Jump to content

avigra

 • פרסום הודעות

  56
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי avigra

 1. הי, על פניו, לפני נסיעת מבחן ה-MG החדש נראה שמתאים לנו מכל בחינה: ג'יפון מרווח והיברידי באיזור ה160K. אני רק חושש שעוד 4-5 שנים לא יהיה למי למכור אותו כי אין שוק. מה דעתכם? עדיף לחכות שייכנס לחברות הליסינג ולעשות ליסינג ובכך להמנע מהתעסקות במכירה? אודה לחוות דעתכם
 2. מה?! חודשי?!? לא ייאמן. אז אם היה ספק, עכשיו אין ספק... זה בערך 250 שח בנטו ל- 4 או 5 שנים... פלוס חסכון בדלק, פלוס מבצע "חבר" הולכת להיתפר פה עסקה.
 3. מעניין. תגידו להיברידיות יש גם שווי שימוש מופחת, לא? מה זה אומר לעצמאי עוסק מורשה, מישהו יודע?
 4. איך יצא לה לנהוג שעתיים ברכב עוד לפני שקניתם? זה היה הונדה היברידית במקרה? לגבי הקרינה, עדיין קצת מפחיד אותי, כי גם סלולר נחשב קרינה שבנורמה אבל עדיין עושה לי כאבי ראש :/ יש דרך שאוכל לבדוק את זה?
 5. Seazer, הפנס עם המים, נראה לי שולי, ולגבי הליסינג, לא תמצא את הספיריט בליסינג בדיוק כמו שלא תמצא את הלימיטד או המאבזרות של הג'יפונים, אז למה דווקא המאזדה מכולם? מה שכן, לא ידעתי על נושא הקרינה וזה דיי מטריד, כי אני רגיש לקרינה של הסלולר, עושה לי כאב ראש מהר מאד... נקודה חשובה
 6. 7 שנים!!! (כלומר רק יונדאי נותנת 7 שנים למיטב הבנתי)
 7. אתה מכיר את הסונטה ההיבדרידית החדשה? זה נכון שיונדאי לא כיכבה בסגמנט אבל הסונטה לימיטד זה סיפור אחר לגמרי ולעניות דעתי מביאה בשורה ותהיה נחשקת גם עוד 4 שנים. מה עדיף שוק רווי של ג'יפונים (קיה ספורטאז')? אני באמת שואל.. כי המקבילה לסונטה זו כנראה קיה ספורטאז' 2.0 EX.
 8. שים לב: ה- 96 זו הפרימיום שיותר מתקרבת לרמה של הסונטה לימיטד, ושתיהן היו רכב חברה... הונדה אקורד למשל 100K צפונה
 9. בקיצור, כולם חושבים כאן שאני משוגע בעניין. אין תומך?
 10. למה מינימליים? כמה תהיה שווה מכונית של 180K אחרי 4 שנים? הקיה ריו (105K חדשה) שלי כמעט נמכרה ב-70K אחרי 4 שנים אז איך הסונטה ב-90K? ומה הקשר ליסיניג? אני עושה או טריידאין או מוכר לפרטי.
 11. אבל זה בדיוק מה שחישבתי, שווי של 100K אחרי 4 שנים לסונטה ולקחתי מקרה קיצון של 15% בשנה, היא תהיה שווה יותר. לא הבנתי איך אתה יכול לקנות את הסונטה המשומשת באותו מחיר כמו חדשה אחרי 4 שנים? את שלי תקנה ב105K נגיד וחדשה 0 ק"מ תעלה 165K במקרה הטוב. לגבי המקדמה, אני יכול לשחק עם זה, לשלם 200-300 שקל יותר מההחזר על המאזדה כל חודש ובסוף להשאר עם אותה המקדמה בדיוק. ברור שיהיה פער מהמאזדה איפשהו, השאלה עכשיו כמה זה משמעותי לעומת מה מקבלים ברכב. האם היית מוסיף 200-300 שקל כל חודש בשביל לקפוץ לסונטה?
