Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסחרי - הפוך אותו לקרוואן.

NM2007
שימו לב! השרשור הזה בן 763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קרוואן - למה אנו צריכים אותו אם יש לנו מלונות, רכב במשפחה וכדי.  אופנה בא אופנה הולכת אבל יש דברים שנשארים אתך לתמיד.

אני החלטתי לבנות קרוואן לעצמי שתחליף לי בית. "מת לעבור לדירה משלי" מבוסס 4 גלגלים ומנוע ( לא נגרר ). היום שוק פותח הרבה אפשרויות אבל ישנו גם הגבלות.

1. תקציב:  30-25 אלף  ( מתכוון להשקיע בנוסף \ יישור קו - 20 אלף .

2. רכב ייסע 5 - 10 אלף בשנה . 

3. מאוד, מאוד לא רוצה לראות מוסך - לא משקיעה בחלקי חילוף סוג "ב" 

4. מכוון לרכב מסחרי שנת יצור: 2010 - 2012.

5. יצרנים: פגיו בוקסר,  פיאט דוקאטו, רנו מאסטר, איווקו.

מה לבכור ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנתון ובתקציבים האלה אין שום משמעות ליצרן, למותג או לסוג הספציפי של הרכב.
פג'ו בוקסר ופיאט דוקאטו הם רכבים זהים שגם משווקים כסיטרואן ג'אמפר ודודג' ראם פרו-מאסטר (בארה"ב).

לאיווקו למיטב זכרוני אותו מנוע JTD של הדוקאטו. האיווקו עם הכי הרבה נפח שעדיין אתה יכול לנהוג בו עם רשיון פרייבט רגיל.
אני בכלל הייתי הולך לכיוון של משאית עם פלטה כמו ניסאן קבסטר או היונדאי H1 (כזה), יותר קל לבנות קרוואן מדוגם על פלטה מאשר בתוך חלל קיים.

• אהבתי 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על מה שקרוי קלאס B קמפר-ואן - לכן כל הרכבים שהזכרת יתאימו, בחן את נושא רשיון הנהיגה הנדרש. 

למשל כזה על בסיס ספרינטר (לא בטוח אם ניתן ברשיון ב' 

https://www.pinterest.com/pin/104708760074242172/

image.thumb.png.5e8eab5065d63e7f28ddc93184a8ef58.png

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) דבר לא השתנה.  מסביבי  רואה עדיין נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת מכל הקורה בכביש , בכל נסיעה . 

עד מתי 😡

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט דוקטו רכב בסדר+ למחיר שלו 

בין הזולים השוק בתור חדש והשוק מוצף בהם ביד 2

כמובן שיש פחות איבזור וכו' ביחס לספרינטר/ קראפטר

אם עשית רישיון אחרי שנת 2007 כנראה שתצטרך לעשות רישיון c1 בנוסף 

מחכים לעדכונים בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מעניין האיבזור של הרכב?

הוא מתכוון לבנות קמפר למגורים, מגורי קבע.

אם יש לך רישיון ב'  מלפני 2007(אם אני לא טועה). תוכל לקנות רכב עד משקל 4 טון כולל, מה שיתן לך עוד נפח.

בקמ שאתה נוסע בשנה, ובתקציב רכישה, תכוון לרכב במצב הכי טוב שתמצא.

תנסה לחפש מסחרית, עם גג גבוה. הרכבים האלו מגיעים עם סיגנונות מרכב שונים. גג מוגבה יתן לך יכולת לעמוד זקוף בתוך הרכב.

20 אלף לישור קו, זה נטו מכני?

האם אתה בונה את הרכב לבד?

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשים פה דוגמא קצרה

אולי פחות רלוונטי לרמת מחיר שלך. אבל רכב ישן

שייך לחבר מאוד יקר וטוב שלי 

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה באיבזור זה למערכות בטיחות בכל מקרה הוא הולך לנסוע ולא מעט

כסא נהג הידרואלי כנל הסיבה 

ועוד דברים הקשורים לנהיגה עצמה 

כמו כן כושר סחיבה 

דוקאטו ארוכה וגבוהה xl שוקלת 2 טון+ והכושר סחיבה שלה הוא 1900+- ככה שצריך לקחת את זה בחשבון 

ארונות מיטות מקרר מערכת מיזוג וכו' 

ספרינטר/קרפטר לעומתם עם כושר סחיבה של 6 טון +-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם כן הבנייה עצמית עם ידיים *מעולות* וניסיון, קח/י בחשבון שעלות ההפיכה לקראוון תתחיל בערך מתקציב כפול, ומשם השמים הם הגבול בהתאם לרמת הגימור/אבזור.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, לירון .ה. כתב:

מה מעניין האיבזור של הרכב?

הוא מתכוון לבנות קמפר למגורים, מגורי קבע.

אם יש לך רישיון ב'  מלפני 2007(אם אני לא טועה). תוכל לקנות רכב עד משקל 4 טון כולל, מה שיתן לך עוד נפח.

בקמ שאתה נוסע בשנה, ובתקציב רכישה, תכוון לרכב במצב הכי טוב שתמצא.

תנסה לחפש מסחרית, עם גג גבוה. הרכבים האלו מגיעים עם סיגנונות מרכב שונים. גג מוגבה יתן לך יכולת לעמוד זקוף בתוך הרכב.

20 אלף לישור קו, זה נטו מכני?

האם אתה בונה את הרכב לבד?

רכב מסחרי, 8-10 שנים על כביש עושה הרבה קילומטרים ו לצפות ל-0 תקלות קצת לא הגאוני. מתכוון לבנות בית על גלגלים ולכן אישור קו מכני אמור להקטין בלאי ושעות ארוכות במוסך. דבר שגם צריך לקחת בחשבון, זה הוא חשמל ואלקטרוניקה. דבקה דבר כזה יהיה ניתן לפטור יותר בקלות.

לגבי בניית פנים רוב הדברים יעשה בעצמי.  

לפני 8 שעות, David2540 כתב:

היישור קו וההשקעה ב20 אלף אתה מתכוין רק לתחזוקת המכאניות של הרכב או שזה כולל א המחיר של ההשקעה להפוך אותו למגורים?

רכב מסחרי, 8-10 שנים על כביש עושה הרבה קילומטרים ו לצפות ל-0 תקלות קצת לא הגאוני. מתכוון לבנות בית על גלגלים ולכן אישור קו מכני אמור להקטין בלאי ושעות ארוכות במוסך. דבר שגם צריך לקחת בחשבון, זה הוא חשמל ואלקטרוניקה. דבקה דבר כזה יהיה ניתן לפטור יותר בקלות.

לגבי בניית פנים רוב הדברים יעשה בעצמי.

לפני 8 שעות, David2540 כתב:

היישור קו וההשקעה ב20 אלף אתה מתכוין רק לתחזוקת המכאניות של הרכב או שזה כולל א המחיר של ההשקעה להפוך אותו למגורים?

נכון 20 אלף לתחזוקת המכאניות של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 763 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...