Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיגו 3008 דיזל תקלת אוריאה לא תתאפשר התנעה +בירור על תביעה לכל מי שיש בעיה דומה

יוסף2435
שימו לב! השרשור הזה בן 445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לכולם ברשותי פיגו 3008 דיזל נידלקה אצלי נורה של תקלה בגזי פליטה [ממיר קטליטי\אוריאה] ולא תתאפשר התנעה עוד 100 קמ [התחיל ב 1100 קמ]

הלכתי למוסך מורשה אמרו שיש תקלה במזרק +ובמיכל אוריאה עלות תיקון 6000 שח 2 שאלות 

1-האם יש מישהוא כאן או יודע המלצה על מחיר יותר שפוי של החלפת מיכל אוראה +מזרק 

2-קראתי באתר הזה שישנה תביעה על חברת לובינסקי על התנהלות לא תקינה של המיכלולים של פיגו 3008 בכל מה שקשור לאוריאה ידוע למישהוא משהוא בנושא  
https://thecar.co.il/פיגו-וסיטרואן-אלפים-נפגעו-מכשל-סדרתי/

כי המוזר הוא שהגעתי למוסך אמרו לי ללא התמקחות שלי כלל שהיצרן מעוניין להשתתף ב 67 אחוז בעלות של המיכל רק של המיכל לא של המזרק זה אולי בגלל התביעה .?

3-הציעו לי לבטל לגמרי את האוריאה[בעלות של 600 שח] ובגלל שהרכב לא זול חשבתי האם כדי לשחק בזה ?.

זה רק עניין של זיהום אוויר או שזה קשור גם לביצועי המנוע וכו 

תודה מראש לעונים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מודל וכמה ק"מ יש על הרכב ?

בקבוצה של 3008 בפייסבוק הרבה חבר'ה משבחים את שוקי ממוסך אור-מור (רחובות) שכבר עזר לכמה חברים שם לקבל מיכל אוריאה חדש בחינם תחת אחריות. זה בוודאי גם קשור לנסועה של הרכב וכמה זמן הוא אחרי תום האחריות היצרן שלו. בשביל הספורט הייתי מרים אליו טלפון ומדבר איתו (אני לא מכיר אותו ולי דיברתי איתו מעולם).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, איציק נ. כתב:

איזה מודל וכמה ק"מ יש על הרכב ?

בקבוצה של 3008 בפייסבוק הרבה חבר'ה משבחים את שוקי ממוסך אור-מור (רחובות) שכבר עזר לכמה חברים שם לקבל מיכל אוריאה חדש בחינם תחת אחריות. זה בוודאי גם קשור לנסועה של הרכב וכמה זמן הוא אחרי תום האחריות היצרן שלו. בשביל הספורט הייתי מרים אליו טלפון ומדבר איתו (אני לא מכיר אותו ולי דיברתי איתו מעולם).

איציק

הרכב מודל 2017 עם 110 אלף קמ לא נראה לי שיש אחריות כבר זה נקנה יד שניה מאדם פרטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שהרכב עבר לדעתי את הק"מ של אחריות רצון טוב

ממליץ לך לפנות לשוקי לוזון ממוסך אור מור ברחובות

054-639-0333

רק לאחרונה החלפתי אצלו מיכל אוריאה ללא עלות במסגרת אחריות מורחבת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, TomerLL כתב:

למרות שהרכב עבר לדעתי את הק"מ של אחריות רצון טוב

ממליץ לך לפנות לשוקי לוזון ממוסך אור מור ברחובות

054-639-0333

רק לאחרונה החלפתי אצלו מיכל אוריאה ללא עלות במסגרת אחריות מורחבת

תודה רבה כמובן אפנה אליו אגב 

מה זה אחריות מורחבת 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה של המיכל אוריאה היא סדרתית

ככה שהיצרן מוכן לתת עליה אחריות מעבר לשלוש שנים בתנאי שהרכב טופל במוסכי הרשת

האחריות היא לחמש שנים או 100000 ק"מ אם אני זוכר נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, TomerLL כתב:

התקלה של המיכל אוריאה היא סדרתית

ככה שהיצרן מוכן לתת עליה אחריות מעבר לשלוש שנים בתנאי שהרכב טופל במוסכי הרשת

האחריות היא לחמש שנים או 100000 ק"מ אם אני זוכר נכון

הבנתי אז אצלי זה 110 קמ וזה שנת 2017 אז לא יעזור לא .?

יש מידע אולי לגבי ביטול של המערכת זה מזיק לרכב .?

מלבד לסביבה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוקי מאור מור בהחלט עוזר בנושא של מיכלי האוראה למי שטיפל במוסכי לובינסקי, גם שמעתי על רכבים בני 5 שהחליפו באחריות אצלו.

אני אישית נוסע אליו לרחובות מפתח תקווה כל טיפול מקבל שירות ומחיר מעולה. אצלי גם הוחלף שסתום פריקה של הטורבו וצינור של האינטרקולר בחינם באחריות מורחבת (עלות של אלפי שקלים לחלקים) אחרי שהרכב עבר את ה100K.

