Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרך: מותג חדש/ישן וחשמלי Polestar 2

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפולסטאר 2 הוא סוג של ספין-אוף של וולוו. מיובא ומשווק ע"י מאיר יבואן וולוו.

מדובר על מכוניות ליפטבק (דלק חמישית אבל נראה כמו סדאן) אורך 4.60 רוחב 1.80 

לכאן יגיע בשלב ראשון דגם ה-Long Range 4X4  הרכב מיוצר בסין.

טווח WLTP ק"מ 483

גודל סוללה:  78kWh

הספק: 408 כ"ס

0-100: 4.7 שניות

הרכב מבוסס על פלטפורמת ה-XC40 ויחידת ההנעה זהה.

מחיר 290000 ש"ח

Polestar_2_2022-01.jpgPolestar_2_2022-02.jpgPolestar_2_2022-10.jpgPolestar_2_2022-11.jpgPolestar_2_2022-13.jpg

עריכה אחרונה על ידי PriceDevil
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אצל מאיר כל מה שמייבאים זה ישר ״יוקרה״. מזל שלא מייבאים שם טקטוקים.

• מצחיק 1

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר כמעט זהה ל xc40  החשמלי שעליו מבוסס. מחיר בסדר גמור , ובאמת , כמה פעמים אפשר להשוות את ישראל לאמריקה/אירופה/אסיה/אפריקה ומונגוליה. אתם חיים שם או כאן? 

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבאותו  מחיר קונים קרוסאובר חשמלי (Q4, xc40) אני לא רואה מישהו שיעדיף מכונית סדאן באותו מחיר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Xc40 ,למרות ההנעה הזהה, בגלל שלא  תוכנן  כרכב חשמלי יש לו טווח נחות ב 15% מהפולסטר וזה משמעותי ברכב חשמלי ו xc40 עדיין עולה יותר.

ה q4 כבר עולה הרבה יותר ויש לו חצי כח מהפולסטר והתמחור שלו כבר ממש מוגזם, כך שמבין השלושה אני הייתי מעדיף את הפולסטאר . אבל עדיין חבל שהתמחור מוגזם ומונע אופציה חשמלית נוספת מהרבה צרכנים. 

לפני שעה, 98civic כתב:

מחיר כמעט זהה ל xc40  החשמלי שעליו מבוסס. מחיר בסדר גמור , ובאמת , כמה פעמים אפשר להשוות את ישראל לאמריקה/אירופה/אסיה/אפריקה ומונגוליה. אתם חיים שם או כאן? 

לא זה לא, זה רק אומר שמאיר מוכר גם את ה xc40 במחיר מוגזם. הדגם הספציפי עולה בחו"ל באותם מחירים של הטסלה 3 sr והאיוניק 5 גרסת ההנעה הכפולה, למה בישראל צריכים לשלם עליו הרבה יותר מהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי עכשיו לאתר ההולנדי.

נראה שההבדל הוא לא 65 אלף, אלא יותר לכיוון ה126000. כמעט עוד מכונית נוספת. מדהים.

*הולנד היא אחת המדינות שהכי יקר לקנות בה רכב באירופה.

https://www.polestar.com/nl/polestar-2/configurator/eyJEIjoiV2ViIiwiRSI6eyJlIjpudWxsfSwiRiI6eyJjIjoiQjJCIiwiZiI6IkNhc2giLCJkIjpudWxsLCJtIjpudWxsLCJ0IjpudWxsLCJzdCI6Ik5vbmUiLCJyIjpudWxsLCJiIjpudWxsfSwiRkYiOm51bGwsIlAiOmZhbHNlLCJPIjpudWxsLCJTIjoiNTM0RURQQjBFMTE5NzI5MDBSNjAwMDBfX19CRDAyRVYwMUpCMEFKVDAxSzUwMkxGMDFMUjAxTkMwMVBEMDFSMTg0IiwiVSI6bnVsbH0#engine

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@SuperBamba המספרים שאתה כותב לא עולים בקנה אחד עם המציאות - המחיר של הדגם שאת מחירו ציטטתי בהודעתי הפותחת שרשור זה מתחיל ב-54000 יורו שהם יותר מ-190000 ש"ח. לא ברור אם המחיר באתר וולוו הוא לפני או אחרי המענק הממשלתי הניתן לרוכשי רכב חשמלי בהולנד.