 12. מקבל את זה אבל קצת הגזמת: גם אם אני מוריד 15% כל שנה ל-4 שנים זה יוצא 102K (מחירון התחלתי 179K) בינתיים שילמתי עליו 35 מקדמה + 1200X48 תשלומים, מתוך 170K אחרי חבר, זו יתרה של 78K. נכון שהמקדמה נשחקה (24K במקום 35K) אבל אני לגמרי בונה על זה שבעוד 4 שנים תהיה לי עוד עשירייה להוסיף. יש את השקלול של השחיקה בגלל על הקטגוריה, על זה באמת צריך עוד לחשוב, אבל זה לא מאד משמעותי. תוסיף לזה צריכת דלק מעולה ושהסונטה לא תהיה חרושה בליסינג, והכרה בהוצאות פחת (אני עצמאי)
 13. תודה על התגובות. מה שמחזיר אותי עוד הפעם לסונטה עכשיו... הריבית שאני מקבל זה פריים בלי פלוס או מינוס. ואני קונה את הרכב ב"חבר" שזו הנחה של 9k מה שיספוג כמעט שנה של ירידת ערך. ההחזר החודשי על שניהם (מאזדה או סונטה) יהיה כמעט אותו הדבר. אז אם להוציא פאראדיגמות מהמשוואה, הלוואת בלון מאפשרת קפיצה בקטגוריה בקלילות יחסית כי אמנם הרכב לא נכס מניב אבל הוא נכס, כשבסוף תקופה תמיד יהיה שווה יותר ממה שנשאר לשלם עליו. אז כבר מה זה משנה אם זה רכב ששווה 80k שמכסה יתרה של 50k או רכב ששווה 120k שמכסה יתרה של 90k בסוף אתה נשאר עם אותה מקדמה לגלגל והתשלום על הקרן והריבית גם שולי בהבדל... יש פה חשיבה חדשה שאפשר
 14. אני אגיד לך למה ללכת על יותר, כי מבחינת הקרן והריבית זה זניח, הלוואה של 100K יוצא 4000 ש"ח והלוואה של 135K יוצא 5464 אלף ש"ח, שזה ההבדל בין הקטגוריות, הבדל של 1500 ש"ח בלבד ל-4 שנים. וממילא בשני המקרים, השווי של הרכב מכסה בתום תקופה את מה שנותר מההלוואה...
 15. אוקי, זה מה שרציתי לבדוק, אנחנו לא עושים יותר מ15K קילומטר בשנה. אז היברידי לא מצדיק את הקפיצה. לא אוהבים סטיישן, יש את הסונטה הלא מפוארת אם כבר ב152K. אני לא מבין למה לפרוס הלוואה רגילה כשאפשר לפרוס בבלון בחצי מהסכום ועוד יותר להקל על התזרים החודשי... למשל, רוצה רכב ב150K, שם 35K מקדמה, נשאר 115K. בהלוואה רגילה ל4 שנים ההחזר החודשי יהיה 2396, שזה כבד. לעומת בלון שאני יכול להחליט החזר של 1000 ש"ח חודשי מה שישאיר בסוף תקופה לשלם 67K. האוטו יהיה בשווי 100K. מוכר אותו וסוגר את ההלוואה, נשאר לי כמעט אותה המקדמה (33K) וחוזר חלילה. ככה גם נהנים מרכב חדש בשווי גדול יותר וגם לא מעמיסים על השוטף.
