Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו ספורטיבי יש 2

Orcacaca
שימו לב! השרשור הזה בן 966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אשמח לשאלה..אני מצטער מראש על הבורות בשאלה..אני בן 27 ואני מחפש רכב ספורטיבי יד 2 התקציב שלי הוא 120 אלף שקל מצאתי כמה דגמים..brz 2015 שממש רציתי עם 110000 קילומטר ולאחרונה מצאתי אודי s1 2014 עם 60 אלף קילומטר יד 1..רציתי לשאול את דעתכם האם זה נכון שאוטו אירופאי הרבה פחות אמין מאוטו יפני?מה הייתם לוקחים בחשבון?האם השנה משנה?במידה ושני הרכבים תקינים לאיזה פרמטרים כדי לשים לב?חשוב לציין שהרכבים הם ידניים תודה מראש על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 רכבים מגניבים ומהנים... מאוד שונים אחד מהשני. אם בתצורת המרכב קופה לעומת האצ'בק.

הברז הנעה אחורית ואילו האודי בעלת הנעה כפולה.

הברז תרגיש חלשה בפער על יד האודי.

מנגד כנראה שהברז תמרח חיוך לעיתים קרובות יותר בנהיגה.

מניח שעלויות האחזקה תהיינה זולות יותר בסובארו.

הסובארו אמינה למדי ופשוטה יותר מהאודי לה רכיבים ומערכות רבות בעלות פוטנציאל אפשרי לתקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנכתב מעלי, רכבים שונים באופי.

נתחיל שאם אתה מחפש רכב שידביק אותך למושב בזמן האצה, תוריד את הסובארו. היא זריזה, אבל תרגיש משמעותית איטית יותר מהאוודי.

אם אתה מתמקד בנהיגה, ורוצה לנסות מסלולים/דריפטים, הברז היא בית ספר מדהים.

מחזיק ברז מעל שנתיים, אפס תקלות.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכם!!אגיד את האמת אני לא מחפש להשתגע עם שני הרכבים מחפש רכב ידני ספורטיבי שיהיה לי כיף לנהוג..פשוט מפחיד אותי לקנות חתול בשק ופתאום להתקע עם הרכב..השאלה אם אני לוקח את האודי שהיא 7 שנים על הכביש ובאמת שבקושי נסעו בה אבל כמו שאמר הבחור מעליי שזה גם מערכות טכנולוגיות מתקדמות יותר אם יש סיכוי יותר גבוה לתקלות?אודי רכב אמין באופן כללי?שמעתי שיש תקלות בגיר שלה האם זה תקף גם לידנית ולדגם הs?

עריכה אחרונה על ידי Orcacaca
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול להעיד על הS1 משום שלא מכיר מישהו שהחזיק, לגבי הברז רשמתי למעלה.

אם אתה מחפש רק רכב ספורטיבי ידני, תוכל לבדוק משהו כמו 208GTI ובתקציב הזה תקבל רכב עמוק בתוך האחריות, מה שיתן לך שקט בנושא האחזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי המכוניות מעולות ושונות, באודי הטיפולים יהיו מעט יקרים יותר, תברר גם את עלויות הביטוח של שני הרכבים.

בנוגע לבעיות גיר של ה s1, מה שרלוונטי לתיבה הידנית זה הקלאץ׳, אני זוכר שהקלאץ׳ המקורי לא החזיק שם הרבה ושהרבה אנשים החליפו אותו לאפטרמרקט שעמיד להספקים גבוהים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש סתם רכב מהנה, אל תלך על ברז וגם לא על S1, משהו קצת יותר מתון יתן לך את אותה רמת הכיף בלי האחזקה ובעיות האמינות, על 208GTI המליצו לך, גם פולו GTI היא רעיון טוב.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 966 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...