Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה "פרטית" ברחוב ציבורי

liorgad

פוסטים מומלצים

תביא בחשבון שאין קבוע יותר מן הזמני.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלנו זה ככה חששתי שיפגע לי ברכב במזיד התקנתי לו מצלמה מול הבית. שכבר הוכיחה את עצמה. מישהו נכנס לי ברכב וברח. נתפס באותו יום שילם מזומן ונסגר הסיפור.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

אם זה שיחת טלפון קצרה למחלקת ההנדסה או למוקד העירוני והאיש בבוץ משפטי עמוק.

אולי בחיפה... איפה שאני גר לא עונים במחלקות האלו... 😟

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלנו ברחוב, משפחה שהשתלטה של 2 חניות לידם ונראה שהם עובדים ב"לשמור" עליה. כל מי שחונה שם מייד יוצאים אליו באגרסיביות (משום מה דווקא אם המשפחה במיוחד). החניות הללו דרך אגב ריקות רוב היממה. אפשר לשים עליהם פס אבל כאמור, אנשים חוששים מונדליזם ואין כוח לריב. זה לא לידי אז לא יצא לי להתעמת איתם, אבל את הצעקות שומעים. לקרוא למשטרה או לעיריה זו אופציה שבכלל לא עולה על הדעת במדינתנו המתוקנת ☹️. ואם פעם היו אמצעים לדבר יפה דרך קרוב משפחה מכובד בנעימות, גם זה כבר לא קיים. 

עריכה אחרונה על ידי Jack457
  • אהבתי 1

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, לב טוב כתב:

אולי בחיפה... איפה שאני גר לא עונים במחלקות האלו... 😟

אצלנו מי שמקושר לא עושים לו כלום. קראוונים שמו בשטח ציבורי ולא עושים לו כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

כנראה שיפוץ ללא אישור הרשויות. אם זה שיחת טלפון קצרה למחלקת ההנדסה או למוקד העירוני והאיש בבוץ משפטי עמוק.

ברכותי על האופטימיות... אנחנו לצערי גרים כנראה בשתי מדינות שונות 🤷‍♂️

השיא אולי: שכן עם חניה פרטית פנימית. חסם באמצעות עמודים את החניה שממולו (צד שני של הכביש) כדי שיהיה לו קל יותר לתמרן כשהוא נכנס ויוצא (הכביש צר). 

לא קרוב אלי אבל שכנים שפנו יום יום לעיריה והטיפול... אתם יודעים לבד. 

• לא הבנתי... 1
  • מבאס 1

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, Jack457 כתב:

גם אצלנו ברחוב, משפחה שהשתלטה של 2 חניות לידם ונראה שהם עובדים ב"לשמור" עליה. כל מי שחונה שם מייד יוצאים אליו באגרסיביות (משום מה דווקא אם המשפחה במיוחד). החניות הללו דרך אגב ריקות רוב היממה. אפשר לשים עליהם פס אבל כאמור, אנשים חוששים מונדליזם ואין כוח לריב. זה לא לידי אז לא יצא לי להתעמת איתם, אבל את הצעקות שומעים. לקרוא למשטרה או לעיריה זו אופציה שבכלל לא עולה על הדעת במדינתנו המתוקנת ☹️. ואם פעם היו אמצעים לדבר יפה דרך קרוב משפחה מכובד בנעימות, גם זה כבר לא קיים. 

האמת שהיה אחד כזה שגר ליד חבר שלי. פעם "העזתי" בתמימותי לחנות בחניה "שלו" וחטפתי צעקות. החבר אמר לי לא לחנות כי יש גם וונדליזם.

כמה שנים אח"כ השכן הנ"ל קיבל אירוע מוחי והחניה התפנתה..

• מצחיק 2
  • מבאס 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח להבין את הקטע הזה לנכס את החניה ברחוב לעצמך.

רוצה חניה קבועה? תבנה לעצמך בבית.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Jack457 כתב:

והוא בטח הפך את החניה (הפנימית) ליחידת דיור...

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה משובבת נפש... 
באחת מחופשות המולדת ישנו אצל ההורים של אישתי בנתניה (זה כבר אומר הכל)

רחוב שקט של בתים פרטים, אף אחד לא מוכן שיחנו לו מול הבית.
ככה זה הסתיים בוקר אחד שהוציאו לי את האוויר משני צמיגים!
פשוט קבוצה של בבונים ערסים ואתה לא רוצה לריב עם כאלה

DSC_0146_1.JPG

• מבאס 9
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, dorsht כתב:

לא מצליח להבין את הקטע הזה לנכס את החניה ברחוב לעצמך.

רוצה חניה קבועה? תבנה לעצמך בבית.

על חשבון השטח שלו? אפשר על השטח של הציבור!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, סולל הדרך כתב:

באחת מחופשות המולדת ישנו אצל ההורים של אישתי בנתניה (זה כבר אומר הכל)

רחוב שקט של בתים פרטים, אף אחד לא מוכן שיחנו לו מול הבית.

אני מכיר את השכונה היטב... גועל נפש של אנשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בדיוק להפך - אמנם יש שכן אחד או שניים שחונים על המעטפה שלפני החניה הפרטית שלהם, אבל חוץ מזה כל אחד חונה לפני כל בית בלי חשבון. ויש משפחות עם 3-4 מכוניות, לא כולל אורחים לחג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם מי ש"חוסם" את החנייה של עצמו.

אם החנייה נשארת פנוייה, אוהבים לפתוח עין ולהתבאס שהוא עשה לעצמו מחסן/ גינה / בריכה על חשבון הציבור (מה שלא מדוייק), אבל אם החנייה מאוכלסת ורכב נוסף חוסם אותה- דווקא אז הציבור מרוויח, כי "התפנה" מקום חנייה אחר ברחוב. על זה לא חשבתם.

גם ככה זו לא חנייה שאפשר לחנות בה, אז לא נגזל שום מילימטר מהציבור. 

רק לי מותר לחסום את עצמי, חד חלק ופשוט, ולא צריך לסבך ולהתבאס מזה.

• רעיון טוב! 2

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחסום רכב שבפנים - אין לי שום בעיה, מבורך. לעשות "כאילו חניה" ולהשתלט על המדרכה - ביזיון שלדעתי צריך לאכוף.

אין לך שום פריווליגיה על דייר אחר. יש לך זכות כניסה לשטח שלך. אם אתה לא משתמש בו -אין לך את הזכות.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...