Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם גם אתם מרגישים שהמצב הנפשי שלכם על הפנים?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 1002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לטפל בבעיית התמכרות לפורנו, שהתפתחה אצל הרבה מאוד אנשים בעקבות קורונה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, Avatar Schnitzel כתב:

בחיי העולם צריך מלחמת עולם 3 בשביל לאפס קצת את האנשים. 

מגיפה זה לא מספיק? נראה לי שיש לך סטנדרטים גבוהים מדי לגבי האנושות.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקורונה אתרי הפורנו התחזקו בעיקר על חשבון בתי הבושת.

לדעתי החזרה לשיגרה תכפה על אנשים להקטין את ההתמכרות באופן טבעי (רוב הזמן אנשים לא נמצאים בבית).

עריכה אחרונה על ידי Gorpi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Avatar Schnitzel כתב:

בחיי העולם צריך מלחמת עולם 3 בשביל לאפס קצת את האנשים. 

מלחמת עולם שלישית? אנחנו כבר בעיצומה של מלחמת עולם 5.

3 - הייתה המלחמה הקרה

4 - המלחמה בטרור שהתחילה ב9/11, שגלשה לתוך האביב הערבי.

5 - המלחמה הקרה 2, שהפעם מתנהלת ב3 חזיתות - בין ארה"ב, רוסיה וסין, עם קורונה ששמה את העניינים על פאוז (או שלא).

עוד מעט נהיה במלחמת עולם 6, כשהקורונה תיגמר סופית, ויתחיל השישו ושימחו הבא

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

חייב להגיד שנכנסתי במקרה לנושא הזה, ואני מאוד מזדהה, אני גם עובד תקופה ארוכה מאוד מהבית (כמעט שנה), בלי קפיצה ליום אחד למשרד, ואני רואה שזה לא אני היחיד והמיוחד עם התופעות האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, hondacivic02es כתב:

חייב להגיד שנכנסתי במקרה לנושא הזה, ואני מאוד מזדהה, אני גם עובד תקופה ארוכה מאוד מהבית (כמעט שנה), בלי קפיצה ליום אחד למשרד, ואני רואה שזה לא אני היחיד והמיוחד עם התופעות האלה.

אין שום אופציה לעשות יום ביקור במשרד? מאוד מוזר. אתה בטוח בזה שאין יום או יומיים התאווררות במשרד?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

אין שום אופציה לעשות יום ביקור במשרד? מאוד מוזר. אתה בטוח בזה שאין יום או יומיים התאווררות במשרד?

בקרוב חוזר למשרד לפעמיים בשבוע .

מקווה שזה ישנה את המצב רוח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, hondacivic02es כתב:

בקרוב חוזר למשרד לפעמיים בשבוע .

מקווה שזה ישנה את המצב רוח!

אצלי זה שיפר את מצב הרוח אבל קח את החזרה הזו בקלות, אל תחזור באקסטרה מוטיבציה. רוב הזמן בהתחלה יהיה לחזור לדבר עם אנשים תהנה מהמצב. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@hondacivic02es

אני מצטרף ל, ומחזק את מה ש, @DareDevilאמר.

חזרתי למשרד ליומיים בשבוע וזה מאוד שיפר את המצב רוח שלי. המלצה שלי - אל תחזור למשרד בשביל נטו לעבוד. אני לא יודע מה סוג העבודה שאתה עושה, אבל אל תחזור ואז תתעצבן שיש רעש בכל מקום ותלך להסתגר בחדר אחר ותעבוד שם. תחזור יותר בשביל ההיבט הסוציאלי. תסתובב, תדבר עם אנשים. שם עם אנשים לקפה \ תה. כמובן שתדאג גם לעבוד. אבל אני כשחזרתי, בימים הראשון לא יכלתי לעבוד. הרגשתי שאני כמו ילד שהולך לכיתה א'. גם עכשיו, אחרי שכבר כמה שבועות אני הולך, אני יכול להעיד שאני כנראה פחות פרודיקטיבי במשרד מאשר בבית, אבל אני מקבל את ההיבט החברתי שבמשרד.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם הייתי רווק שחי לבד ויכול לעבוד מהבית הייתי אומר לך שכן, סגר זה סוג של אוטופיה.

אין הוצאות על טיסות, בילויים, טיולים, חשבון הבנק תופח.

לא צריך לדבר עם אף אחד, רק מיילים וקצת זום, כי זה עדיין לא תפס חזק.

אסור לאנשים להתקרב אליך.

אפשר לשבת בשירותים ולעבוד מהלפטופ.

כל מה שאני רוצה, מזמין באפליקציה.

קם ושוכב לישון מתי שבא לי.

לא צריך להתגלח ולהסתפר.

תענוג.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...