Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ בקניית פיגו 208

Saphisto
שימו לב! השרשור הזה בן 943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני מחפש רכב עד 40 אלף ש"ח וממה שקראתי בפורום כניראה שהפיג'ו 208 זה הכיוון.

הנסועה שלי היא בערך עד 14 אק"מ בשנה, שיהיה רכב זריז (כרגע בעל איביזה 06, כבד) נוסע בעיקר מכפר סבא לפתח תקווה ומידי פעם נסיעות עירוניות.

כמובן שחשוב לי אמינות חיסכון ואחזקה לא יקרה, לא משנה לי גודל תא מטען או מרווח מאחורה.

לאחר קריאה בפורום אני מבין את נוסע הטיימינג אבל השאלה שלי היא אחרת. איזה דגם?

במידה ופיגו 208 היא באמת האופציה הכי טובה עבורי (איזה שנתון עדיף?) רמת אבזור אקטיב,אני רואה שיש גם אקטיב פרו, ושיש נפחי מנוע שונים (1.2 ו 1.6)

על מה להסתכל? מה כדאי? כמו כן במידה ויש המלצה לרכב אחר, אשמח גם לשמוע

עריכה אחרונה על ידי Saphisto
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצועת מנוע היא במנועי ה1200, עם זאת זה בדיוק המנוע שאתה רוצה, ה1600 זה דגם ישן ופחות מומלץ.

לגבי הרכבים עם הרצועה הזאת- חשוב מאוד לבדוק לפני הרכישה קודם כל את ההסטוריה של הטיפולים ברכב, ועדיף רכבים שהוחלפה אצלהם הרצועה לפני שנה+.

ובכל מקרה הייתי בודק את הרכב במוסך מקצועי כדי שיתן חוות דעת אמיתית לגבי מצב המנוע והתחוזקה שלו.

אם תוחזק כראוי והוחלפה הרצועה, אז המצב מצויין וזה אחלה של רכב ומחיר מאוד נגיש, אם תוחזק בתחזוקה לקוייה- יש כאן סכנה למנוע.

יש לציין שזה נכון לגבי רכבים עד שנת 2017, לאחר מכן הוחלפה הרצועה למקט אחר ונראה שאין את הבעיה הזאת עם הרצועה החדשה.

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך נכנס דגם הטורבו 1.2 והוא עדיף מאשר ה1.6, הטורבו חזק יותר והגיע עם תיבה יפנית 6 הילוכים לעומת 4 ב 1.6.

יש את עניין הטיימינג, היה ריקול לרכבים עד 2016, אבל יש מקרים שגם דגמי 2017 הם עם הרצועה הישנה, לכן הייתי בודק האם הרצועה הוחלפה ואם לא להחליף.

יש גם את הקקטוס עם מנוע דומה, לקקטוס תא נוסעים נעים יותר לדעתי, עקב שילוב צבעים, איכות חומרים עדיפה ומושבים עם תמיכה טובה יותר, אם כי ל208 הם רכים יותר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם על התשובות. אני אנסה לחפש מודל 2017 ואולי גם למתוח קצת את התקציב אם ייתאפשר.

לפני כשעה, yulianx כתב:

ש גם את הקקטוס עם מנוע דומה, לקקטוס תא נוסעים נעים יותר לדעתי, עקב שילוב צבעים, איכות חומרים עדיפה ומושבים עם תמיכה טובה יותר, אם כי ל208 הם רכים יותר

לגבי הקקטוס, אילו שנתונים, רמת איבזור, מנוע וכו לחפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקקטוס הגיע ברמת אבזור אחת fun, ומנוע טורבו 1.2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער שאני מקפיץ שוב, פשוט בגלל החגים לא הייתה לי הזמדנות להיכנס.

בעניין הריקול, לקטטוס לא הייתה את הבעיה הזו?

במידה ואני מחליט על פיגו 208, לאיזה מוסך לקחת לבדיקה (בעניין הרצועה), חייב מוסך מרכזי או שכל מוסך אמור להכיר את הבעיה ולדעת מה לבדוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לקקטוס הייתה בעיה בטיימינג, משובר על אותו מנוע.

לא חייב מרכזי, אםמאתה במרכז יש את מוסך גבע ואורן שירותי רכב שמתמחים ברכבים הללו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שגם 2017 יכולה להיות רצועה ישנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Saphisto כתב:

מצטער שאני מקפיץ שוב, פשוט בגלל החגים לא הייתה לי הזמדנות להיכנס.

בעניין הריקול, לקטטוס לא הייתה את הבעיה הזו?

במידה ואני מחליט על פיגו 208, לאיזה מוסך לקחת לבדיקה (בעניין הרצועה), חייב מוסך מרכזי או שכל מוסך אמור להכיר את הבעיה ולדעת מה לבדוק?

יותר מזה, לרוב יהיה עדיף ובטוח יותר לא מרכזי, אלא אחד שמומחה.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...