Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ ראש,למה הכוונה?

2fast4ever
שימו לב! השרשור הזה בן 6951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מדובר ב205 הזרקה.

אני כנראה צריך להחליף אטם ראש,עכשיו כששאלתי במוסך מה הוא עושה\ מחליף לי חוץ מהאטם (וביצוע שלייף) הוא אמר שכדי להחליף גומיות שסתומים ולבצע מילוי אם צריך בראש מנוע,למה הכוונה במילוי?ומה עוד כדי להחליף אם כבר מפרקים את הראש?מה אמורה להיות עלות התיקון כולל עבודה?

ועוד משהו....יש איזה מישהו ממולץ לעבודה כזו כי משום מה אני מתחיל לסמוך על המוסך שלי פחות.

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילוי מתבצע בראשים מסגסוגת אלומיניום ,שהראש שלהם פשוט נאכל ע"י נוזל קירור לא מתאים (מים )

בראש נוצרים בורות אשר גורמים למעברי הנוזל קירור להתמזג עם מעברי השמן

בד"כ עושים מילוי אם צריך ואז השחזת ראש ,ואז מרכיבים את כל הסט שלייף

העבודה יכולה לעלות בין 2000 ל-4000 ש"ח תלוי במנוע ובמחירי החלקים

אם אתה כבר מפרק ראש אפשר לעשות גם פורטינג

הערה: ייתכנו בורות שבהם לא ניתן יהיה לעשות מילוי ,ואז תצטרך להחליף את הראש מנוע כולו

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=zak-rs2000]מילוי מתבצע בראשים מסגסוגת אלומיניום ,שהראש שלהם פשוט נאכל ע"י נוזל קירור לא מתאים (מים )

בראש נוצרים בורות אשר גורמים למעברי הנוזל קירור להתמזג עם מעברי השמן

בד"כ עושים מילוי אם צריך ואז השחזת ראש ,ואז מרכיבים את כל הסט שלייף

העבודה יכולה לעלות בין 2000 ל-4000 ש"ח תלוי במנוע ובמחירי החלקים

אם אתה כבר מפרק ראש אפשר לעשות גם פורטינג

הערה: ייתכנו בורות שבהם לא ניתן יהיה לעשות מילוי ,ואז תצטרך להחליף את הראש מנוע כולואז עפ"י מה שאתה אומר יכול להיות שהאטם שלי בסדר גמור ויש רק איזה סדק קטן בראש שגורם לבריחות שמן למערכת הקירור?ועם איזה חומר נעשה המילוי הזה?ומה עוד כדי להחליף עם פותחים את הראש?

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=2fast4ever]אז עפ"י מה שאתה אומר יכול להיות שהאטם שלי בסדר גמור ויש רק איזה סדק קטן בראש שגורם לבריחות שמן למערכת הקירור?ועם איזה חומר נעשה המילוי הזה?ומה עוד כדי להחליף עם פותחים את הראש?זה לא משנה מה מצב האטם שלך ,אם פותחים ראש ,חייבים להחליף את האטם בכל מקרה.

אני לא יודע עם איזה חומר עושים את המילוי ,צריך לשאול את החרט .

מחליפים את כל הסט שזה כולל אטם ראש ,אטמי שסתומים וכו' ,זה בא קומפלט.

אם פותחים את הראש ,תבקש מהחרט שיחליק לך את המעברים (פורטינג) זה עולה יותר ,אבל זה משתלם

אתה תרגיש את ההבדל

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הולך לבצע את פתיחת הראש לבד ככה שאני לא חושב שיש לי גישה גישה לחרט,עפ"י מה שהבנתי המוסך שולח את זה לחרט והוא עושה את העבודה,את מה הוא שולח לחרט את את האטם וגם את הראש?שיתאים אותם או איך בדיק זה מתבצע?ומה כולל הסט הזה שאתה אומר אטם ראש אטמי שסתומים מה עוד?

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

]את מה הוא שולח לחרט את את האטם וגם את הראש?שיתאים אותם או איך בדיק זה מתבצע?ומה כולל הסט הזה שאתה אומר אטם ראש אטמי שסתומים מה עוד? שלום רב!

המוסך שולח את הראש בלבד!

הראש נשלח לחרט לשם מילוי וישור בלבד!

יש מכונים לחריטת ראשים, אשר מלבד ,המלוי וישור ובדיקת סדקים אשר לא נראים, בעין בלתי מזויינת,

מבצעים גם שליף שסתומים, ובמקרה הצורך גם החלפת תושבת שסתום, ואז מחזירים את הראש למוסך מושלם ,לאחר מלוי ישור בדיקת סדקים , שלייף שסתומ,וכמובן החלפת גומיות שסתומים ! מה שנותר למוסך זה להרכיב אטם ראש , להרכיב את הראש, לחזק לכוון שסתומים להרכיב אטם מכסה שסתומים חדש, להחליף שמן +מסנן שמן למלאות נוזל קירור, להניע לחמם לחזק שוב את הראש

וזהו לקופה!

