Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת גילוח -תספורת מומלצת?

arik100
שימו לב! השרשור הזה בן 597 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שהנושא הזה נטחן כאן עד אפר אבל אני כל הזמן נופל על מכונות לא מוצלחות.

קניתי מכונה של שיאומי, אחרי חצי שנה הפסיקה לעבוד.

קניתי מכונה סינית הפלסטיקים של הדירוג פשוט נשברו מהר מאוד.

קניתי עכשיו מכונה לתספורת זקן לש BABYLIS, היא פשוט לא מוצלחת.

זה המכונה האחרונה שהייתה לי והייתה מוצלחת באמת.

השאלה אם יש משהו יותר מוצלח-משתלם היום

https://www.amazon.com/Stainless-Trimmers-Rechargeable-Professionals-9818/dp/B0058SY1XQ/ref=sr_1_37?keywords=wahl+hair+clippers+for+men&qid=1663090838&sprefix=WAHL+%2Caps%2C284&sr=8-37&ufe=app_do%3Aamzn1.fos.006c50ae-5d4c-4777-9bc0-4513d670b6bc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מכונה של whal לפני 5 שנים +- כשהתחלתי לספר את עצמי

עלתה משהו כמו 400 ש''ח במחסני חשמל עם שנתיים אחריות 

כל החלקים שטיפים תחת זרם מים 

אין חלודה אין שברים

הבטריה קצת נחלשה

כן חושב לשדרג אבל היא עדיין משרתת אותי 

לפני 5 שנים תספורת מלאה+זקן עלתה לי 60 ש"ח 

אני מסתפר פעמיים בחודש בממוצע 

החשבון פשוט 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה מכונת תספורת/גילוח אלחוטית - הכי זולה והיא VFM

https://www.payngo.co.il/catalog/product/view/id/70153/s/258951/category/16/

חוטית מכונת תספורת - moser 1400

https://www.payngo.co.il/catalog/product/view/id/33807/s/233939/category/16/

יש לי את הגירסה 1400-1170 ואני מרוצה ממנו

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מכונה של רמינגטון HC5880 - המכונה עצמה חזקה מאוד, עמידה מאוד והיא כבר בת קרוב ל4 שנים לדעתי. הבעיה - המתאמי פלסטיק בגדלים השונים שמנגיעה קלה נשברים. רכשתי חדשים, נשברו אחרי תקופה קצרה שוב (שתבינו, ברמה שנפל אחד על הרצפה בלי המכונה ופשוט התנפץ - אין לקקה הזה משקל לא מבין על מה ולמה) ולכן היא יצאה משימוש לתיספורת ומשמשת רק לזקן כבר שנתיים. עלתה בזמנו 300 שקל.

לתיספורת רכשתי לפני קרוב לשנה את השיומי, בינתים אין תלונות. עלתה משהו כמו 90 שקל באיזה מבצע (דגם RIWA). עובדת מעולה אך כמובן שמרגישה פחות רצינית, בינתים כל המתאמים שלמים.

אם היא תמות אני מאמין שאקנה שוב אחת כזו או דומה לה. הגעתי למסקנה שחבל להשקיע יותר, אורך החיים לא בהכרח יהיה גדול בהרבה וכולם נותנים את אותה תוצאה פלוס מינוס.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הRIWA חוגגת שנה בחודש הבא. עובדת מעולה בינתים. אולי סתם נפלת על לימון, שווה לנסות לשלוח הודעה למוכר לפעמים גם אחרי חצי שנה הם נונתים זיכוי / שולחים חדש.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, arik100 כתב:

תודה על ההמלצות.

מה שבטוח למחסני חשמל אני לא מתקרב בחיים, גם אם זה יהיה כמעט בחינם.

סתם בחרתי במחסני חשמל, אפשר להזמין באיביי או באמזון (רק להשים לב לגבי המטען או החיבור לחשמל - הספקים וכו)

שכחתי לציין בהודעה הקודמת, שהפנסוניק מאוד קטנה ויכול להיות מצב שהיא לא בדיוק נוחה לתפעול עם יד גדולה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את moser genio plus, אין לה תחליף, לא בנוחות ולא בעוצמה. היא כבר בת 10+- ועדיין עובדת מעולה עם סוללה חדשה מאיביי. אם אין את הדגם הזה יש בטח משהו שהחליף אותו

קניתי גם מכונה לגיבוי / נסיעות של philips מאמזון (יותר קטנה, אין לה בסיס נפרד אלא נטענת ישירות) - לא מתקרבת אליה בשום צורה

עריכה אחרונה על ידי Amired
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במשהו יותר פשוט, philips oneblade.

לא זוכר את המחיר, אבל די בטוח שפחות מ 200שח.
אצלי כבר 3 שנים, חוץ מלהחליף ראש פעם בחצי שנה אין הפתעות.

Screen Shot 2022-09-17 at 14.37.33.png

עריכה אחרונה על ידי method
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, method כתב:

אני משתמש במשהו יותר פשוט, philips oneblade.

לא זוכר את המחיר, אבל די בטוח שפחות מ 200שח.
אצלי כבר 3 שנים, חוץ מלהחליף ראש פעם בחצי שנה אין הפתעות.

Screen Shot 2022-09-17 at 14.37.33.png

לזקן או לראש? 

מה התדירות שימוש ואופן??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...