Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש כאן מישהו שקונה ב-newegg ו-B&H?

mikyl

פוסטים מומלצים

שניהם בסדר גמור.

המשלוח לא תמיד זול ולא כולל מיסים

עדיף אמזון שם אין הפתעות

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B&H אכן בבעלות יהודית (חרדית) ואם תנסה להכנס לאתר עכשיו תקבל הודעה שתוכל לבצע רכישה רק עם צאת השבת (שעון ניו יורק).

עד כמה שאני יודע החנות היחידה שמאפשרת תשלום מיסים מראש וסגירת מחיר הרמטית היא אמאזון, בתנאי שמדובר במוצר  המסופק ונשלח על ידם (לא חנות צד ג׳ המשתמשת בפלטפורמה שלהם).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מB&H לראשונה פיזית בניו יורק לפני 28 שנה, ולאחרונה השנה פעמיים בDHL.לארץ.

השירות תמיד מקצועי. עלויות המיסים עליך אבל בדרך כלל מדובר במע"מ בלבד.

תשלום מיסים מראש יש גם באיביי מוצרים שנשלחים בGSP, אבל בדרך כלל חישוב המיסים גבוה מידי לכן אני לא אוהב את הGSP.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניואגג הפסיקו לשלוח לארץ למיטב ידיעתי. השירות שלהם גם נחשב לא להיט. 

עריכה: 

נראה שהחזירו משלוחים לארץ. 

עריכה אחרונה על ידי Nemesis
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הזמנתי פעם בניו אגג בכ-2400 שקלים עם תשלום מסים מראש וסגירת מחיר הרמטית. הכל עבד בול והגיע אליי עד הבית בזמן. זה ניסיון בודד והיה לפני אי אילו שנים, אז לא יודע מה מצבם היום. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 24.2.2024 בשעה 09:55, sperial כתב:

B&H אכן בבעלות יהודית (חרדית) ואם תנסה להכנס לאתר עכשיו תקבל הודעה שתוכל לבצע רכישה רק עם צאת השבת (שעון ניו יורק).

עד כמה שאני יודע החנות היחידה שמאפשרת תשלום מיסים מראש וסגירת מחיר הרמטית היא אמאזון, בתנאי שמדובר במוצר  המסופק ונשלח על ידם (לא חנות צד ג׳ המשתמשת בפלטפורמה שלהם).

אני לא יודע אם זו אגדה אורבנית אבל למיטב ידיעתי, הB&H אלה ראשי תיבות של "ברוך השם".

מצד שני עכשיו כשאני כותב את זה זה נראה לי מטופש, למה &?

עריכה: אכן אגדה אורבנית, אליבא דוויקיפדיה:

B&H opened in 1973 as a storefront film shop at 17 Warren Street in Tribeca, and took its name from the initials of owners Blimie Schreiber and her husband, Herman.

עריכה אחרונה על ידי flytomars
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אגדה, יש גם וריאציה ״בעזרת השם״

אבל אלה ראשי תיבות שמות המייסדים: בלימי והרמן שרייבר

ולמרות היותם סאטמרים הישראלים אוהבים לקנות אצלם.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.2.2024 בשעה 09:55, sperial כתב:

גם ב-Newegg הייתה אפשרות כזו בעבר. לא יודע אם עדיין קיימת.

ב-B&H קניתי כמה פעמים, לפעמים עם משלוח ישיר אליי (כשהמוצרים עלו מתחת ל-75$) ועם משלוח דרך חברות כמו idgu או דומות כשהמוצרים היו יותר יקרים. עדיין יצא לי משתלם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(לא גר בישראל , כן יצא לי להזמין מהם - מB&H גם לישראל - אז ההתייחסות הן בעיקר לחנויות בכלליות)

כמו שכמה כתבו אין מה להשוות בין ה2

B&H עם שירות משמעותית יותר טוב. הם לא אמזון - אבל הם יעשו הרבה לוודא שאתה מרוצה בתור הלקוח - ואם הם יותר זולים מאמזון / זמינות (שמעולה לא מעט פעמים) - אני מזמין בלי לחשוש.

מNewegg אני אפילו לא טורח יותר. בינוניים להחריד. מעדיף לחכות / לחפש אופציות אחרות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...