Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום של כ-5000 ק"מ עם קיה נירו חשמלית 2023

mystopp
שימו לב! השרשור הזה בן 405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי מה שהבנתי הסיבה העיקרית שהחלטת על נירו זה טרייד אין מעודף וכנראה זמינות טובה לקבל את הרכב, יותר מיונדאי לדוגמה. לא כתבת גם אם בכל הרכבים שבדקת יצא לך לעשות נסיעת מבחן.

בכל מקרה זה עיניין ושיקולים אישיים כמובן שיהיה לך בשעה טובה סע בדרכים טובות :)

עריכה אחרונה על ידי Johnik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, mystopp כתב:

למנוע ישנן ארבע רמות של בלימה רגנרטיבית, שבדומה לדגמי האיוניק והג'נסיס נשלטים על ידי פדלים שנמצאים מאחורי ההגה, כאשר ברמה הגבוהה ביותר (i-pedal) הרכב יכול להגיע לעצירה מלאה ומאפשר one pedal driving.

וואוו קנית אותי!!

לדעתי זה הדבר החכם ביותר שיש, זה דומה להורדת הילוך, בירידה ארוכה וכדו' פשוט משלבים בךימה חזקה וחוסכים בלאי בלמים. 

חשבתי להמציא פטנט כזה, עכשיו אץה מוכיח שכבר קיים...

סקירה עניינת ומועילה.

תודה

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Johnik כתב:

לפי מה שהבנתי הסיבה העיקרית שהחלטת על נירו זה טרייד אין מעודף וכנראה זמינות טובה לקבל את הרכב, יותר מיונדאי לדוגמה. לא כתבת גם אם בכל הרכבים שבדקת יצא לך לעשות נסיעת מבחן.

בכל מקרה זה עיניין ושיקולים אישיים כמובן שיהיה לך בשעה טובה סע בדרכים טובות :)

ראשית, נהגתי על כולם. שנית לזמינות לא הייתה משמעות בהחלטה, היות וזמן ההמתנה היה דומה פלוס/מינוס בשאר החברות (חוץ מהטסלה, שם לא בדקתי, כי ירדתי מהקניה בגלל שלא התחברתי לממשק המשתמש)

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי נכון. טסלה, גם ה 3 גם ה Y הן הרכישה הטובה ביותר היום בחשמליות. גם אבזור, גם כוח, ודאי מרחב פנים ( ב Y לא פחות מפסיכי ), גם סופרצ'ארג'רים שמנטרלים ולא במעט את חרדת הטעינה ואת מחירה למי שטוען מחוץ לבית. וחשוב מכל פער המחיר בינן לבין המתחרות הופך אותן לעדיפות כמעט מכל בחינה. ושלא יהיה ספק, לא רואה את עצמי נוהג במכונית בלי כפתורים, רק מסך אחד באמצע עם כיתוב ואייקונים קטנים מדי, כאלו שמחייבים הסטת מבט ותשומת לב מהכביש, אבל מי שזה טוב לו, לא ימצא משהו משתלם יותר לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, mystopp כתב:

ממוצע צריכת החשמל ע"פ מחשב הדרך הוא 14.5 קוט"ש ל-100 ק"מ

זה מעולה, ומעיד על נהיגה חסכונית יחסית, וכנראה יעילות אנרגטית גבוהה. 

לשם ההשוואה, עם האיוניק 5, שאני מאמין שהן חולקות לא מעט רכיבים, הצריכה הממוצעת שלי היא 16.6Kwh לאורך 18000 ק"מ. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, discoTD5 כתב:

לשם ההשוואה, עם האיוניק 5, שאני מאמין שהן חולקות לא מעט רכיבים, הצריכה הממוצעת שלי היא 16.6Kwh לאורך 18000 ק"מ. 

אבל נירו קלה יותר באיזה 200 קילו אז כנראה שההבדל משם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, discoTD5 כתב:

אכן, אני נוהג רוב הזמן עם קרוז מופעל בנהיגה בין עירונית, ועם ipedal בשאר הזמן. נראה מה תהיה הצריכה כשיגיע הקיץ והמזגן יעבוד קשה יותר בבוקר. בימי השרב האחרונים, כשהרכב עומד בחוץ, הטווח מתקצץ במשהו כמו 20 קילומטר

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...