מציע בהחלט להרים אליו טלפון

עריכה אחרונה על ידי TZR84

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

קיבלתי הודעה מהעורך דין של התביעה שהיצרן לקח אחריות וניתן לתקן אצל כל מוסך מורשה פיגו בהשתתפות מלאה של היצרן 

עדכון לבעלי פיג'ו וסיטרואן בפרשת מיכל האוריאה: היצרן לקח אחריות!

לום לכל מי שפנו אלינו בנושא תקלות האוריאה בדגמי פיג'ו וסיטרואן.

בהמשך לכתבה שפרסמנו, ולקראת כתבה נוספת שתפורסם בקרוב, הודיעה לנו יבואנית פיג'ו וסיטרואן לישראל שיצרנית הרכב לקחה אחריות על התקלה והיא תתקן על חשבונה את כל התקלות (בכפוף לתנאים שונים).

לדברי היבואנית: "כל מי שפנה אלינו ועומד בתנאים – טופל על חשבון היצרנית".

להצהרה הזאת יש כמה משמעויות. ראשית לכל – כל מי ששילם עד כה מכספו תמורת תיקונים (כולל אצל היבואנית) – יהיה ככל הנראה זכאי לפיצוי וכספים שהוא או היא שילמו יוחזרו (בכפוף לעמידה בתנאים).

שנית – מי שעדיין סובל מתקלה צריך לגשת לאחד ממוסכי הרשת של חברת דוד לובינסקי (יבואנית פיג'ו-סיטרואן) ושם אמור לקבל תיקון על חשבון יצרנית הרכב.

לצורך הכתבה, על מנת לוודא שהפרטים שקיבלנו מן היבואנית נכונים – אנחנו מבקשים מכל מי שפנה אל היבואנית (למוסך מרכזי או אל מוסך רשת של היבואנית) והתקלה אצלו לא תוקנה על חשבון היצרנית – להשיב לנו במייל נפרד ולפרט:

1.      מתי פנית למוסך של היבואן?

2.      כמה כסף הוצאת מכיסך לתיקון?

3.      האם התקלה עדיין קיימת?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
בתאריך 19.9.2022 בשעה 14:38, יוסף2435 כתב:

קיבלתי הודעה מהעורך דין של התביעה שהיצרן לקח אחריות וניתן לתקן אצל כל מוסך מורשה פיגו בהשתתפות מלאה של היצרן 

עדכון לבעלי פיג'ו וסיטרואן בפרשת מיכל האוריאה: היצרן לקח אחריות!

לום לכל מי שפנו אלינו בנושא תקלות האוריאה בדגמי פיג'ו וסיטרואן.

בהמשך לכתבה שפרסמנו, ולקראת כתבה נוספת שתפורסם בקרוב, הודיעה לנו יבואנית פיג'ו וסיטרואן לישראל שיצרנית הרכב לקחה אחריות על התקלה והיא תתקן על חשבונה את כל התקלות (בכפוף לתנאים שונים).

לדברי היבואנית: "כל מי שפנה אלינו ועומד בתנאים – טופל על חשבון היצרנית".

להצהרה הזאת יש כמה משמעויות. ראשית לכל – כל מי ששילם עד כה מכספו תמורת תיקונים (כולל אצל היבואנית) – יהיה ככל הנראה זכאי לפיצוי וכספים שהוא או היא שילמו יוחזרו (בכפוף לעמידה בתנאים).

שנית – מי שעדיין סובל מתקלה צריך לגשת לאחד ממוסכי הרשת של חברת דוד לובינסקי (יבואנית פיג'ו-סיטרואן) ושם אמור לקבל תיקון על חשבון יצרנית הרכב.

לצורך הכתבה, על מנת לוודא שהפרטים שקיבלנו מן היבואנית נכונים – אנחנו מבקשים מכל מי שפנה אל היבואנית (למוסך מרכזי או אל מוסך רשת של היבואנית) והתקלה אצלו לא תוקנה על חשבון היצרנית – להשיב לנו במייל נפרד ולפרט:

1.      מתי פנית למוסך של היבואן?

2.      כמה כסף הוצאת מכיסך לתיקון?

3.      האם התקלה עדיין קיימת?

יש לי אותה בעיה(הייתה פעמיים) ברכב פזיו 3008 דיזל 2018(67000 ק"מ), מוסף המרכזי של פזיו מוכן להשתתף ב50% תיקון, איזה משרד עו"ד מטפל בנושא?( עורכי הדין עידן איידן, דוד תירוש וחן פלג מתל אביב.- מבדיקה שעשיתי, הם לא מטפלים בתביעה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש מיוסף2435   שקיבל מכתב ממשרד עו"ד שמטפל בנושא, לפרסם כאן את שם המשרד

עריכה אחרונה על ידי אלכס11111
שינוי בתוכן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
בתאריך 21.11.2022 בשעה 10:48, אלכס11111 כתב:

מבקש מיוסף2435   שקיבל מכתב ממשרד עו"ד שמטפל בנושא, לפרסם כאן את שם המשרד

לא קיבלתי מיכתב קיבלתי כל הזמן עידכונים מאתר THE CAR 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...