Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק הרכב במכירה, כמה חשוב? MG ספציפית

avigra
שימו לב! השרשור הזה בן 1142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

על פניו, לפני נסיעת מבחן ה-MG החדש נראה שמתאים לנו מכל בחינה: ג'יפון מרווח והיברידי באיזור ה160K. 

אני רק חושש שעוד 4-5 שנים לא יהיה למי למכור אותו כי אין שוק. מה דעתכם?

עדיף לחכות שייכנס לחברות הליסינג ולעשות ליסינג ובכך להמנע מהתעסקות במכירה?

אודה לחוות דעתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא יכול לצפות מה יהיה עוד 4-5 שנים.

יכול להיות שיצרן שנחשב עכשיו סחיר יחשב ככזה שאינו סחיר עוד 4-5 שנים וייתכן גם המצב ההפוך.

אתה יכול לקחת בליסינג, אני מניח שאתה מתכוון לליסינג פרטי, קח בחשבון שזה לא תמיד משתלם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי טויוטה (נתונים מצויינים) בסוף הלך לטרייד של טויוטה - כמעט ללא מתענינים.

והרנו לוגאן שלי תמכרה תוך שעתיים והיה לי מבול טלפונים.

אי אפשר לנבא אפשר לשער שכנראה שוק חזק לא יהיה (לפחות לפי המצב כרגע) למרות שאם הרכב יתברר כמוצלח ואמין יכול להיות לו אחלה ביקוש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, johnbonton כתב:

תודה. יש דרך טובה לבדוק אם יש לרכב שוק?

יד2\פייסבוק מארקט\פשפשוק

ביד 2 אני בדרך כלל מסתכל על המחירים המבוקשים והתגובות על הדגם בחוות הדעת.

בפייסבוק אני מסתכל על התגובות של האנשים לפוסטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, avigra כתב:

הי,

על פניו, לפני נסיעת מבחן ה-MG החדש נראה שמתאים לנו מכל בחינה: ג'יפון מרווח והיברידי באיזור ה160K. 

אני רק חושש שעוד 4-5 שנים לא יהיה למי למכור אותו כי אין שוק. מה דעתכם?

עדיף לחכות שייכנס לחברות הליסינג ולעשות ליסינג ובכך להמנע מהתעסקות במכירה?

אודה לחוות דעתכם

נהגתי השבוע על הרכב הזה, התרשמתי מאוד, לא נופל מה3008 פרימיום של אישתי.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, lesles כתב:

בפייסבוק אני מסתכל על התגובות של האנשים לפוסטים.

בפשפשוק רכב?

כמות השטויות שאני קורא שם פשוט מפחידה.

• רעיון טוב! 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר נסיעת מבחן ב- GAC הייתי בודק גם את האופציה הזאת. טווח הנסיעה שלו גבוה ויש אחריות יבואן. מבחינת שוק מכירות לדעתי יהיה כי זה נכנס יותר ויותר ולבסוף החשמליות יהיו נכס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.3.2021 בשעה 14:30, llaavvii כתב:

אי אפשר לנבא אפשר לשער שכנראה שוק חזק לא יהיה (לפחות לפי המצב כרגע) למרות שאם הרכב יתברר כמוצלח ואמין יכול להיות לו אחלה ביקוש.

אי אפשר לנבא ואני הייתי נזהר גם מלשער. עצם העובדה שהרכב הוא פלאג-אין לדעתי, תתן לו יתרון מסוים. בנוסף אם לשפוט מרמת שביעות הרצון של צרכנים שנוסעים כבר שנה ויותר עם ה-MG ZS EV, אני לא הייתי קופץ למסקנות פזיזות ואמר שלא יהיה לו שוק. 

מצד שני - קניה של כל דגם חדש שאך יצא לשוק היא סוג של הימור. אני זוכר איזה הייפ היה פה כשיצאה המגאן II ב-2004, ואני גם זוכר מה קרה להן כמה שנים אחר-כך.

לי דווקא זה נראה הימור ברמת סיכון בינונית...

• אהבתי 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.3.2021 בשעה 18:25, dorsht כתב:

בפשפשוק רכב?

כמות השטויות שאני קורא שם פשוט מפחידה.

אכן כמות השטויות שם שוברת שיאים, אני רק מסתכל על כמות ההתעניינות שנראית לגיטימית.

לפני כשעה ראיתי את הMG החדש בפקקים, מרחוק נראה מרשים מאוד, מקרוב גם נראה לא רע בכלל.

רק הסמלים שבסינית קצת מצחיקים.

עריכה אחרונה על ידי lesles
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.3.2021 בשעה 10:04, Guest יוסי כתב:

לאחר נסיעת מבחן ב- GAC הייתי בודק גם את האופציה הזאת. טווח הנסיעה שלו גבוה ויש אחריות יבואן. מבחינת שוק מכירות לדעתי יהיה כי זה נכנס יותר ויותר ולבסוף החשמליות יהיו נכס. 

ה GAC GE3 הוא רכב נחות בהשוואה ל MG ZS EV, בהיבט התנהגות ובטיחות. 

ה MG EHS הוא כמה רמות מעליו, והוא PHEV. 

• רעיון טוב! 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...