Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעשנה: טרייגר, פיטבוס קאמאדו

asa160
שימו לב! השרשור הזה בן 929 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים 

לאחר חמש שנים של עישון בשר עם מעשנת דוד הפכתי עצלן. מחפש שדרוג...

פונקציית המטרה:

לא לעבוד קשה מדי.

גודל פיזי לא גדול עקב מגבלות המרפסת.

אמינות.

ושיוכל להיות מנגל כשצריך ( חשוב!)

תקציב כ5000 כולל כיסוי, פרובים, אקססוריז ופאלטים.

מכיר, מבין ויודע את ההבדל העקרוני בין הקמאדו לפאלט.

מכין כמות קטנה בכל נגלה עד 4 ק''ג בשר וקצת ירקות מסביב.

אשמח להתייחסות והמלצה.

תנקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מפתיע שאין התייחסויות. מדווח למען הדורות הבאים:

ביקשתי ברוקח סניף נוב היום ואלה ממצאי:

הקמאדו של לואיזיאנה נראה מדהים. ממש ביצת פברז'ה ענקית. די ירד מהפרק. לא עומד בהגדרה של נהייתי עצלן...

הליין של פיטבוס נראה אחלה. מאסיבי ומהונדס לאמינות. שמתי עין על ה850. נראה לי גודל מתאים .

עלות הפרוייקט תגיע ל4500, אולי קצת יותר עבור מעשנה, כיסוי, 2 שקים, הרכבה.

עכשיו נשאר לראות מה יש לטרייגר להציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכן קנה פיטבוס,      ורטיקל 3 . מעבר למראה היפה לכשעצמו, אין על הגירוי ממראה הבשר מתבשל דרך הדלת השקופה. לא תופס מקום , בחצר הקטנה (ביציאה מהמטבח, מיקום מעולה לדעתי) . החיסרון הוא שהארובה המקורית נמוכה מידי, היינו מעדיפים ארובה ארוכה יותר. 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לנו מעשנה חשמלית של טרייגר, לא יודע מה הדגם אבל לא מהיקרות.

מאוד נוחה כי אין צורך להשגיח עליה, פשוט מכוונים את המעלות ובזה נגמר הסיפור.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרפרנס שלי הוא מארה"ב אז קח את התמורה למחיר בעירבון מוגבל כי אני לא בקיא במחירים בארץ.מניסיון של חברים עם פיטבוס על דגמיו- תמורה טובה למחיר. הבקרים שלהם קצת פחות מדויקים מהמתחרים היקרים יותר אבל בסופו של דבר הם נותנים תמורה טובה.

טרייגר הוא שם נרדף למעשנה חשמלית כמו שוובר זה גריל אבל במקרה של טרייגר בניגוד לוובר אתה עדיין משלם על שם ומקבל פחות איכות מהמצופה במחיר כזה.

לי יש מעשנה חשמלית של camp chef שנותנת תמורה מעולה ביחס למחיר. בדגם שלי יש אפשרות להזיז את המכסה ולקבל משטח קטן של אש גלויה אם כי לא הייתי בונה על זה לצליית הסטייק המושלם. ממליץ לך לבדוק אותם אם הם זמינים בארץ ונמצאים בטווח המחירים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...