Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהו... אין יותר פרוייקטים חדשים (יש גם סרטון)

EliC25

פוסטים מומלצים

כל התשובות בסרטון... ;-)

להביא אותו למצב מקורי זה דבר שהוא כבר בלתי אפשרי לדעתי. עשו שם מישמש רציני.

להביא אותו למצב שהוא נוסע בסדר - זו מטרה ריאלית, וכנראה שזה מה שיקרה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני זוכר את אבא אומר לי - "אסמע יא איבני, צורפתיות זה חתיכת פרויקט!".  (בסדר, הוא לא התכוון למכוניות, אבל בכל זאת).

אני לא מבין, אותך לא הזהירו?

וכמובן - בריג'יט!

עריכה אחרונה על ידי dani666
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי אבא שלי הזהיר מבחורות באופן כללי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. בשביל להמשיך לתעד אני חייב פידבק ותנועה מהצופים כלומר להמשיך להגיבו להתעניין ולכתוב מחשבות שיש לכם בראש. ככה גם האלגוריתם עובד ומפיץ את זה הלאה לעוד קהל

2. ספריי קרבורטור

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשיכים בעבודה על הפיג'ו קבריולט שעוד לא נבחר לה שם. אחרי שבסרטון הקודם יצאתי לנסיעת מבחן עליה, הבנתי שיש לה קושי בתאוצה. בפרק של היום אני אנסה להבין מה מקור הבעיה.

הסרטון המלא:

שימו לב לאחת התגובות בסרטון... שופך קצת אור!

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.6.2024 בשעה 19:03, EliC25 כתב:

א. בשביל להמשיך לתעד אני חייב פידבק ותנועה מהצופים כלומר להמשיך להגיבו להתעניין ולכתוב מחשבות שיש לכם בראש. ככה גם האלגוריתם עובד ומפיץ את זה הלאה לעוד קהל

2. ספריי קרבורטור

שאפו על הכתיבה והתיעוד, מעבר לזה שזה מעניין מאוד - זה נכס שמשמש אנשים גם בעתיד.

תודה על זה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרק נוסף בשיפוץ הפיג'ו 204\304 קבריולט, פירוק הקרבורטור לפני ניקוי החלקים לחלוטין והחלפת האטמים שיבוצע בפרקים הבאים.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר שאלות ברשותך (לא חייב כמובן לענות):

א. איך זה לעבוד על רכב שאינו שלך ?

(מאמין שהיית לוקח את זה הרבה יותר רחוק / לא רוכש/נוגע בכלל - כי אם זו היתה שאיפתך, ציינת שלא ניתן להגיע כבר למקוריות).

ב. עד כמה יש לך חופש בהשגת (רכישה בעצם) של ח"ח, לפחות אלה שחייבים להחליף או לרכוש ? הבעלים יכול לסייע לך בזה ?

תודה (ממשיך לעקוב בשמחה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את השאלה מאחורי א. מאיזו בחינה?

לגבי ב. כשזו הוצאה גבוהה, למשל מכסה תיבת הילוכים (יהיה בפרק חמישי) אז הסברתי לו את המצב ואת העלויות, יש אישור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

לגבי א' - הכוונה, עם הנטייה שלך למושלמות (תקן בבקשה אם אני טועה), הרי הרכב הזה כנראה לא ייצא "מיושר" ומושלם לחלוטין, לא לפחות כפי שאתה היית ועשית לרכבים שלך.

יש מצב שאתה נוקט בגישת ה"מוסכניק" (מתקן / משפצר, אבל לא עד שלמות. סה"כ זה רכב של מישהו אחר / לקוח אבל לא שלי).

טוב, בעצם זה דיי ברור ודיי עניתי לעצמי 🤔

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

אני מיישר קו גם אם זו קומבינה. למשל המפלג לא שייך למנוע הזה, אז חייב להחליף למפלג נכון. אבל אני לא אחליף את המנוע כי  הוא לא מתאים לרכב. וכרגע המטרה היא שהרכב יסע חלק, אין טעם לנסות להחזיר אותו למקוריות מבחינת כלל החלקים אלא מספיק שיסע כפי שראוי שיסע.

רובםהמוחלט של החלקים שיש ברכב בכל מקרה מתאימים לדגם הזה כי הם יושבים על אותה פלטפורמה, כלומר אפשר לשתול מנוע 1500 אפילו ב204, כי זה אותה פלטפורמה עליה נוצרה ה305 שהיה לה מנוע 1500

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרק של היום בשיפוץ הפיג'ו, אני אפרק את מיכל הדלק ואמשיך ביישור הקו בכל הנוגע לניקוי מערכת הדלק. אם אתם סקרנים, כנראה שתופתעו כמוני כשתראו מה נמצא בתוך מיכל הדלק שפירקתי מהרכב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...