Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגבי אשראי בנקאי וחוץ בנקאי

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד היום יש לי כרטיס אשראי של בנק הפועלים, מורידים לי כל חודש 17 שקל על עצם קיום הכרטיס. 

קיבלתי אשראי חדש של ישראכרט שנקרא Top בצבע כחול ועליו אני לא משלם כלום. 

רק עכשיו הבנתי שזה כרטיס חוץ בנקאי ואני לא מצליח להבין מה ההבדל? 

האשראי של הבנק מורידים לי 17 שקל כל חודש, ויש לי עמלה של 2.3% על קניות בחו״ל (עמלת המרה). 

באשראי החוץ בנקאי החדש אני לא משלם כל חודש, אבל יש עמלה של 2.4%. הנציגה אמרה שיהיו לי הנחות בחנויות כמו סופר פארם וכד׳.

השאלה היא האם לבטל את האשראי של הבנק? 

נגיד בעסקאות שעושים תשלומים, הבנתי שמשלמים עמלה כי זה כמו הלוואה, אבל הנציגה לא סיפרה לי מה ההבדלים בין הכרטיסים מבחינת העמלה. 

בקיצור לא יודע אם לבטל את הישן ולהשאיר את החדש, או לבטל את החדש ולהישאר עם הישן של הבנק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבטל כלום. תתקשר למוקד השירות של.ישראכרט ובקש לבטל את דמי המנוי, זה שגרתי, וצריך לחזור על הריטואל פעם בשנה. דרך אגב, זה נכון לכל כרטיס אשראי, אם כי לעתים יש תנאי של שימוש מינימום חודשי.

שים לב שאם אתה עושה עסקאות קרדיט או לוקח הלוואה מחברת האשראי בדרך כלל הריבית בחוץ בנקאי יותר גבוהה.

המלצה נוספת - הנפק גם כרטיס של ויזה. היו בעבר מקרים שמערכת הסליקה של אחת החברות כשלה ולא היה אפשר להשתמש בכרטיסים. החזקת כרטיס גיבוי של המתחרה מומלצת למצבים אלה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, להחזיק שני כרטיסים זה לא נורא, תמיד טוב שיש גיבוי (וכפי שצויין, עדיף מחברות שונות).

אם לא יסכימו לבטל לך את התשלום החודשי בכרטיס הבנקאי, בטל אותו ותוציא אחד חוץ בנקאי נוסף.

בשיטה שנהוגה בארץ אין הבדל בין כרטיס בנקאי לחוץ, שניהם יורדים ישירות מחשבון הבנק. אז פשוט חפש את זה עם התנאים הכי טובים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת את החלק של התשלומים.

עסקת תשלומים לא עולה כסף אם בעל העסק תומך בזה ו'לוקח את זה' על עצמו, אם לא - אז בעצם חברת האשראי עושה לך את הפריסה לתשלומים ואז כמובן שזה יעלה לך כסף כי זה כמו הלוואה קצרה.

בנוסף כשאתה מתקשר לבטל כרטיס בגלל שאתה לא רוצה לשלם דמי מנוי, אם יאשרו תתעקש על שנתיים לפחות.

וכמו שצוין, חפש כרטיסים חינמיים דרך התאגדות מסויימת, לרוב הם יבואו עם תנאים מועדפים ומסגרת גדולה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד דבר זה תבדוק את מסגרות האשראי בשני הכרטיסים.

הבנתי שיש מקרים שהמסגרות של הכרטיסים הבנקאיים קטנות לאחרונה.

לא ראיתי את זה קורה בכרטיסים החוץ בנקאיים.

גם לשים לב שלא תוכל לעשות עם הכרטיס החוץ בנקאי את כל הפעולות בעו"ש דרך הכספומט כמו שהיית רגיל לעשות עם הכרטיס הבנקאי.

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסגרות בכרטיסים הבנקאיים של ישראכרט ומקס צומצמו במסגרת מהלך שנועד להגביר את התחרות, מעשית כנראה גרם נזק לא קטן.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, om2 כתב:

איזה פעולות עו"ש אי אפשר לעשות עם חוץ בנקאי. למשוך כסף אפשר.

מה עוד?

לבדוק יתרה, אפילו הפעולה בסיסית הזו אי אפשר

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, om2 כתב:

איזה פעולות עו"ש אי אפשר לעשות עם חוץ בנקאי. למשוך כסף אפשר.

מה עוד?

אני חושב שיש בעיה עם הפקדת מזומן וצ'קים.

לבדוק יתרה ותנועות בחשבון, או כל פעולה אחרת? בשביל זה יש אפליקציה ואתר (ושכל אחד ישתמש לפי העדפותיו ותכונות הכלי).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, sperial כתב:

אני חושב שיש בעיה עם הפקדת מזומן וצ'קים.

אין.

מבקשים מהבנק ״כרטיס כספומט״. מאפשר את שניהם בלי שום כרטיס אשראי בנקאי.

אה, וצ׳קים אפשר גם באפליקציה/אתר אבל עוד לא התקדמתי לשם...

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, hans כתב:

אה, וצ׳קים אפשר גם באפליקציה/אתר אבל עוד לא התקדמתי לשם...

אני לא הצלחתי וזה די מבאס ולכן הולך לכספומט בשביל להפקיד צ'קים.

לפני 19 שעות, yorng כתב:

עד היום יש לי כרטיס אשראי של בנק הפועלים, מורידים לי כל חודש 17 שקל על עצם קיום הכרטיס. 

תבטל את הכרטיס (תפנה לעצמך שעה שעתיים) ולך על הכרטיס של ineedit 

יש קבוצת פייסבוק i need it שיש בה את כל הפרטים לגבי הכרטיס

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 5 כרטיסים שונים (דיינרס עם אלעל, אמריקאן, ישרכארד עם הוט, מקס, ויזה עם הבנק),

חוץ מהדיינרס אני לא משלם על אף אחד אפילו שקל, בכולם עמלות קניה בחול הרבה מתחת לאחוז, וחיוב רק לאחר חודש,

ובכל כרטיס יש הטבות אחרות,

מסגרות אשראי יש בכולם (היום עם החוק החדש בכל מקרה של הלוואה בודקים את כל המסגרות שלך ובהתאם לכך מחשבים את הריבית).

הכל ענייין של משא ומתן וכמות השימוש,

תתוכח ותקבל הנחה על עלות ההחזקה ועל עמלה מעסקאות בחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...