Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם גם אתם מרגישים שהמצב הנפשי שלכם על הפנים?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 1028 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 34 דקות, ALÞћÃ כתב:

רק אני חושב שסגר ראשון היה מדהים? באמת.. על גבול האוטופי, או שזה רק קטע של דכאוניים/ADHDיסטיים?

מת לחזור לסגר נוסף

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 68
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, ALÞћÃ כתב:

רק אני חושב שסגר ראשון היה מדהים? באמת.. על גבול האוטופי, או שזה רק קטע של דכאוניים/ADHDיסטיים?

סגר זה ממש לא כיף. אין ים, אין חדר כושר, אי אפשר לעשות הרבה דברים שיכולים להועיל לנפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, hondacivic02es כתב:

סגר זה ממש לא כיף. אין ים, אין חדר כושר, אי אפשר לעשות הרבה דברים שיכולים להועיל לנפש.

ding ding we have extrovert 

• מעניין 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, ALÞћÃ כתב:

הראשון היה נחמד. כי זה היה שונה ומוזר.

אחר כך כבר היה בא לי להקיא מזה.

חוץ מזה, אם אתה דכאוני, ואתה סגור לבד בתוך 4 קירות כל היום, אתה הופך לעוד יותר דכאוני, והADHD שלך מגיע לגבהים שבהם גם ארגז ריטלין לא יעזור.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 12.7.2021 בשעה 19:40, raiden כתב:

@hondacivic02es

אני מצטרף ל, ומחזק את מה ש, @DareDevilאמר.

חזרתי למשרד ליומיים בשבוע וזה מאוד שיפר את המצב רוח שלי. המלצה שלי - אל תחזור למשרד בשביל נטו לעבוד. אני לא יודע מה סוג העבודה שאתה עושה, אבל אל תחזור ואז תתעצבן שיש רעש בכל מקום ותלך להסתגר בחדר אחר ותעבוד שם. תחזור יותר בשביל ההיבט הסוציאלי. תסתובב, תדבר עם אנשים. שם עם אנשים לקפה \ תה. כמובן שתדאג גם לעבוד. אבל אני כשחזרתי, בימים הראשון לא יכלתי לעבוד. הרגשתי שאני כמו ילד שהולך לכיתה א'. גם עכשיו, אחרי שכבר כמה שבועות אני הולך, אני יכול להעיד שאני כנראה פחות פרודיקטיבי במשרד מאשר בבית, אבל אני מקבל את ההיבט החברתי שבמשרד.

דווקא אחרי שהתחלתי לחזור לעבוד מהמשרד, הודיעו לנו שתוך חודשיים סוגרים את הצוות שלנו בארץ.

מבאס, אבל הזמן לחפש אתגר חדש. 

עריכה אחרונה על ידי hondacivic02es
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, hondacivic02es כתב:

דווקא אחרי שהתחלתי לחזור לעבוד מהמשרד, הודיעו לנו שתוך חודשיים סוגרים את הצוות שלנו בארץ.

בהצלחה!  אם יש פער זמן בין סיום המשרה הנוכחית להתחלת החדשה, חשוב כל הזמן להיות בתנועה - טיולים, חדר כושר, הליכות\ריצה, חברים, בריכה, ים, בית כנסת (לשניים וחצי אנשים כאן שבעניין...) - העיקר לא להיתקע בבית מול הטוויטר.  אני מניח שזה גם יקל עליך את תקופת הראיונות.

• אהבתי 1

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.7.2021 בשעה 22:44, DareDevil כתב:

ding ding we have extrovert 

WE, THE INTROVERTS דווקא נהנינו לדעתי.

באותה תקופה הייתי בעבודה חיונית דווקא, כך שלא הרגשתי את זה במיוחד. מעבר לזה, יש לי דברים שאני חייב לעשות כך שגם לא יכלתי להיתקע בבית בשקט לאורך כל הסגר, למרות שרציתי. 

הכבישים היו ריקים לחלוטין, במיוחד בערב שישי. רוב הפעמים הייתי לבד על הכביש לאורך כל הדרך. מילולית, הרכב היחידי שנוסע.

בתאריך 13.7.2021 בשעה 13:14, vadim6385 כתב:

חוץ מזה, אם אתה דכאוני, ואתה סגור לבד בתוך 4 קירות כל היום, אתה הופך לעוד יותר דכאוני, והADHD שלך מגיע לגבהים שבהם גם ארגז ריטלין לא יעזור.

