Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קערות פלסטיק, זה מה שמעניין אותי

קורן בן אשר

פוסטים מומלצים

אני מחפש קערות פלסטיק לעבודה במטבח, לא להגשה. רוב הקערות שאני מוצא, כולל איקאה, מגיעות במין גימור פנימי מבריק שכזה. הבעיה היא, שהגימור הזה הוא למעשה ציפוי פלסטי שקוף, ולאחר זמן מסויים הציפוי הזה מתחיל להתפורר. כמובן שאני לא רוצה לאכול פירורי פלסטיק בסלט שלי. קערות נירוסטה מבחינה זו עדיפות, אבל לא באות לי טוב בעין. אשמח להמלצה היכן ניתן למצוא קערות איכותיות.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות סטוקים ולהחליף כל אימת שמתחילות להתקלקל .

הבעיה שלי היא שחלקן גמישות עד כדי כך שאני מתקשה להפעיל עליהן את הכוח הנדרש לניקוי.

אין כמו נירוסטה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי פיירקס. אבל 4 חסרונות:

1. כבדות.

2. שבירות.

3. עבות.

4. כבדות.

בתור מדיח מבחינתי אין כמו הנירוסטה - הקלות ביותר לניקוי ולסידור בארון.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות:

אתה מתכוון רק לקערות לתת בהם עירבוב לפני שאתה מגיש על צלחת? אם כן אני מוצא קערות נירוסטה כהדבר הנוח ביותר לזה, אני יודע שאמרת לא, אבל עדיין. נשטף מהר, מתייבש תוך שניה ויאללה להחביא במגירה (כמו שאני עושה עם שלי)

אם זה אותו הדבר רק שאתה ממש ממש מקיא מנירוסטה, ליוסף-יוסף (או יוסף בריבוע) יש קערות פלסטיק לא מבריק. אני כרגע לא מוצא באתר שלהם את הסט שיש לי (אולי המרובעים שלי יותר לא באופנה) אבל הן אחלה (חוץ מזה שזה לא פלסטיק חלק, ואז [לדעתי] הוא תופס יותר שמן וקשה יותר לנקות)

או זה סתם לעבודה, לשים דברים, אני בדיוק בבעיה דומה, וחושב שאהיה חייב ללכת על גסטרונומים של מסעדות מנירוסטה. 

• אהבתי 2
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קערות דוראלקס במקס סטוק

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, יש לי אלרגיה לנירוסטה, בעיניי יש לזה וויב של מטבח מוסדי בבית חולים גריאטרי.

לפני שעה, David32 כתב:

אתה מתכוון רק לקערות לתת בהם עירבוב לפני שאתה מגיש על צלחת?

משהו כזה. לעבודה, ערבוב, לישה וכו', לא להגשה.

לפני שעה, David32 כתב:

ליוסף-יוסף

אבדוק. יש לי כמה כלים של יוסף-יוסף (האיום?)

לפני שעה, DareDevil כתב:

קערות דוראלקס במקס סטוק

לא כבד? לא שביר?

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי פעם קערות פלסטיק באיקאה או זהות או מאוד דומות לאלו: https://www.ikea.com/il/he/p/garnityren-bowl-with-lid-set-of-5-mixed-colours-60480129/

אף אחת מהן לא התקלפה לי עדיין ( אצלי שנתיים בערך). לרוב נשטפות במדיח, לעתים רחוקות ידנית. מכין בזה בצקים, סלטים, מרינדות וכו'. קערות בקיצור. 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך פה כמה סוגים חוץ מנירוסטה, תוצרת איכותית למטבח, לא סיני

תראה אם יש משהוא שמתאים לך, חוץ מהנרוסטות שלא אוהב.

https://www.suchef.co.il/category/kitchen-tools-17

• אהבתי 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, קורן בן אשר כתב:

לא כבד? לא שביר?

לי נוח יותר זכוכית ונירוסטה לצורך הכנת אוכל.

יש לי קערה ענקית של נירוסטה ובה אני מכין כמעט הכל.

הבעתיות עם הדוראלקס, זה הגודל של הקערה אם אני לא טועה מדובר על קוטר 42 או 52, יש מצב שזה לא יתאים לך.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...