אם מוסיפים את המיסים בארץ מקבלים מחיר דומה למחיר בהודעה הפוחתת שרשור זה.

יש לציין שישנם יבואנים מקבילים שמייבאים דגמי וולוו ארצה, ואם הפרש המחיר הוא משמעותי אז נראה יבוא מקביל של פולסטאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, PriceDevil כתב:

@SuperBamba המספרים שאתה כותב לא עולים בקנה אחד עם המציאות - המחיר של הדגם שאת מחירו ציטטתי בהודעתי הפותחת שרשור זה מתחיל ב-54000 יורו שהם יותר מ-190000 ש"ח. לא ברור אם המחיר באתר וולוו הוא לפני או אחרי המענק הממשלתי הניתן לרוכשי רכב חשמלי בהולנד.

אם מוסיפים את המיסים בארץ מקבלים מחיר דומה למחיר בהודעה הפוחתת שרשור זה.

יש לציין שישנם יבואנים מקבילים שמייבאים דגמי וולוו ארצה, ואם הפרש המחיר הוא משמעותי אז נראה יבוא מקביל של פולסטאר.

באופן חד משמעי לא 54 אלף.

עיניך הרואות; 39548 יורו ותוספת של עוד 6612 ליחידת ההינע המיובאת לארץ.

196E16C6-4552-4C68-9A87-BF3DAA118181.png

המחירים אינם כוללים הטבת מס שממשלת הולנד נותת. לדעתי בטווח המחיר של הפולסטר בגרסא הזאת גם אין הטבה, מזכרוני מעל 45 אלף יורו אין הטבה, יתכן שהחל מ40 אלף כבר אין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא כוללים מעמ 21%. תיהיה הוגן.

55,910 יורו.

האמת? אני מחבב את הפולסטאר 2 מבחינת מראה. לא יצא לי לנהוג/להיות נוסע. אבל אם הייתי בשוק לחשמלית הייתי שוקל אותה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@SuperBamba זורם אתך.

בוא נחשב:  47000 יורו = 167320 ש"ח

מיסים:

(167320*0.83)-75000=63875

סה"כ:  231195.6

מע"מ: 39303

סה"כ 270499 ש"ח

לא מאד רחוק מהמחיר שנקבע כאן, ואולי המפרט כאן עשיר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחכה למחירון רשמי של מאיר טרם אודה בטעותי, אבל נכון, לא שמתי לב שהמחיר באתר ההולנדי לא כולל מיסים.

לגבי מפרט, אני מניח שרק בשלב מאוחר יותר נדע. מנסיוני המפרטים הישראלים לאחרונה די דומים לאלה שבהולנד.

אותי דווקא מעניינת גרסאת הlong range single motor שמופיעה באתר ההולנדי. אם היו מייבאים אותה לארץ במחיר הגיוני כנראה שהייתי הולך על זה. טווח מוצהר של 510-540 זה כבר מכובד במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, PriceDevil כתב:

@SuperBamba זורם אתך.

בוא נחשב:  47000 יורו = 167320 ש"ח

מיסים:

(167320*0.83)-75000=63875

סה"כ:  231195.6

מע"מ: 39303

סה"כ 270499 ש"ח

לא מאד רחוק מהמחיר שנקבע כאן, ואולי המפרט כאן עשיר יותר.

אבל מאיר לא משלם מחיר מלא, הוא משלם מחיר לסוחר, לכן גם חישובי המס נמוכים יותר. הרכב מתומחר כמעט זהה מול האיוניק 5 awd באירופה.(אני בכוונה מתעלם עכשיו מטסלה, כי להם אפשרות משחקי מחיר גבוהים יותר בתור יצרן וגם יבואן. זה כמובן תיאורטי בלבד כי יש לטסלה אותו משחק באירופה וצריך להאמין שכאן היא עושה משהו אחרת) ובארץ עולה יותר מ 50000 שח יותר.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...