Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה "פרטית" ברחוב ציבורי

liorgad

פוסטים מומלצים

פספסתם את ההתפלפלות- בהודעה היה כתוב 3000 אל"ש,  שהם 3 מליון ש"ח 😉

• אהבתי 1
  • מצחיק 3

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, natco כתב:

לא נעים לי לכתוב באותיות גדולות, אז רק חוזר על המנטרה: 

זה לא רחוב. זה לא חניון ציבורי.

זה המגרש הפרטי של הדיירים האלה. אין לעיריה שום סמכות שם. הדיירים יכולים לשים שלט בתוך תחום המגרש שלהם.

זה בדיוק כמו שתשאל למה העיריה לא שמה שלט כמו שצילמת על הכניסה לחניה בוילה שלך. 

לא יודע מה ראית ואיפה. בכתובת שהיתה רשומה בתמונות שהועלו, (ולפי התמונות אפשר לזהות בתצ"א שזה אכן אותו מקום), מסומן בברור בGIS שזה חלק ממגרש פרטי לגמרי.

בלי שום סייגים משום סוג שהוא. 

שטח פרטי. לפי החוק בדרום ארה"ב, מותר לירות בך אם נכנסת.

מספיק ברור?

איך יודעים? מסתכלים בGIS. 

יש צבע לכל שימוש קרקע. 

דרך זה חום. שביל הולכי רגל זה ירוק. אם זו זיקת הנאה, זה אותו הדבר אבל עם קווקוו אדום מעל.

צהוב זה מגורים. כתום זה בניה מרקמית. מסגרת אדומה סביב המגרש אומר שיש גם "חזית מסחרית" לבניין.

בגבולות של חלקות יש קונטור כחול. פרצלציה פנימית בוורוד פוקסיה.

חלקה 7055 המדוברת, לא פוצלה לתת חלקות. היא כולה מסומנת למגורים.

תודה על התשובה המפורטת.

עשית לי חשק להוציא את הנסח טאבו שלהם :-) אולי יום אחד כשיהיו לי 17 ש"ח פנויים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, שביט כתב:

מזמן התרגלנו לרכב בן 10 שמוצע למכירה עם 100 ק"מ ונוסע 100 קמ"ש על 4 טור.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • מצחיק 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה זה. כשהייתי חדש בשכונה היה אחד כזה שהייתה לו חנייה מול הבניין שלו. חנייה אפורה לכולם. 

לא ידעתי שזאת החניה "שלו" ולאור המצוקה המאוד מאוד קשה שיש לנו בשכונה עם חנייה - חניתי שם.

למחרת בבוקר חור בדופן של צמיג חדש שהחלפתי שבוע קודם. כשראו אותי בבוקר מחליף לגלגל ריזברי אנשים שעברו אמרו לי אל תחנה פה יש פה מישהו בעייתי. 

מרוב שהוא היה עבריין הוא לא היה צריך לסמן את החנייה או לשים פחים / כסאות. היא תמיד הייתה ריקה או עם הרכב שלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, sperial כתב:

מזמן התרגלנו לרכב בן 10 שמוצע למכירה עם 100 ק"מ ונוסע 100 קמ"ש על 4 טור.

ויש לו מנוע 1600 סמ"ק "עם 16 כוח" 😉

• רעיון טוב! 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, נתנאל מ כתב:

ככה זה. כשהייתי חדש בשכונה היה אחד כזה שהייתה לו חנייה מול הבניין שלו. חנייה אפורה לכולם. 

לא ידעתי שזאת החניה "שלו" ולאור המצוקה המאוד מאוד קשה שיש לנו בשכונה עם חנייה - חניתי שם.

למחרת בבוקר חור בדופן של צמיג חדש שהחלפתי שבוע קודם. כשראו אותי בבוקר מחליף לגלגל ריזברי אנשים שעברו אמרו לי אל תחנה פה יש פה מישהו בעייתי. 

מרוב שהוא היה עבריין הוא לא היה צריך לסמן את החנייה או לשים פחים / כסאות. היא תמיד הייתה ריקה או עם הרכב שלו. 

אני מייחל שפעם אחת עבריין כזה יפול על עבריין אחר, ואז כולם ירוויחו.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.4.2024 בשעה 15:05, natco כתב:

דרך זה חום. שביל הולכי רגל זה ירוק. אם זו זיקת הנאה, זה אותו הדבר אבל עם קווקוו אדום מעל.

לא פתרת את השאלה המשפטית. זיקת הנאה -- אבל למה? האם רק למעבר או גם לשימושים אחרים? 

בישוב של הורי יש כביש הולנדי שאינו דרך ציבורית אלא עובר בתוך המגרשים הפרטיים הצמודים (בשוליים של המגרשים). יש שם זיקת הנאה לטובת הציבור. שכן אחד שם שלט "אין חניה" וסימון על המדרכה ליד ביתו, בטענה שהוא חייב לתת לציבור לעבור, אבל לא לספק שירותי חניה. שכן אחר שם עציצים (כל זה בשטח שלו, כן) כך שהכביש צר יותר - אפשר לעבור אבל לא לחנות כי אז חוסמים את הכביש. כל מיני המצאות...

