Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איוניק 5 נחתה בישראל החל מ-189900 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 13 שעות, vadim6385 כתב:

יותר נעימה לעין זה בטוח

בהסתייגות שאת הקאיה אני רואה רק בתמונות ואת האיוניק גם בעין, אתה נסחף לטעמי, גם אם לא לטעמך המעט נחרץ מדי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 454
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תרשו לי להביע את דעתי על המראה. מבין השתיים, אני מעדיף את הקיה בגלל העיצוב המרובע של האיוניק. מה שאני לא אוהב בקיה זה הפנס האחורי שנראה כמו גבה מחוברת. פרט לזה, הקיה מנצחת בעיצוב אצלי. 

לפני 6 שעות, evc כתב:

השוואה בין איוניק 5 לפולקסווגן id4 לפורד מוסטנג מאך אי, האיוניק נבחרה למקום הראשון:

https://www.autoexpress.co.uk/hyundai/ioniq-5/355583/ioniq-5-vs-volkswagen-id4-vs-ford-mustang-mach-e

לא חוכמה. לא קשה לנצח את הid4. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המראה הלא שגרתי של האיוניק 5 הוא בהחלט דיל ברייקר ללא מעט אנשים. לא כולם מוכנים לשים 200K על רכב שנראה שכאילו הגיע מהסרט בחזרה לעתיד. זוגתי הלכה לראות באולם התצוגה, ופסלה על הסף רק בגלל העיצוב החיצוני. ובהחלט יכול להיות מה שנראה עכשיו מגניב וייחודי יימאס מהר מאוד אחרי שהשוק יוצף באלפי רכבים כאלה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא  אוהב את העיצוב של האיוניק (וגם של הקיה).

אבל העיצוב של האיוניק הוא גם הבעיה העיקרית שלו- הוא לא אווירודינמי ומכאן שצריכת החשמל בנסיעה מהירה מוגזמת, גבוהה משמעותית מהמתחרות ומביאה לטווח אמיתי נמוך בנסיעה מהירה. 

כאחד שאוהב לשייט על 110-130 זה דיל ברייקר רציני.

הקיה נראת יותר אוירודינמית אז מאמין ששם לא קיימת הבעיה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, shlomub כתב:

לא כולם מוכנים לשים 200K על רכב שנראה שכאילו הגיע מהסרט בחזרה לעתיד

מפתיע שאתה אומר את זה בקטע שלילי.

מקדם הגרר של האיוניק 5 הוא 0.288, שזה לא כזה נורא כמו שמתארים כן, זה אפילו די סביר.

אבל כן, זה פחות טוב ממודל 3 / ID3 / דומה ל ID4  / פולסטאר 2.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Yondalar כתב:

יש למישהו תמונה של האיוניק 5 בדגם הזול עם חישוקי ה19"?

https://www.facebook.com/100001834129627/videos/512619723156642/

https://www.facebook.com/groups/844946909432286/permalink/913077065952603/

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.8.2021 בשעה 18:53, noam23 כתב:

1. לא ברור כרגע שום חיסכון עם האיוניק 5 ובבקשה אל תכניס לקוחות פוטנציאלים למלכודת אפשרית. המס על נסועה של חשמליות כבר נכתב במסדרונות האוצר. האמינות של האיוניק 5 לא ידועה, וייתכן ומדובר בנפילה קשה הודות שיונדאי חסרת נסיון לחלוטין ברכבים חשמליים ומתגלחת כעת על הלקוחות האמיצים שלה.

2. אתה נתפס לזוטות, המימדים של הטוסון לדעתך שונים מדי מהאיוניק 5? אז איוניק 5 שווה לרכב בנזין אחר (לא טוסון) עם מימדים דומים ומיכל דלק קטן. ממש שינה את הטענה שלי, מה אגיד לך.

אני יכול לעדכן אותך שבדיוק ההיפך, מה שהולך לעלות זה מחיר הדלק שעלה כבר תשעה חושים ברציפות! אין שום מס נסועה על מכוניות חשמליות ומעבר לזה בחוק ההסדרים הקרוב מובטח שהמס המופחת על רכבים חשליים ימשך עד 2025 ואף מעבר לזה.

