Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מקרר משפחתי גדול ואמין, יש חיה כזאת?

lolshimi11
שימו לב! השרשור הזה בן 1020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה, 

ב-12 השנים האחרונות יצא שהחלפתי 3

מקררים, כאשר כל אחד מהם עלה יותר מ-10K ש"ח, הראשון היה של חברת Amana, השני של LG, והנוכחי של Samsung.

עכשיו, כשהמקרר הנוכחי שבק חיים, החלטתי שאני עושה סקר שוק מקיף לפני שאני בוחר לרכוש מקרר חדש.

מחיפושים לא מעטים, מצאתי כי לא קיים מקרר גדול(700 ליטר +) מומלץ, כל דגם של כמעט כל חברה, זוכה להשמצות רבות,

מפלסטיקה באיכות ירודה שגוררת החלפת מדפים במחירים הזויים, ועד להצטברות קרח ומנועים ששובקים חיים.

בגדול, בדיוק מה שקרה לי עם המקררים שהיו ברשותי.

האופציה היחידה שתיתן לי שקט מבחינת אמינות, היא רכישת מקרר מיצרן אמריקאי, אבל מדובר פה על מחירים לא הגיוניים מבחינתי(20K++).

האם יש איזשהו פתרון לבעיה הזו?

או במילים אחרות, מישהו יודע להמליץ לי על מקרר בעל נפח של לפחות 680-700 ליטרים? כזה שלא יגרום לי להוציא אלפי שקלים על פלסטיקה שנשברת ויחזיק לי יותר ממספר שנים בודדות?

הייתי מעדיף מקרר עם מקפיא תחתון, אם הוא יכלול גם Ice-Maker, מה טוב, בתקציב של 8K-12K?

תודה רבה לכולם ושבת שלום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזה 6 שנים יש לי מקרר סמסונג RH77H90 - מקרר בנפח כ- 830 ליטר ברוטו בשיטת door in door. מחיר המחירון היה 16,000 ש"ח אך ביבוא מקביל 13,000 ש"ח. עד היום תקלה אחת - קפיאת דלתית של מערכת הקירור כיוון שהועמס ביתר. הבעיה נפתרה על ידי הפשרה משך מספר שעות.

לא בטוח שהדגם עדיין משווק, אבל סה"כ הניסיון טוב.

מכל מקום, אם מקררים שובקים חיים אצלך כל 4 שנים עליך לבדוק מה הסיבה, כי מדובר במצב לא תקין. יתכן שיש בעיה במערכת החשמל הביתית, יתכן שהשימוש או הטיפול שלך שגויים - בדוק את עצמך.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, lolshimi11 כתב:

אבל מדובר פה על מחירים לא הגיוניים מבחינתי(20K++).

my life right now

אשתי מסתכלת על מקררים של Sub Zero... הלוואי וזה היה 20...

לא הבנתי אבל מה קרה למקררים שהוחלפו בקצב כ״כ מהיר, אולי תוכל לספר? גם רוב המקררים שהיו לי הגיעו עם 5-7 שנות אחריות לפחות אז זה על גבול הלא ברור.

לגבי הסידור - זו נקודה סופר חשובה.

מקפיא למטה , ומקרר למעלה.

אחרי 6 שנים של מקררים חצויים באמצע (36״ - מה שה״גודל הסטנדרטי״ פה) - בחיים אני לא קונה כזה. זה כזה בזבוז של שטח לעומת מקרר למעלה ומקפיא למטה שזה מגוכך

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן לדעתי ספריאל צודק.
לא יכול להיות שתוך 12 שנים החלפת 3 מקררים.
מקרר אמור להחזיק מעמד לפחות 12 שנים, כן כן, כולל החדשים של ימינו. ולפעמים גם 20 שנים, רק שנמאס מהם לפני או שלא מוצאים להם חלפים חיצוניים ואז מחליפים.

אבל 3 יחידות בתוך כ- 12 שנים? ועוד המותגים שציינת הם הטובים יותר בתחום.
באמת כדאי לבדוק מה קורה אצלך. אני לא מומחה, אבל הייתי מתחיל בדברים הבסיסיים:
יש מרווח מספיק בין אזור הקרור/איוורור לבין הקיר?
השקע תקין? החוטים בו מהודקים טוב?

המקרר יושב מפולס, פחות או יותר?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, om2 כתב:

בחלק מהחברות ניתן להרחיב אחריות ל7/10 שנים אם זה יבואן רשמי.

בדרך כלל הרחבת האחריות היא על חלקים שהסיכוי שיתקלקלו הוא נמוך כמו מנוע ומדחס.

על מה שסביר יותר שיתקלקל (כרטיס ופלסטיקה) אין הרחבת אחריות...

לפני שעה, Liviur כתב:

my life right now

אשתי מסתכלת על מקררים של Sub Zero... הלוואי וזה היה 20...

תיקח אותה לסיבוב על מורטל קומבאט, אולי היא תשנה את דעתה ;)

לפני שעה, ירחמיאל כתב:

אכן לדעתי ספריאל צודק.
לא יכול להיות שתוך 12 שנים החלפת 3 מקררים.

יכול להיות כן.

אבל @lolshimi11 אולי תפרט יותר מה קרה למקררים שלך.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, borsood כתב:

תיקח אותה לסיבוב על מורטל קומבאט, אולי היא תשנה את דעתה ;)

ומה אם אני אגיד לך שכשהיא משקיעה זמן במשחקי מכות - היא דיי יכולה לנצח את רוב האנשים שאני מכיר?

המקרר הזה הוא הסיוט שלי כרגע כי אני יודע שבאיזשהו שלב כנראה נקנה אחד ובנוסף למחיר - הם גם גבוהים יותר מהרגילים ככה שצריך לשנות את הדלתות מטבח מעליו בנוסף לכל.

בקיצר - מוי כיף.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל המשפחה אצלנו (אנחנו, חמותי, אחותי, אחות של אשתי) יש LG  שלוש דלתות מדגמים שונים בגודל שמעל ל- 600 ליטר, גיל מינימאלי 5 שנים, מקסימאלי בערך 10 שנים, כולם עובדים בלי שום תלונות וכולם מרוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרר שמחזיק היום עשור - אומרים תודה רבה.

אין יותר כזה דבר, מקרר ל-30 שנה כמו פעם. אין.

מצד שני, אורך חיים ממוצע של 4 שנים זה לא סביר בעליל, כבר מעבר לחוסר מזל. האם הוא במקרה צמוד לקיר? תקוע בנישה ללא איוורור מספק? מתעללים בו בצורה יצירתית?

לענייננו - קנה עם הרחבת אחריות, שלפחות יהיה לך מובטח 6 או 7 שנים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...