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הוראות התכנית המאושרת יענו לך על השאלה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.4.2024 בשעה 12:33, mottis כתב:

זה ממש לט נכון!

ברחובות צרים וצפופים הכנעסה של החניה אמורה לשמש רכבים שממתינים, מורידים או מעלים נובעים וכדו

פה מתחיל ניכוס החניות... חניה ציבורית היא חניה של כ-ו-ל-ם!

הכנעסה לחניה אמורה גם לשמש מקום לעצירה קצרה (כשנהג ברכב), להורדת או העלאת נוסעים והמתנה 

אצלנו יש תופעה של שכן שמחזיק רכב ישן ששומר לו חניה במרץ חניה ציבורי עמוק, כך שהוא יכול לחסום תמיד עם הרכב החדש שלו את הרכב הישן.

זה מרגיז מאוד!

פניתי כמה פעמים לפיקוח העירוני, אבל גם הוא מודע לחוק ולכן מזיז את הרכב הישן פעם בחודשיים לאחר ששמור לעצמו חניה נוספת במרםץ החניה עם הרכב החדש - כך שהוא לא חונה באותו מקום 60 יום...

תמורת כמה אלפי שקלים הוא סידר לעצמו חניה פרטית באיזור יקר וצפוף...

לגבי הקטע המודגש , ממש לא. 

זאת כניסה לחניה , למה אתה צריך לעמוד לי שם ואני צריך להתחנן שמשהו יזוז. 

עוד רגע אישתי מביאה את הילדה מהגן , עוד דקה הילד מגיע , רק פורק סחורה וחמש דקות חוזר , זה מאוד מעצבן. 

לי בתוך החניה סידרתי מקום לשלושה רכבים , אני רוצה לצאת ולהכנס באופן חופשי

. כמו שלא הגיוני לך לעמוד בכניסה לחניה של בניין של 100 דירות ולחסום לכולם את הכניסה יציאה , אין סיבה לחסום חניה גם של דירה אחת. 

• אהבתי 1

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, Jack457 כתב:

לא פתרת את השאלה המשפטית. זיקת הנאה -- אבל למה? האם רק למעבר או גם לשימושים אחרים? 

בישוב של הורי יש כביש הולנדי שאינו דרך ציבורית אלא עובר בתוך המגרשים הפרטיים הצמודים (בשוליים של המגרשים). יש שם זיקת הנאה לטובת הציבור. שכן אחד שם שלט "אין חניה" וסימון על המדרכה ליד ביתו, בטענה שהוא חייב לתת לציבור לעבור, אבל לא לספק שירותי חניה. שכן אחר שם עציצים (כל זה בשטח שלו, כן) כך שהכביש צר יותר - אפשר לעבור אבל לא לחנות כי אז חוסמים את הכביש. כל מיני המצאות...

לפי הצבע. אם זיקת ההנאה צבועה בחום עם קווקוו אדום- זו דרך (לכלי רכב+הולכי רגל).

מי שמשתמש בשטח למשהו אחר או חוסם אותה חלקית, או מונע לגמרי מעבר- פוגע בזיקת ההנאה ועובר על החוק.
יתרה מזה- בתכנית הבינוי לפיה נרשמה זיקת ההנאה, לרוב (מושבים זו קרחנה ידועה, אז אולי אצלך אין...) יופיע סימון מפורט לאיך המתכנן חשב שההפקעה הזו אמורה להיות מנוצלת. אם הוא רצה מדרכה קטנה, או חניות לאורך השביל, או אמצעי מיתון תנועה... הכל אמור להיות מסומן. זה לא שמישהו סתם מעביר קו בתשריט ב-1:500 או בתצ"ר (תשריט לצרכי רישום) ב-1:250 וכותב "זיקת הנאה". זה לא יעבור התנגדויות. זה חייב להיות מנומק.

(אלא אם אתה גר במושב, ואז הכל בידי שמים ובידי האגודה השיתופית...)

אם יש תכנית בינוי כזו- מה שמופיע בה קובע. אם סומנה שם חניה משותפת, אותו שכן יכול לכתוב שלטים עד מחר- החוק לא לצידו. למרות שהשטח עדיין רשום על שמו בטאבו.

לפני 4 שעות, EliC25 כתב:

אני מייחל שפעם אחת עבריין כזה יפול על עבריין אחר, ואז כולם ירוויחו.

זה קורה הרבה יותר פעמים ממה שאתה חושב...
אפילו שומעים על זה בחדשות בחלק מהמקרים.
כשגרתי פעם בהרצליה, היו שני שכנים כאלה שהיו מתנגשים מידי פעם, לפעמים המשטרה היתה צריכה לבוא להפריד, לפעמים מד"א היו צריכים להגיע לסייע לאחד מהם.

אפילו המאזדה המסכנה שלי חטפה ריקושטים של סכסוך הדמים, כשחניתי בסמוך (מחוץ לאיזור ההריגה :-) ) והיא ספגה כמה טיפות של החומצה שהושלכה על רכבו של אחד הבבונים, ומאז ועד היום יש לי קילופי צבע קטנים בגג....

• מעניין 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.4.2024 בשעה 09:08, שביט כתב:

אני פונה להנהלה שאת כל הצחוקים שקיבלת יעבירו אלי

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...