יונדאי חברה אמינה מאוד והביקורות על איוניק 5 מעולות ככה שמה כותב על הרכב חסר ביסוס לחלוטין, כפי שכתבו, מציע לך לעשות נסיעת מבחן ולראות בעצמך את היתרונות של הרכב.

בתאריך 9.8.2021 בשעה 20:16, TaxGuy כתב:

תעשיית הנפט לא הולכת לשום מקום. כמעט כל מה שיש לנו בחיים מיוצר מתוצרי נפט. גם לתעשיית הרכב הגרמנית אני לא דואג הם יצליחו להסתגל לשינויים מהר מאוד. מי שיעלם הן החברות הקטנות שאין להן מספיק כסף ל-R&D בשביל לעשות את המעבר. 

עד 2030 רוב יצרניות הרכב יפסיקו פיתוח של רכבים מזהמים וחלקם אף יפסיקו שיווק של רכבים כאלה, ככה שאתה שוגה לחלוטין בתחזית שלך.

לכולם ברור מה העתיד של תעשיית הרכב שזה רכבים שלא מרעילים את האוויר שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.8.2021 בשעה 09:54, huber כתב:

רועי5 - גם אני אישית חושב שהיא יותר נאה מהאיוניק 5. על טעם וריח...

אבל זה בדיוק הענין, מדובר בטעם אישי, קצת לא מצליח להתחבר לאמירה הנוגעת לטעם ובסופה "... זה בטוח." בעיה שלי כנראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.8.2021 בשעה 16:05, shlomub כתב:

המראה הלא שגרתי של האיוניק 5 הוא בהחלט דיל ברייקר ללא מעט אנשים. לא כולם מוכנים לשים 200K על רכב שנראה שכאילו הגיע מהסרט בחזרה לעתיד. זוגתי הלכה לראות באולם התצוגה, ופסלה על הסף רק בגלל העיצוב החיצוני. ובהחלט יכול להיות מה שנראה עכשיו מגניב וייחודי יימאס מהר מאוד אחרי שהשוק יוצף באלפי רכבים כאלה. 

באמת דומה לרכב של דוק ומרטי.. 🤣

May be an image of 1 person and toy

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנפט מייצרים פלסטיק, גומי, טקסטיל, שמנים ועוד מיליון ואחד מוצרים. כמעט כל מה שיש לנו בחיים האלה מיוצר מנפט או באמצעות נפט. בלי נפט אנחנו חוזרים 300 שנה אחורה.

עריכה אחרונה על ידי Korgan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפט הוא מוצר גלם פלאי שממנו אפשר ליצר דברים רבים, לשרוף נפט כדי להניע מכוניות, דומה לשריפת המונה ליזה כדי לחמם את הבית (שכחתי את שם הכימאי שאמר את זה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אומר שנהגתי ביומיים האחרונים גם על קונה חשמלית, גם על איוניק 5 וגם על טסלה לונג ריינג'.

חושב על התובנות. מתישהו אעלה אותן על הכתב, או על נייר עם עט ציפורן חודרנית. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Uri-G כתב:

נפט הוא מוצר גלם פלאי שממנו אפשר ליצר דברים רבים,

נפט הוא לא רק מוצר נפלא. נפט הוא מוצר שכל החיים שאנחנו מכירים מבוסס עליו. בלי נפט אנחנו חוזרים לרכב על חמורים בכפר.

לפני 48 דקות, Uri-G כתב:

לשרוף נפט כדי להניע מכוניות, דומה לשריפת המונה ליזה כדי לחמם את הבית (שכחתי את שם הכימאי שאמר את זה)

נכון, אבל הפלסטיק של המכונית מיוצר מנפט. גם המושבים, הגומיות, השמנים והדבקים. המסך מגע ברכב מיוצר מנפט. כל דבר שיש לנו ביד/בבית/בארון מיוצר מנפט.

גם תחנות כוח מופעלות על נפט/גז. בעצם בשביל להפיק גז צריך לבזבז הרבה מאוד נפט.

עריכה אחרונה על ידי Korgan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 740 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...