לא מומלץ פורטינג לרכב שחוק זה אמור לעלות את ההספק , ואת יחס הדחיסה אומנם, אך הרכב יתחיל לצלצל, והמנוע ישחק מהר יותר!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

=צביקה.]שלום רב!

המוסך שולח את הראש בלבד!

הראש נשלח לחרט לשם מילוי וישור בלבד!

יש מכונים לחריטת ראשים, אשר מלבד ,המלוי וישור ובדיקת סדקים אשר לא נראים, בעין בלתי מזויינת,

מבצעים גם שליף שסתומים, ובמקרה הצורך גם החלפת תושבת שסתום, ואז מחזירים את הראש למוסך מושלם ,לאחר מלוי ישור בדיקת סדקים , שלייף שסתומ,וכמובן החלפת גומיות שסתומים ! מה שנותר למוסך זה להרכיב אטם ראש , להרכיב את הראש, לחזק לכוון שסתומים להרכיב אטם מכסה שסתומים חדש, להחליף שמן +מסנן שמן למלאות נוזל קירור, להניע לחמם לחזק שוב את הראש

וזהו לקופה!

בברכה

צביקהלפני הקופה מחליפים גם את רצועת הטיימינג,+מחזירי שמן.ורצוי מאוד ליבדוק גם את הרדיאטור.

נתי קובלנץ

מיתחם נמל ת"א מ1950

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני הקופה מחליפים גם את רצועת הטיימינג,+מחזירי שמן.ורצוי מאוד ליבדוק גם את הרדיאטור.

רצועת טיימינג הוחלפה לפני 3 חודשים,כמו כן גם מחזירי השמן....האם פירוק והרכבת הראש דורש עבוצה מקצועית ברמה גבוהה? או שכל מכנואי שכמה שנים בתחום ידע לעשות את העבודה?

ומה אמורה להיות עלות "שיפןץ הראש" אצל החרט?הכוונה רק לזה ללא עבודת המוסך.

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote name=nkoשלום רב!

[/quote]לפני הקופה מחליפים גם את רצועת הטיימינג,+מחזירי שמן.ורצוי מאוד ליבדוק גם את הרדיאטור. אתה כמוובן צודק, החסרתי את המידע החשוב של טיימינג ומערכת קירור אך אל דאגה מוסך מקצועי לא היה שוכח זאת, ולעומת זאת חאפר בחצר כן!

עבודה כזאת למקצוענים בלבד!

נסיון לחסוך יעלה ביוקר, למרות החלפת השרשרת טיינינג לפני זמן קצר, לא הייתי חוסך בכך משום שזה יתבטא בעלות החלפים בלבד העבודה כבר מבוצעת ממילא, ואיןתוספת עלות על עבודה!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון לשיפוץ ראשים מחליף גם את מחזיר השמן בראש , הוא מביא לך את הראש מוכן להרכבה , את חגורת הטיימינג אין צורך להחליף בגלל שהיא יחסית חדשה ( אם אתה רוצה להחליף לביטחון האישי שלך אז בבקשה) .

גם לי יש 205 , אני גם לפני זמן לא קצר עשיתי ראש מנוע לרכב שלי , את ההרכבה של הראש ופרוק הראש אני עשיתי , אבל את השיפוץ שלחתי למכון לראשים שמה עשו שלייף החליפו שסתומים גומיות שסתומים ועשו כיוון שסתומים לפי הוראות יצרן .

למרות הכיוון שסתומים שהמכון עשה אני ביצעתי בדיקה של כיוון השסתומים לאחר ההרכבת ראש מנוע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, ולעומת זאת חאפר בחצר כן!

עבודה כזאת למקצוענים בלבד!

צביקה

האמת שזה היה התכנון.

יש מישהו שעובד כבר כמה שנים טובות במוסך פיז'ו-סיטרואן ועושה גם עבודות מזדמנות תוך כדי בבית.סביר להניח שהמחיר יהיה הרבה יותר נמוך,השאלה היא אם כדי ללכת על זה או להשקיעה הרבה יותר כסף ולבצע את העבודה במוסך?

ד"א מה משך העבודה פחות או יותר?

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכון לשיפוץ ראשים מחליף גם את מחזיר השמן בראש , הוא מביא לך את הראש מוכן להרכבה , את חגורת הטיימינג אין צורך להחליף בגלל שהיא יחסית חדשה ( אם אתה רוצה להחליף לביטחון האישי שלך אז בבקשה) .

גם לי יש 205 , אני גם לפני זמן לא קצר עשיתי ראש מנוע לרכב שלי , את ההרכבה של הראש ופרוק הראש אני עשיתי , אבל את השיפוץ שלחתי למכון לראשים שמה עשו שלייף החליפו שסתומים גומיות שסתומים ועשו כיוון שסתומים לפי הוראות יצרן .

למרות הכיוון שסתומים שהמכון עשה אני ביצעתי בדיקה של כיוון השסתומים לאחר ההרכבת ראש מנוע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל את השיפוץ שלחתי למכון לראשים שמה עשו שלייף החליפו שסתומים גומיות שסתומים ועשו כיוון שסתומים לפי הוראות יצרן .

כמה עלה לך כל הסיפור עם מכון הראשים?

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...