Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סטרימר לרכב

Madeline
שימו לב! השרשור הזה בן 961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

יש לי רכב Kia Picanto 2016, ואין לו Bluetooth מובנה במערכת מולטימדיה.

בגלל זה, קניתי בעבר את המוצר Jabra Streamer.
אחרי כמה שנים של שימוש הוא נהרס, ומחיפוש ברשת נראה שלפחות בארץ המוצר הזה לא זמין או כמעט ולא זמין.

מה שמוזר זה שלפחות בחיפוש מהיר, לא מצאתי מוצרים בסגנון.

מישהו יכול להמליץ לי על פתרון כלשהו? על מוצר דומה? רצוי מפירמה מוכרת.

המטרה היא שהמוצר יאפשר גם להאזין למוסיקה (תמיכה בפרופיל A2DP של Bluetooth) וגם לנהל שיחות בדיבורית. ה- Jabra Streamer איפשר את שני הדברים.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש באלי הרבה מוצרים בסגנון הזה - https://www.aliexpress.com/item/1005002426206630.html

הוא משדר FM לרדיו ברכב ואתה מתחבר אליו בbluetooth

* אין לי ניסיון עם המוצר הספציפי הזה, מחיפוש באלי תוכל למצוא עשרות מוצרים דומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, BeBest כתב:

יש באלי הרבה מוצרים בסגנון הזה - https://www.aliexpress.com/item/1005002426206630.html

הוא משדר FM לרדיו ברכב ואתה מתחבר אליו בbluetooth

* אין לי ניסיון עם המוצר הספציפי הזה, מחיפוש באלי תוכל למצוא עשרות מוצרים דומים.

תודה רבה, אבל אני מחפש משהו שהוא יותר Brand, של חברה מוכרת. זה לא אומר בהכרח שזה יהיה יותר טוב, אבל לפחות מעלה את הסיכוי.

מה גם שהמטרה היא להזמין משהו שיוכל להגיע עם שליח עד לבית, או לקנות בסניף פיזי בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Tom_22 כתב:

לא מתוך ניסיון, אבל בדוק לגבי Anker Soundsync A3352 או Kinivo BTC450/BTC480.

תודה רבה על ההכוונה. היא עזרה לי מאד. לא ידעתי בכלל שיש ל- Anker מוצרים בתחום. אני מאד מרוצה מהם בתחום הבטריות הניידות.

גיליתי גם שיש מוצר דומה של Anker שעשוי להיות רלוונטי:

Anker Roav T2 - R5114011
הוא נמכר גם בשם F2 Pro, על פניו.

הבאסה היא שנראה שגם ה- Soundsync וגם ה- Roav T2 לא נמכרים בארץ, ולפחות לגבי ה- T2 הוא Out of stock ב- Amazon.

כנראה שאמתין.

שוב פעם, תודה רבה.

עריכה אחרונה על ידי Madeline
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Madeline כתב:

תודה רבה, אבל אני מחפש משהו שהוא יותר Brand, של חברה מוכרת. זה לא אומר בהכרח שזה יהיה יותר טוב, אבל לפחות מעלה את הסיכוי.

מה גם שהמטרה היא להזמין משהו שיוכל להגיע עם שליח עד לבית, או לקנות בסניף פיזי בארץ.

יש כאלו גם של מותגים טובים יחסית כמו Baseus או Anker

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...