Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קידום חקיקה - מערכות נגד שכחת ילדים ברכב - בעד/נגד.

shimta
שימו לב! השרשור הזה בן 739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

מה לגבי לשכוח מבוגר באוטו?

50tcuz.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם נתחיל מזה שיהיו בישראל עיתונאים, משם ננסה להתקדם

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מרפרוף מהיר באינטרנט נראה שזה מכשיר על סוללות שמחברים לכיסא תינוק ולא ממש מחברים את זה לרכב בהתקנה, כך שניתן להעביר מרכב לרכב ולא צריך ללכת למתקין שיחבר לך את זה, אבל לך תדע הם עדיין לא אמרו איזה מערכת הם דורשים מהאזרחים לרכוש.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

יש מושג איך המערכת תעבוד?

מה זה דורש להתקין ברכב או בכיסא?

הבנתי עלות של 300-400 ש"ח.

ולדעתי אין מצב שיבדקו את זה בטסט. איך הבוחן יבדוק אם יש לי ילדים או לא מתחת לגיל 4? וגם אם כן,  אם יש לי 2 רכבים ורק באחד אני מסיע את הילד?

תודה,

ליאור.

עריכה אחרונה על ידי bjlb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיע את הילדים בפיאט אונו שנת 92, אבל העיקר שיהיה לי זמזם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנס ההורים של מירי רגב אושר בהליך מזורז

ועדת הכלכלה בכנסת הצביעה לחייב התקנה למניעת שכחת ילדים ברכב. בדיון נוכחו רק 3 חברי כנסת.

כדי להבין היכן נמצאים האינטרסים העסקיים בפרשה, די לבחון את זהות  9 (!) הלוביסטים של ספקי מערכות כאלה שנוכחו בדיון. עלות ההחלטה למשק מאות מיליוני שקלים.

בדיון הקודם בינואר נוכחו הרבה לוביסטים של חברות הליסינג. ואכן הוחלט שהחיוב הוא למערכות נידות ולא מערכות קבועות שהיו עולות לליסינג כסף רב.

מיד לאחר ההחלטה מירי רגב התפארה בה בהודעה לעיתונות. "בימים של קמפיין בחירות, לרגב היה חשוב להציג את ההישג הזה קודם יציאת הבוחרים לקלפי."

https://www.themarker.com/dynamo/cars/.premium-1.9598433

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני כשעה, bjlb כתב:

ולדעתי אין מצב שיבדקו את זה בטסט. איך הבוחן יבדוק אם יש לי ילדים או לא מתחת לגיל 4?

לא חושב שיבדקו את זה בטסט, רק אם שוטר עוצר אותך לבדיקה שגרתית ואין לך את זה אז נדפקת.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והשוטר יעיר את הילד הישן בשביל לבדוק האם קיימת כרית מתחתיו? או שיבקש מהנהג להראות לו בטלפון שיש לו את האפליקציה ושאכן היא מתריעה שיש ילד במושב?

נראה לי מאוד בעייתי לעקוף את החוק המטופש הזה שיעזור אך ורק למקורבים של השרה ופחות לציבור הרחב.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

להראות אפליקציה זה קלי קלות.

בקיצור, כל מי שיש לו ילדים קטנים קיבל קנס של 400 שקל בערך. כנראה זאת הדרך שלהם להחזיר חלק מה"מענקים" שחילקו בקורונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אתה לא מחוייב להראות לשוטר את הטלפון שלך גם אם הוא מבקש. ייתכן שאני טועה.
בנוסף לקנס יש גם 4 נקודות, שזה בכלל מוזר לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי כמו שסלואורייד רשם בהודעה מספר 36.
מין כרית שמלבישים על כסא הבטיחות (על סוללות) והמכשיר מתחבר לסמארטפון. דרך אפליקציה תהיה התרעה.

אבל עוד לא פרסמו מי המקורב שזכה במכרז (ובלוטו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...