Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בדרך: מותג חדש/ישן וחשמלי Polestar 2

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כרגע קיימים 3 דגמים:

Long Range Dual Motor 4x4 

0-100: 4.7 שניות

הספק: 408 כ"ס

טווח: 483 ק"מ

מחיר: 290000 ש"ח

Long Range Single Motor 4x2

0-100: 7.4 שניות

הספק: 231 כ"ס

טווח: 540 ק"מ

מחיר: 279000 ש"ח

Performance Dual Motor 4x4

0-100:?

הספק: 476 כ"ס

טווח:?

מחיר: 339000 ש"ח

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 2.8.2022 בשעה 08:45, PriceDevil כתב:

כרגע קיימים 3 דגמים:

בישראל, אני נוהג על הדגם לעניים עם מנוע אחד וסוללה קטנה אבל עדיין 7.4 שניות אפס למאה. איך יתמודדו הישראלים עם העובדה שפרט למדבקה זעירה על הדלת קשה לדעת באיזה דגם אתה נוהג (או כמה שילמת עליו)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Rשף כתב:

בישראל, אני נוהג על הדגם לעניים עם מנוע אחד וסוללה קטנה אבל עדיין 7.4 שניות אפס למאה. איך יתמודדו הישראלים עם העובדה שפרט למדבקה זעירה על הדלת קשה לדעת באיזה דגם אתה נוהג (או כמה שילמת עליו)?

אני מנחש שיקנו מעט מאד כאלה (גם הייצור בסין יהיה מחסום פסיכולוגי למי שקונה רכבי יוקרה).
אגב, החברה הכריזה לפני כמה ימים שדגם ה-קונספט O2 (שהוא roadster) אכן ייוצר, בשם  Polestar 6. מע׳ חשמל 800V, ותאוצה 0-100 קמ״ש ב-3.2 שניות. מחיר פעוט של $200000 בחו״ל (לא רוצה אפילו לנסות לתרגם את זה למחיר בארץ...)
https://insideevs.com/news/604675/polestar-o2-electric-roadster-production/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, PinkDolphin כתב:

גם הייצור בסין יהיה מחסום פסיכולוגי למי שקונה רכבי יוקרה

וולוו s90 מגיע כבר שנים מסין ולא ידוע לי על בעיות פסיכולוגיות.

טסלה 3 הסינית נמכרת באירופה במחירים של אאודי/במוו/מרצדס המקבילות ונמכרת יותר מהם והארופאים לא פחות פיינשמייקרים מרוכש היוקרה הישראלי (ואני יכול להבין למה. את דעתי ההשוואתית ארשום בקרוב. נוסע עכשיו עם a4 עארס ליין ברחבי אירופה).

סין כמדינת ייצור כבר לא חסם כניסה ובכל מקרה רכבי יוקרה גם כך בד"כ נשארים תקופה קצרה בבעלים הראשונים שלהם,שלרוב אוהבים שידרוגים. כך, שכל מה שצריך היא מחלקת טרייד אין מכובדת ולמאיר יש את אחת הטובות שבהם.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שאינו אוהב סיניות שיבדוק מאיפה מגיע אייפון,טסלה 3, וולוו , ועוד אלף ואחד דברים. הפולסטר עצמו הוא שיתוף פעולה של וולוו והוא כבר קיים בעולם ויש מספיק ביקורות ברשת. גם הנסיון של וולוו במכוניות חשמלייות לא רע פלטפורמה, הבעיה שהרכב לא מספיק אפוי לדעתי וכמובן המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, viper83 כתב:

לכל מי שאינו אוהב סיניות שיבדוק מאיפה מגיע אייפון,טסלה 3, וולוו , ועוד אלף ואחד דברים. הפולסטר עצמו הוא שיתוף פעולה של וולוו והוא כבר קיים בעולם ויש מספיק ביקורות ברשת. גם הנסיון של וולוו במכוניות חשמלייות לא רע פלטפורמה, הבעיה שהרכב לא מספיק אפוי לדעתי וכמובן המחיר.

תוכל לפרט? פרט לבאגים קטנים מאד הבעייה היחידה היא יחידת התקשורת שעשוייה להתקע ודורשת ניתוק סוללה פיזי, קשה לדעת עד כמה הבעייה נפוצה אבל היא כנראה לא נדירה אבל קלה מאד לתיקון מצד שני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס לאתר https://www.youtube.com/user/bjornnyland/videos

יש לו ביקורות ובדיקות לרוב המכוניות החשמליות ותרשום POLESTAR 2, הוא לא נפל מהרגליים בניגוד לביקורות שלו על BMW i4 M50.

כמי שנוהג בטסלה 3 SR (הזולה ביותר והנעה אחורית) המתחרה של פולסטר (מנוע בודד) לא באמת מביאה את ההספק והנצילות של שיש לטסלה, אבל ההרכבה של וולוו-פולסטאר-גיליי באמת יותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, viper83 כתב:

כנס לאתר https://www.youtube.com/user/bjornnyland/videos

יש לו ביקורות ובדיקות לרוב המכוניות החשמליות ותרשום POLESTAR 2, הוא לא נפל מהרגליים בניגוד לביקורות שלו על BMW i4 M50.

כמי שנוהג בטסלה 3 SR (הזולה ביותר והנעה אחורית) המתחרה של פולסטר (מנוע בודד) לא באמת מביאה את ההספק והנצילות של שיש לטסלה, אבל ההרכבה של וולוו-פולסטאר-גיליי באמת יותר טובה.

אני צופה יותר בערוץ של Kris Rifa

לטסלה אכן יש נצילות טובה יותר שעד כמה שאני יודע מגיעה ברובה ממקדם אוירודינמי נמוך יותר ומעט בגלל משקל נמוך יותר, שאר הגימיקים כמו השסתום המתומן תורמים כמובן אבל לא באותה מידה

טסלה מייצרת מכוניות מצוינות במיוחד מהצד הטכנולוגי, אבל רוב הביקורות מציינות שהמוצר השלם מרגיש הרבה יותר כמו מכונית בפולסטאר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להתייחס איזה רכב טוב יותר, כל ההשוואות מחו"ל קצת לא רלוונטיות, כי שם, לפי התמחור, הפולסטר lr מנוע יחיד מתמודדת מול הטסלה sr+ , ובארץ היא יותר יקרה מהטסלה lr, שמאובזרת יותר, חזקה יותר ובעלת מנוע נוסף מגרסת ה sr+.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 589 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...