Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איוניק 5 נחתה בישראל החל מ-189900 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 14.8.2021 בשעה 19:42, David32 כתב:

קודם כול, זה לא מה שאתה מקבל, זאת תוכנית בטא.

שנית, זה לא אוטונומי, זה ניסוי של מערכת אוטונומית, שמתרחש על כביש ציבורי בצורה שערוריתית - אבל זה נושא אחר.

שלישית, זאת מערכת עם באגים [https://www.youtube.com/watch?v=GlIdu7prsAw

אני אומר תודה שחברות רכב אחרות לא נותנות לסתם אנשים להפעיל רכב ניסיוני על כביש ציבורי.

אז זה "שולטת בנושא הרכב החכם והאוטונומיה"? אין פה הדגמה לרכב חכם. יש פה הדגמה של ניסוי של רכב "אוטונומי" על כביש ציבורי. אם כבר ניסוי אני מעדיף את הניסוי של waymo או של חברות אחרות שמעסיקות צוותים שלמים כדי להוציא ניסוי כזה לפועל, ולא נותנות לסתם אנשים להפעיל ולקוות לטוב (וזה לא מתנהג כזה טוב).

אתה מתעלם מהעיקר. 

אין לי מחלוקת עימך שחברת Waymo ומובילאיי עושות ניסוי במערכות נהיגה אוטונומיות. עם זאת, אין שום קשר בין חברות Waymo ומובילאיי לחברת יונדאי יצרנית האיוניק 5, ואני מדגיש: מדובר בחברות נפרדות שאינן משתפות פעולה לגבי האיוניק 5. יותר מכך, מנכ"ל יונדאי מעולם לא הצהיר שהאיוניק 5 הנוכחית תהפוך לאוטונומית, וגם לא יכול להצהיר דבר כזה גם אם היה מאוד מעוניין, מהסיבה הפשוטה שלא הותקנה בה החומרה המתאימה לכך. האיוניק 5 יוצרה במקור כרכב טיפש שישאר טיפש לכל אורך חייו (עד ליום הגריטה).

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איוניק "מקורית" היא איוניק ששווקה החל משת 2016, לפני מתיחת הפנים שהיתה בנת 2019.

ברכב איוניק המקורית החיבור למערכת AndroidAuto התבצע אוטומטית ע הכניסה לרכב.
באיוניק 5 צריך להתחבר עם כאבל - מסורבל ולא נוח !
האם יש פתרון לאפשר חיבור אוטומטי ל- AndroidAuto, ללא כאבל ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mosheary כתב:

איוניק "מקורית" היא איוניק ששווקה החל משת 2016, לפני מתיחת הפנים שהיתה בנת 2019.

ברכב איוניק המקורית החיבור למערכת AndroidAuto התבצע אוטומטית ע הכניסה לרכב.
באיוניק 5 צריך להתחבר עם כאבל - מסורבל ולא נוח !
האם יש פתרון לאפשר חיבור אוטומטי ל- AndroidAuto, ללא כאבל ?

אין שום סיכוי שברכב מ-2016 היה Android Auto אלחוטי, זאת טכנולוגיה שבקושי נכנסת לשימוש רק עכשיו. יכול להיות שאתה מדבר על מערכת אנדרואיד בהתקנה מקומית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיוניק ה"מקורית" לא הייתה מערכת בהתקנה מקומית של גיל קאר או משהו כזה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AA אלחוטי התחיל לפני כשנתיים בערך ורק במכשירי גוגל או סמסונג (אם אני לא טועה מ- S9 ומעלה). באנדרואיד 11, שזה ממש עכשיו יחסית, זה כבר זמין לכל המכשירים. באיוניק "המקורית" לא הייתה מערכת מקורית אלא את המערכת המקומית של כלמוביל.

מדוע אין חיבור אלחוטי לאנדרואיד אוטו? אין לי מושג. מה שנדרש זה רק חיבור WIFI (גם BT לשיחות אבל זה יש בכל רכב) וזה גם מה שנדרש באפל קארפליי למיטב ידעתי. 

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, הדרשה כתב:

שאלה כללית - איך יש להמון עם ישראל כסף להוציא 200,000 ש"ח על מכונית? כולנו עשירים?

להרבה מאוד אנשים יש כסף. מספיק להסתכל מה התרחש בענף ההייטק ב-12 החודשים האחרונים. עשרות אלפי מיליונרים חדשים מסתובבים ברחובות.

• משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אכן שכבה לא דקה במיוחד של אנשים עם ערימות יפות של כסף, בין הייטקיסטים, בין אנשי הפנסיה התקציבית שיצאו עולי ימים, מהצבא נניח, לשוק העבודה ומשתכרים משכורת נאה בנוסף לפנסיה הדשנה. כל אלו גם מניעים את שוק הנדלן ובהתאם את המחירים לשמיים וגם נשאר לא מעט כסף לפינוקים, כמו טסלות ואיוניקים כאלו. ואגב פנסיות תקציביות, מחר מתקבעת לה כמתנה חוקית מה שהיה ידוע כתוספת הרמטכל, משהו כמו מיליארד שקל לשנה ( נדמה לי 6 % תוספת לפנסיה ) שהרמטכל חילק עד היום ובניגוד לחוק לפנסיונרים האומללים של צהל וזה כשחיילי חובה ממשיכים לצבור חובות. אז כדאי להרגיע , אפשר להמשיך להביא לכאן מכל טוב ולפקוק את הכבישים בכיף, קליינטים יהיו ובהמונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, Korgan כתב:

להרבה מאוד אנשים יש כסף. מספיק להסתכל מה התרחש בענף ההייטק ב-12 החודשים האחרונים. עשרות אלפי מיליונרים חדשים מסתובבים ברחובות.

lol, למה עשרות אלפי? מיליארדים. מיליארדי מיליונרים חדשים מסתובבים ברחובות.

• אהבתי 1
  • מצחיק 4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, MiniMiz3r כתב:

lol, למה עשרות אלפי? מיליארדים. מיליארדי מיליונרים חדשים מסתובבים ברחובות.

כן, עשרות אלפים. 

הנפקות (מונדיי, פיוניר, איירונסורס, ריספילד, סימילרווב, פלייטיקה ועוד ועוד ועוד ועוד ועוד)

מניות הטכנולוגיה שעפו לשמיים ב-18 החודשים האחרונים (תסתכל מה עשו מניות FAANG ב-18 החודשים האחרונים)

קרנות השתלמות שמקבלות הפרשות על בסיס של 30,000 - 40,000 - 50,000 שקל בחודש ומן הסתם עפו לשמיים ב-18 החודשים האחרונים

תוסיף את כל זה ותקבל הרבה מאוד מיליונרים חדשים

מכיר את המספרים היטב.

עריכה אחרונה על ידי Korgan
  • משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Korgan כתב:

מכיר את המספרים היטב

כנראה שלא מספיק טוב. אין לאמירות שלך שום אחיזה במציאות. עובד ממוצע לוקח הביתה בין אפס למאה אלף שקל, אחרי מס. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, MiniMiz3r כתב:

כנראה שלא מספיק טוב. אין לאמירות שלך שום אחיזה במציאות. עובד ממוצע לוקח הביתה בין אפס למאה אלף שקל, אחרי מס. 

אתה לא מכיר את העובדים הנכונים.

עריכה אחרונה על ידי Korgan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...