Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרך: מתחרה נוסף בקבוצה הצפופה של ה-B-SUV יונדאי באיון החל מ-122900 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 13 שעות, zaf כתב:

מעניין, למה לא הצליח באירופה?

אני לא יודע למה, אבל עם מכירות של רק קצת מעל 15,000 יחידות אשתקד באירופה, אני מאמין שאלו לא המספרים להם יונדאי כיוונה באחד הסגמנטים היותר תחרותיים באירופה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 11 שעות, PriceDevil כתב:

@Fraysa מקווה שאתה מרגיש הקלה אחרי שפרקת.

יונדאי מובילה את השוק כבר לא מעט שנים.

כנראה שאנחנו מקבלים מה שמגיע לנו 😛

נתון מביך ועצוב מאוד, אך לצערי לא מפתיע. הישראלי תמיד יחפש לחסוך ותרבות רכב לא הייתה כאן אף פעם ולא תהיה. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ch2856 כתב:

אני לא יודע למה, אבל עם מכירות של רק קצת מעל 15,000 יחידות אשתקד באירופה, אני מאמין שאלו לא המספרים להם יונדאי כיוונה באחד הסגמנטים היותר תחרותיים באירופה. 

כי הארופיות המתחרות נותנות יותר.

ה I30 ממש לא הזיזה לגולף והקטנות יותר לא היו אף פעם תחרות ממשית לפולו ואחיותיה באירופה.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרבות פנאי צומחת מכך שיש לך פנאי מספק ועלות סבירה.

שניהם חסרים בצורה אקוטית בארץ.

מתוך כך חזרנו לביקוש לתחבורה בסיסית.

זה פלוס אמינות גבוהה הוביל לביקוש הגבוה ליונדאי וקיה.

לי יש 2 רכבי קיה ומאד מרוצה.

• אהבתי 3

Kia Niro 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקראו לי שמרן, ועל טעם וריח אין להתווכח, אך העיצוב הנ''ל לא מדבר אלי. מרוב מאמץ, יש כאן בליל של קשקושים והתוצאה בסך הכל מוזרה ומבלבלת את המוח. מצד שני, אולי אני מאלה שמתאהבים רק ממבט שני או שלישי. בינתיים עדיין לא התחברתי...

אני לעומת זאת, מאד אוהב את העיצוב של הווניו. נכון, פחות נועז, אבל יותר קופסתי ו"ג'יפי" ונראה לי שהעיצוב שלו יחזיק לאורך שנים רבות הרבה יותר.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.6.2022 בשעה 20:28, Fraysa כתב:

דעה לא פופולרית שתקבל hate בקארספורום, אבל מה אכפת לי:

עוד עגלה לא מרגשת מבית יונדאי שתיסע כמו קודמותיה, עם פלסטיקה קשיחה, חוסר הנדסת אנוש ותחושת זילות שרק יונדאי יודעת להעניק, שהנהג הישראלי הממוצע ירוץ לקנות וישפשף אותה אחרי יומיים, וכמובן יתקע לך על השמאל, כמו שרק הם יודעים לעשות.

חברה הזויה. תמיד מדהימה אותי כמות האנשים שמוכנים להתפשר על רכב budget כזה ולנסוע בצורה כזו מבאסת. לדעתי הישראלים מחזיקים את רוב השוק שלהם.

ומה האלטרנטיבה? 

אנשים מחפשים רכב חדש בתקציב x ויונדאי (או חברה אחרת) מציעות המכלול הטוב ביותר עבור אותם לקוחות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, -UC- כתב:

ומה האלטרנטיבה? 

לאון וגולף, שכידוע אלו רכבים שבהם נוהגים אנשים שמעולם לא חולמים על השמאלי. תמיד מאותתים, שומרים על הנתיב בפניה שמאלה ברמזור, נותנים זכות קדימה בכיכרות ולא מצפצפים לך שניה לפני שהרמזור מתחלף.

• אהבתי 1
  • מצחיק 9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

יש אולי תאריך השקה? או מידע נוסף על רמות האבזור

נראה שהיא קיבלה 4 כוכבי במבחני הריסוק של ncap לעומת 5 עבור יתר המתחרים בקטגוריה, מישהו יודע להסביר את זה?

עריכה אחרונה על ידי dav9
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המאמר הזה -

https://www.carbuyer.co.uk/hyundai/bayon/reliability
שתי הנקודות העיקריות שגרמו להורדה של כוכב הן סיכון לרגלי הנהג בהתנגשות חזיתית וסכנה שהנוסעים יתרסקו זה על זה בהתנגשות מהצד (מחסור בכרית אוי בין הנוסעים?)

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתצטרף לחברות שלה בליסינג.

יונדאי ישראל הצליחה להפוך את הלוגו של המותג לשם נרדף לליסינג.

בתור רוכש פרטי, לא אחשוב אפילו על לקנות יונדאי

• אהבתי 2
  • מעניין 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה המדד שלך?

יונדאי מייצרים היום מכוניות טובות, לפעמים חדשניות(איוניק 5), ואמינות.

וען שוק לא רע בכלל ביד 2,

לדוגמא האיוניק שנמכרה במספרים גדולים מאוד לליסינג נמכרת מצויין ביד 2.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק זה המדד. בוודאי שלא.

המדד השני שלי (בתור אחד שהחזיק יונדאי אחת או שתים בעברי) הוא שהם מייצרים מכוניות לא נוחות, מאוד אפורות עםVFM נמוך לטעמי.

גם האמינות שלהן מוטלת בספק בתור אחד שליונדאי אלנטרה שלו הלך ראש מנוע פעמיים (!) באותו רכב (ורכב טופל כנדרש כן?)

בקיצור - לא בשבילי.

אבל אם היה לי ליסינג? למה לא? גם מחיר זול יחסית למתחרים וגם רכב שחוזר לחברה אחרי 3 שנים אז למי אכפת מה יקרה איתו

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 486 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...