Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לחות המייצרת טחב במחסן - איך מתמודדים?

sjerby

פוסטים מומלצים

בקיץ האחרון קיבלנו דירה חדשה מהקבלן, בעלת מחסן בקומת החניון התת קרקעי.

עם קבלת הדירה גילינו שארגזים שהנחנו במחסן קיבלו טחב תוך מס' שבועות.

הקבלן טען כי טיפל בבעיה, הגיע החורף הלחות ירדה ובהתאם הכל היה בסדר.

היום ירדתי למחסן שוב וקיבלתי חום, תוך שבועיים לערך מהביקור האחרון שלי שם, הכל התמלא בטחב, המון ציוד הולך להזרק לפח (עגלת תינוק, כסאות ילדים לרכב ועוד...)

אז יש לי 2 שאלות, הראשונה היא איך להתמודד עם זה משפטית? יש אדם שמודד מקצועי ומוציא דוח איתו אני תובע את הקבלן? מה התהליך המקובל והנדרש במצב הזה? אם הנושא לא יטופל, הרי שהמחסן אינו שמיש (גם נזק לציוד וגם בריאותית).

השאלה השניה היא, פרקטית איך אני מטפל בבעיה בהנחה והקבלן לא פותר את זה מיידית? לשים יבשן חשמלי? כדוריות סופחות? איך מתמודדים עם הדבר הנורא הזה שמתפשט כלכך מהר?

תודה

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מכשיר שבודק רמת רטיבות בקיר באמצעות בדיקת רמת ההולכה החשמלית.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה לחות ולא נזילה - הדרך להתמודד עם זה זה לייבש את האוויר.

אני לא גר בישראל אז אני לא יודע מה עושים אצלכם - אבל אצלי במרתף (ובערך בכל מרתף בבתים שאני מכיר / גרתי בהם באיזור שלי) אין דרך להתחמק מלשים dehumidifier לפי השטח של המרתף.

אם יש לך פתח ביוב - אפילו יותר טוב, יש כאלו שבנוסף למיכל אגירה - אפשר לחבר ישירות צינור ולהוריד אותו לביוב וככה התחזוקה היחידה היא לבדוק שיש חשמל ולנקות את הפילטר (כמו הרשתות במזגן) פעם בכמה חודשים מאבק.

שם אותו על 40-50 אחוזי לחות ונותן לו לעבוד אוטומטית כמה שצריך.

אתה עושה בשכל לגבי הציוד mold זה לא צחוק. וצריך לטהר את המחסן לפני שתשים בו משהו.

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש בחניון ונטות שמטרתן למנוע את זה.

מכיוון שרוב החברות ניהול בארץ לא מקצועיות בעליל, זאת מחויבות של הועד לדאוג שהן יפעלו בכמות מספקת על מנת למנוע את התופעה.

2. למחסן שלך תשים סופח לחות. צריך מכשיר חזק. לא השטויות של ה-500₪.

לא יודע מה הגודל של המחסן. אני שמתי כזה - והוא עושה עבודה מעולה.

https://amperel.co.il/product/קולט-לחות-מקצועי-12-ל-יממה-smartair-sad12/

אולי תצטרך חזק יותר.

3. לגבי יעד הלחות הייתי מכוון יותר ל-50-60 ולא 40-50. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כמה זמן אתה מרוקן אותו? האם ביצעת סוג של איטום בדלת כדי שיעבוד יעיל יותר?

המחסן בגודל 8 מ"ר, ראיתי עוד יבשנים בסגנון, אין לי בעיה להשקיע למתן פתרון 

עריכה אחרונה על ידי sjerby

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ביצעתי איטום.

הריקון שלו משתנה כתלות בתקופה וכמות הלחות, בין פעם ביום-יומיים לפעם בשבוע או יותר. 

בדגם הספציפי ששלחתי ישנה אפשרות להתקין צינור ניקוז במקום מיכל אגירה. 

אבל שוב, זה פלסטר. 

צריך להפעיל אתה הונטות שמאווררות את החניון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בכלל שקע חשמל במחסן על מנת לחבר את ה סופח לחות?

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שקע חשמל, ריקון של פעם ביום יומיים אני יכול להסתדר עד שימצא פתרון, העלות של היבשן קטנה מפוטנציאל הנזק לציוד שם (המון ציוד אודיו!! 😬).

הצפתי שאילתה לוועד בנושא הוונטות, נראה שבקומת המחסנים יש פתחי אוורור אבל אני לא שומע ששום דבר זז שם.

P_20240629_192706.jpg

עריכה אחרונה על ידי sjerby

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Nakamichi כתב:

3. לגבי יעד הלחות הייתי מכוון יותר ל-50-60 ולא 40-50. 

צודק - זה יעד יותר ריאלי למחסן שלא אטום ובאיזור שלא תחת מערכת מיזוג כזו או אחרת.

גם מה ששמת דומה למדי למה שיש לי במרתף. אני אכן מחבר אותו ישירות למערכת הניקוז שיש לי (יש משאבות חירום במקרה של הצפה + מערכת תעלות ניקוז נפרדת סביב המחסן. אז פשוט מורידים את המים לשם - בריא גם למשאבה לפעול כל כמה זמן כשמצטברים מזה מים) - אבל לפני זה - אכן כל יום-יומיים בימים לחים לרוקן נשמע סדר גודל הגיוני. זה פשוט קצת זין להתעסק עם זה - אבל לא תמיד יש פתח ביוב / ניקוז זמין.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...