Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חניה "פרטית" ברחוב ציבורי

liorgad

פוסטים מומלצים

מנסה להבין את ההגיון מאחרי זה שאנשים משוכנעים שהחניה ברחוב מול הכניסה לבית שלהם (אפור) שייכת להם .

איך נעים לכם בכלל לבוא לבקש התחשבות מאנשים לא להחנות שם ?

איך בנאדם קם בוקר אחד ומחליט שזו החניה שלו ?

פוסט פריקה על נושא שאני שומע עליו מיותר ויותר אנשים, עד מתי אנשים יחשבו על עצמם בלבד.

עריכה אחרונה על ידי liorgad
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה"בקשות" האלה בדרך כלל מגיעות מאנשים שאתה חושש להשאיר את הרכב שלך לידם ללא השגחה.

זאת הסיבה שזה מצליח להם.

• אהבתי 5
  • מצחיק 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו אחד בשכונה ששם לעצמו שלט מאולתר של נכה מול הבית. 

כשלתושבים כבר לא אכפת, העירייה מקבלת את זה ומתייחסת בהתאם. פעם בכמה חודשים היא מוציאה פקח רק כדי לסמן V.

• מבאס 1

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופעה מגעילה. יצא לי לראות כבר בעל בית שמגיע להחנות רב עם בעל רכב שהגיע כמה שניות לפניו והחנה מול הבית שלו.

לפני 20 דקות, mottis כתב:

בפתח תקוה היה בית פרטי שתלו עליו שלט שהחניה לאורך גדר הבית שמורה (חניה אפורה), התקשרתי למוקד 106 ותוך כמה ימים הוסר השלט.

קרה משהו דומה ברחוב שלי, אבל בבניין, שמרו לעצמם 3 חניות לאורך המדרכה. הם גם הגדילו לעשות כי מדובר ברחוב שהמדרכה בצד שלהם צרה ונהוג להחנות עם שני גלגלים עליה (כדי לאפשר מעבר ברחוב), הם ציירו חניות חצי על המדרכה וחצי על הכביש.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניחוש פרוע מבלי לקרוא את תוכן ההודעה, באר שבע?

לפני 27 דקות, Shmulik_Miata כתב:

יש לנו אחד בשכונה ששם לעצמו שלט מאולתר של נכה מול הבית. 

כשלתושבים כבר לא אכפת, העירייה מקבלת את זה ומתייחסת בהתאם. פעם בכמה חודשים היא מוציאה פקח רק כדי לסמן V.

מה? רציני? איזה הזייה.

לפני עשור רבתי עם איזה בחור בתקווה בדיוק על כזה דבר. מאז אני לא רואה את הפחים שנמצאים על החנייה..

וגם בבאר שבע, יצא לי לראות כאלה שהגדילו לקחת צמיג ולעשות עם בטון ומוט גדול כמו קונוס שכזה. ככה שיוכלו לגלגל את ה"קונוס" על החנייה האפורה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, amosbmw כתב:

ה"בקשות" האלה בדרך כלל מגיעות מאנשים שאתה חושש להשאיר את הרכב שלך לידם ללא השגחה.

זאת הסיבה שזה מצליח להם.

בול. בעיר הקודמת שגרתי בה, שכן אחד היה עושה את המוות לכל מי שחנה מולו, שכן אחר פשוט שפך שמן על הרכב שחנה מולו או ניסה לדקור את הנהג.
פעם ב- היו מזמינים להם משטרה או פקח אבל זה לא היה פותר את הבעיה באמת, בשביל זה צריך לעשות שינוי ב DNA.

עריכה אחרונה על ידי nadavd4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, topop כתב:

בדיוק ככה.

לא רואה הרבה הבדל מהפרקטיקה של בעלי צמודי קרקע ש"חוסמים" את הכניסה ל"חניה" שלהם וככה בעצם מקבלים חניה חינם ברחוב (כמון שהחניה בפנים כבר מזמן משמשת למשהו אחר).

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפועל נוצר מצב שיש 2 "מעמדות" אלו עם חניה על הכביש ואלו שלא. שביל היגשה הזה נוצר כדי לאפשר גישה לחניה שלו, לא בשביל לתת לו נדל"ן על הכביש.

שדרוג של זה אגב - מישהו אצלנו עשה שיפוץ נרחב, הזיז את הכניסה לחניה למקום אחר אבל השאיר את השילוט והסימון האוסר גם בחניה הקודמת וחונה על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שיפוץ ללא אישור הרשויות. אם זה שיחת טלפון קצרה למחלקת ההנדסה או למוקד העירוני והאיש בבוץ משפטי עמוק.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...