Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים למאזדה 3

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא אכפת לי להשקיע קצת אבל לא יודע אם יש צורך בלקנות צמיגים יקרים מאוד כמו מישלן

החלפתי שנה שעברה צמיגים מקדימה, הרכב נקנה עם רביעייה של סינים, שמתי 2 צמיגים מקוריים של דאנלופ SPORT MAXX מקדימה.

צמיגים מאכזבים, במיוחד ביחס למחיר הגבוה שלהם, במחיר שלהם אני מוסף 100 שקל לצמיג ומביא מישלן.

הרכב לא נוסע הרבה, בעיקר בעיר ומדי פעם מאשדוד לראשון.

חשוב שהצמיגים יחזיקו מעמד ויהיו בטוחים, עם מה שיש אצלי עכשיו אין לי ביטחון לקחת פניות כי אני מרגיש שאאבד אחיזה, אז אחיזה מאוד חשובה לי לבטיחות, בנוסף הייתי רוצה שלא יהיו צרכני דלק כמו הפאלקן, שקראתי בלא מעט ביקורות שמעלה את צריכת הדלק ביותר מ10%, מה שהופך את המחיר הנמוך שלו ללא מאוד שווה כי הכסף חוזר על דלק...

האם שווה להסתכל על צמיגים כמו הפילוט ספורט או הפריימסי? התייעצתי פעם אחת עם בעלים של פנצ'ריה והוא אמר שלא טוב לשים מישלן במאזדה, לא הבנתי ממש למה... 

המידה היא 215/45/18

עריכה אחרונה על ידי שליקו99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי איזה דגם של מישלין עדיף:

אז לפי התיאור של סגנון הנהיגה ויחסית מעט נסיעות - כנראה פיילוט ספורט 4 תהיה בחירה נכונה יותר.

עם כוכבית *

*לפרימסי 4 הנוחות והשקט עדיפים, וכמובן,  שחיקה איטית מאוד ותרומה קטנה חיובית לצריכת דלק . אבל זה לא צמיג לתקוף פניות.

צמיגים אוחזים יותר מעלים צריכת דלק, כי יש להם התנגדות יותר גבוהה. אי אפשר לשנות זאת.

תצטרך להחליט: אחיזה גבוהה או צריכת דלק+ נוחות+ אורך חיים (בקילומטרים ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה עם מישלין על מאזדה.

פיילוט ספורט לא צמיגים חסכוניים, כי הם Ultra high perfomance.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לקחת את ההשפעה של הצמיגים בפרופציה הנכונה. במיוחד כאשר לא נוסעים הרבה.

שום צמיג לא מעלה צריכת דלק ב 10%.

לפי הפרסומים ההפרש בין צמיג עם מדד A למדד B הוא כ 2%. בין B ל C גם 2%. אין במידה שלך צמיגים עם מדד A בכלל.

אצלי ברכב המעבר ממישלין אנרג'י סייבר (צמיג ירוק וחסכוני )  למישלין פרימסי 4 לא שינה את צריכת הדלק בכלל.

לא ראיתי שיש במידה שלך פרימסי 4.

ופיילוט ספורט 4 לפי הפרסום הוא עם מדד C של צריכת דלק, מה שנחשב לטוב ( ויותר טוב מהדנלופ הנוכחי ).

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי בנהיגה. הפרימסי 4 ככלל מחזיקים יותר, ולנהג הרגוע זו תהיה בחירה טובה יותר. אני אוהב מאוד את הצמיגים האלה, והיכן שאני יכול, אני מרכיב אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, שליקו99 כתב:

אבל האם לפיילוט ספורט יש בעיתיות עם אורך חיים?

כתבת שאתה לא נוסע הרבה.

מה זה לא הרבה? 10-12 אלף קילומטרים בשנה?

פיילוט ספורט 4 יספיקו ל 3 שנים . אולי יותר ( אם לא תיסע בצורה אגרסיבית ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בכלל אפשר להוריד שיקול של שחיקה וגם צריכת דלק ( 10₪ בחודש הבדל לכל היתר ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...