לא בהכרח. אתה חייב להתארגן על תחביב. לנהנים מהפרעת ADHD תחביב של יצירה יכול מאד מאד להועיל- אצלי זה "לבנות דברים". המח עסוק ומקבל "גמול" אחרי כן- או "וואו, עשיתי משהו שיצא מרשים" או הענשה עצמית על כמה שיצא מכוער ועקום, ככה או ככה המוח עומד על זה באובססיביות לכמה שעות טובות אז הדיכאון לא מופיע עד ש"ההופעה" תיגמר :lol:

למען הסר ספק, אני רציני לחלוטין בקטע של התחביב כעזרה למישהו עם ADHD. אתה מוזמן לשאול מאיפה אני יודע.

מעבר לזה, לבנייה יש גם עוד אספקט אחד שמייחד אותה (לדעתי לפחות) כמשהו מעולה לטיפול בדיכאון- כשאתה בונה משהו, אתה מתמודד עם בעיות שאתה יכול לפתור. 

דיכאון לרוב נובע מבעיות שאתה לא רואה איך לפתור או שהן "גדולות עליך". 

כשאתה מתמקד בבנייה של משהו, אתה מוצא את עצמך מותקל המון במהלך הבנייה- צריך כלי שאין, צריך להבין איך אני חותך את זה, איך אני עושה את הצורה שאני רוצה, איך להסתיר משהו לא אסתטי, אלפי באגים קטנים שלא חשבת עליהם מראש (מעבר למאות שכן צפית :lol:).

המיוחד בבעיות האלו, שיש לכולן פתרון- ולרוב יותר מאחד. אתה צריך כלי? חנות כלים זה מקום עבודה חיוני, הוא פתוח. אתה צריך להבין איך לחתוך? יוטיוב.

אתה צריך להבין איך לחבר משהו? קארספורום :lol:.

כשהמוח פותר בעייה, הוא מקבל מיני "HIGH" ואנרגיות להמשיך ולהתקדם. 

כשהייתי עצמאי, ושאבתי מידע מכל מקור שיכלתי, נתקלתי במשהו מעניין שסוג של מסביר את זה.

אם יש לך משימה לעשות, גם אם היא גדולה עליך, תעשה בייבי-סטפ אחד קטן. צריך להחליף שקע? קח מברג ליד. זה הכל.

לקחת מברג? יופי, יש לך כבר מברג ביד, לא תלך ליד השקע? תלך.

אתה כבר שם, ויש לך מברג ביד-לא תפרק אותו לראות מה לעשות איתו הלאה? 

הכל התחיל מזה שלקחת מברג ליד ונגמר בזה שרכשת חצי מאיקאה ואתה עושה טטריס עם הרהיטים בסלון 😉 (מבוסס על סיפור אמיתי :rofl:).

וזאת להבדיל מהציטוט המיוחס לאברהם לינקולן:

"אם יש לי 3 שעות לחטוב עץ, אעביר את השעתיים וחצי הראשונות בהשחזת הגרזן"- מה שבקלות (מאד! בקלות) יכול להביא אותך למצב של "אנלסיס פרלסיס" כמו שהנס אוהב לומר (והוא צודק באבחנה שלו כלפיי כל פעם מחדש:lol:).

• אהבתי 2
  • מצחיק 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, hondacivic02es כתב:

שים לב שחיפוש עבודה זו עבודה קשה, אז תקדיש לזה את המאמצים ותשומת הלב העיקרית שלך.

בהצלחה!

• רעיון טוב! 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, borsood כתב:

שים לב שחיפוש עבודה זו עבודה קשה, אז תקדיש לזה את המאמצים ותשומת הלב העיקרית שלך.

בהצלחה!

ברור לי, את העבודה האחרונה לקח לי 5 חודשים למצוא. הראיונות זה דבר מתיש, ברוב הפעמים אתה מגיע מול מראיין שרק מנסה לגמד אותך, ומזלזל בדרישות שלך, רק כדי שהן יהיו נמוכות (כמו בשיחות שכר). כשהתחלתי לקחת את הראיונות כ"ספורט", אז באמת נהייתי יותר קליל ובסוף מצאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...