Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה אפשר לבדוק זיהום אוויר שלא בטסט?

RG1

פוסטים מומלצים

היי חברים

קניתי מזדה CX5 שנת 21 עם 44K קילומטר, עברה טסט בפברואר, לקחתי לבדיקה במכון ואמרו שיש ערכי פליטה לקויים בממיר, לא היה עובר טסט ממש על הקשקש..

הבדוק אמר שזה נדיר שברכב כזה תהיה בעיה בממיר וממליץ על K44 שרוב הסיכויים יסדר את הבעיה.

איך שסיימנו את הבדיקה בעל הרכב (שאני סוג של מכיר מקרוב משפחה) הבטיח לי שהוא שם K44 בכל רכב שהוא קונה ישר והערכים האלה זה כי ברכב עכשיו יש K44 עם מיכל מאוד ריק.

בכל מקרה, רציתי ראש שקט ולראות שאכן הערכים קרו בכלל החומר הזה ולא כי יש בעיה.

האם למוסך מורשה רגיל יש גישה למכשיר שבודק ערכי פליטה? אם לא, כמה תעלה בדיקה כזאת במכון טסטים? כמובן שאוכל לבקש טובה אחרי ששילמתי להם על בדיקה, אבל מעדיף לדעת מראש אם אפשר במוסך רשמי.. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, RG1 כתב:

האם למוסך מורשה רגיל יש גישה למכשיר שבודק ערכי פליטה?

ישנם מוסכים במיוחד כאלה שמתעסקים בעיקר בתיקון מערכת הפליטה שיש ברשותם את כל הציוד המתאים והמתקדם ביותר בדיוק כמו במכון טסטים, למשל לרוני אגזוזים יש מכשיר כזה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע״פ תקן של משרד התחבורה, בכל מוסך צריך להיות מכשיר לבד׳ זיהום אויר ברכב בנזין.

בפועל, מעטים הם המוסכים המחזיקים בו, כשבעת אישור המוסך ע״י מפקח, המכשיר מושאל ממוסך שכן.

@RG1, האם לטופס הבדיקה מצורף דף עם ערכי הפליטה?

לא צריך תוספים למינהם.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, RG1 כתב:

היי חברים

קניתי מזדה CX5 שנת 21 עם 44K קילומטר, עברה טסט בפברואר, לקחתי לבדיקה במכון ואמרו שיש ערכי פליטה לקויים בממיר, לא היה עובר טסט ממש על הקשקש..

הבדוק אמר שזה נדיר שברכב כזה תהיה בעיה בממיר וממליץ על K44 שרוב הסיכויים יסדר את הבעיה.

איך שסיימנו את הבדיקה בעל הרכב (שאני סוג של מכיר מקרוב משפחה) הבטיח לי שהוא שם K44 בכל רכב שהוא קונה ישר והערכים האלה זה כי ברכב עכשיו יש K44 עם מיכל מאוד ריק.

האם למוסך מורשה רגיל יש גישה למכשיר שבודק ערכי פליטה? אם לא, כמה תעלה בדיקה כזאת במכון טסטים? כמובן שאוכל לבקש טובה אחרי ששילמתי להם על בדיקה, אבל מעדיף לדעת מראש אם אפשר במוסך רשמי.. תודה

כמעט בכל מוסך יבואן מורשה, יש מכשיר לבדיקת גזים..
וכמובן - יש מכשיר בכל מוסך המתמחה בהזרקות דלק וניהול מנוע ממוחשב.

בצע חיפוש באינטרנט לפי - הזרקות דלק וניהול מנוע ממוחשב באזורך.
ומצא מכון התקשר אליהם, ובדוק.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.6.2024 בשעה 18:36, RG1 כתב:

היי חברים

בגדול אם אתה באזור רחובות אתה יכול לקפוץ לבדיקת זיהום אוויר, רק תן לי טלפון מראש, 

ותגיד שאתה דרך קרספורום, נעשה לך בדיקה ללא עלות., אבל צור קשר לפני כי היום שלי עמוס בטירוף. 

( רוני אגזוזים) 

בגדול, הרכבים האלו לא נכשלים בזיהום אוויר בד"כ, אני אהיה מופתע אם אני אראה בעיה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...