Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש צמיגים טריים ככל האפשר ולא מוצא

aviaviavi
שימו לב! השרשור הזה בן 803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקשרתי לכמה צמיגיות ורובן מחזיקות צמיגים בני שנה ומעלה. נכון שזה בסדר גמור ואין בעיה עם צמיגים כאלה, אבל ייתכן מצב שלא נכנסו צמיגים משנת 2022 לארץ? אני מדבר על צמיגי מיד טיר, כמו גודייר אפישיינט גריפ, קונטי אקו, פריימסי4 וכדומה

אפילו אחת מהצמיגיות המומלצות בפורום שלפו את החרטוט עם הגיפור והמולקולות ושעדיף צמיג בן שנה מאשר חדש חדש.

לפני שנתיים כשקניתי צמיגים כמעט כולם החזיקו צמיגים מאוד טריים(בני חודשיים). האם הקורונה אשמה גם בזה?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרת באיזה איזור אתה בארץ

לפני איזה שלושה חודשים קניתי רבעיית פרמסי 4 טרי טרי (היו בני איזה 7 חודשים נראה לי) אצל צמיגי המושבה בפתח תקווה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם פנצרייה שמאמינה בצמיגים שעברו תהליכי יישון וגיפור. כמו יין טוב.

עכשיו ברצינות :

Goodyear efficient grip קיים בגיל כמה חודשים בארץ . המחיר עלה כמובן בזמן הקורנה בכ 20% . 

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרימסי4 קניתי טריים לא מזמן אצל גלגלי המגן בבית דגן.

אפישן גריפ נחשב דגם יוצא, כבר יש אפישן גריפ 2, אולי בגלל זה מנסים להפתר ממלאי קיים בשביל להביא את הדור הבא

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתלבט כרגע בין goodyear efficient 2, קונטיננטל פרימיוםקונטנט 6 והפריימסי 4

המחירים שלהם דומים(בין 350-380) לצמיג.

ראיתי ב-tirereviews שהגודייר מקבל ציונים פנומנליים אבל בצמיגיות אומרים לי שמישלין וקונטיננטל עדיפים.

אני מראשון לציון כך שכל מה שמסביב הולך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב אצל "צמיגי אנטון חנניה" מחירי הצמיגים הם בין הזולים ביותר בארץ

ויש להם מלאי צמיגים גדול ו"טרי" (בגלל כמות מכירות גדולה ושוטפת).

הם נמצאים ברח' יפת 88 יפו, טל' 03-6828584 או 03-5184353.

הם פתוחים גם בשבתות וחגים ועד שעות הערב.

בברכה  -  רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הבנים שלי נזקק לזוג צמיגים לפני מספר חודשים, הציעו לו גודייר בני מספר שבועות במחיר מסויים (לא זוכר כמה) או בני חצי שנה בהנחה של 20%. בחר בזולים במחשבה שממילא הרכב יוחלף בתוך שנה פ שנתיים (כמובל לא חזה את הטוטאל שקרה לו).

הצמיגיייה היא פרויד בחיפה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, רפי לין כתב:

לרוב אצל "צמיגי אנטון חנניה" מחירי הצמיגים הם בין הזולים ביותר בארץ

ויש להם מלאי צמיגים גדול ו"טרי" (בגלל כמות מכירות גדולה ושוטפת).

הם נמצאים ברח' יפת 88 יפו, טל' 03-6828584 או 03-5184353.

הם פתוחים גם בשבתות וחגים ועד שעות הערב.

בברכה  -  רפי לין

תודה, התקשרתי והמחירים די זהים לאיזור שלי.

בקשר לצמיגים שציינתי, מישהו יכול לתת חוות דעת? אני מחפש צמיגים שקטים ככל האפשר, אחיזה ובלימה ברמה גבוהה, שרידות פחות מעניין כי הרכב לא נוסע הרבה וכנראה שהם יתייבשו לפני שייגמר הבשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הקורונה הזמנתי רביעייה מ-tiredeal.

אני לא זוכר אם הם התחייבו על צמיגים עד גיל חצי שנה או עד גיל שנה.

תרים אליהם טלפון.

עריכה: חושב שהתחייבו על צמיגים עד גיל שנה, ובפועל הביאו צמיגים בני פחות מחצי שנה.

עריכה אחרונה על ידי Legend
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 803 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...