאר לעצמי שניתן למצוא בתוכנות הורדה, לסרט השני נא ליצור קשר בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לראות את הסרט על פרארי, יש סרט בגרסה "קולנועית" שמקצינה את הארועים בחייו, וישנו הסרט מבית ה-BBC שהוא מקצועי ובו מספרים על חייו כאלו שעבודתם הוא חקר חייו, סופרים וכו'.

את הסרט הראשון אני מתאר לעצמי שניתן למצוא בתוכנות הורדה, לסרט השני נא ליצור קשר בה"פ.

את הסרט פרארי ניתן להוריד באימיול אבל חתכו ממנו קטעים.

כמו החלק שאנזו פרארי משכנע את המעצב הכי טוב שהיה בכל הזמנים ויטוריו יאנו והוא היה כבר של פיאט.

היה מרגש שהוא בחר "להגשים את החלום", מי שראה יבין, אני רוצה לראות את הסרט המלא שוב...

מישהו יודע אם אפשר להשכיר\לקנות את הסרט המלא (3 שעות - מחולק ל 2 חלקים) ?

איפה ומה המחיר ?

(עדיפות למקום בחיפה או באזור ת"א\ראשון לציון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...