 16. חבר'ה, מה שאתם יודעים אני כבר שכחתי... זונות, קוקאין.. היו ימים. לגבי המכונית, עדיין בונה על הפורום לקבל הבנות. נכון אני לא בא עם הון עצמי גדול אבל יש הכנסות גבוהות, לכן יכול לספוג 1100-1500 שח בחודש יחסית בשקט. ובהלוואת בלון זה אפשרי יחד עם גלגול השארית בסוף תקופה לבלון חדש. לפי התגובות, הסונטה עושה קונטציה מחרמנת במיוחד, מה שבהחלט מתאים לתחושת הנהיגה בה. גמרתי בדעתי ללכת על רכב ב150k, לא פחות. השאלה אם להתחשב בזה שהסונטה ההיברידית תחסוך לי 20k על הדלק במהלך תקופה, שיכולה להיות גם 5 שנים ולכן ללכת עליה. לעומת ג'יפון שעולה פחות אבל שותה דלק ויש יגידו מסניפה.
 17. אולדסקול, מקבל מה שאתה אומר. אבל אתה מסכים שגם בלי להיות חורך אספלט, בקניית סכום גדול אתה מתחיל לחשוב על סטנדרטים, שלא נגיד בטיחות ברכב משפחה. בהקשר הזה הגיוני לשים עוד 20 כדי לשדרג את המאזדה לג'יפון. הג'יפון זה 150k וצריכת הדלק שלו עלובה. אז לא הגיוני לקפוץ להיברידית ב170 אבל שתחסוך את ה20 על הדלק ותהיה גם הרבה יותר מהנה?
 18. תודה noknok, כי גיליתי את הלוואת הבלון, שזה דיי מטורף. בעבר שילמתי על הקיה ריו את מלוא התשלום בהלוואה בפריסת תשלומים, שהיו 1660 ש"ח לחודש, כשעם בלון על רכב של 170K אני יכול לשלם 1000 ש"ח בחודש!!! ואת היתרה לגלגל כל הזמן לרכב הבא עם בלון חדש... שיתקן אותי מי שחושב שאני טועה.
 19. משתלמת (יונדאי) כי גם הורידו עליה 15K על מיסוי ירוק וגם יש לי הנחת "חבר" - 170K ש"ח על הדגם המפואר, 193 כ"ס, שרשימת האבזור שלו מטורפת... והיא חסכונית ברמה שהיא תחסוך לי 20K ש"ח לערך על דלק עד המכירה שלה בתום 4 שנים לערך, גם צריך להיות שיקול בקנייה. ולעניין אחר אבל קשור, אני רוצה לקחת הלוואת בלון מהבנק (עם ריבית אפסית), אני דואג מעניין שחרור השעבוד במעמד המכירה.. למישהו יש נסיון עם זה? סביר להניח שאצטרך למכור את הרכב כדי להחזיר לבנק את היתרה, אבל אי אפשר למכור רכב משועבד. אז מה עושים? נראה לי שאנשים יבהלו מהנושא.. אפשר לקחת הלוואה לסגירת הלוואת בלון, ואז לכסות את ההלוואה עם המכירה?!?
 20. עשינו סיבוב היום על הטוסון 1.6 ו-2.0 והכי התלהבנו מהסונטה זה נכון שזה רכב המנהלים הכי משתלם היום?
 21. עידכון: ביטלנו את ההזמנה של המאזדה בגלל הכניסה החדשה של קיה ספורטז'. עכשיו אנחנו מתלבטים אם לקנות את יונדאי טוסון החדשה דרך מבצע "חבר" או לחכות למבצע "חבר" במאי לספורטז'. יש למישהו השגות?
 22. עידכון לגבי המכירה אם מישהו מעוניין: משאירים את הריו, מוכרים את הסיוויק.
 23. הסיוויק הטובה והאהובה שלנו מוצעת למכירה. צבע כחלחל, שמורה, מטופלת, חזקה. יד שנייה שלנו, הראשונה היתה של מנהלת בקו"ח כללית (ליסינג). נוסעת מעולה, ללא פגיעות שסי. כדאי! כדאי!!! אבי 052-4897-242 [email protected]
 24. אחרי נסיעות מבחן בשלושת המתחרות, יש לנו זוכה - מאזדה 3 ספיריט והווייז בפנים! תודה לכל המגיבים! (מישהו רוצה לקנות ריו החדשה 2012 עם 20k קילומטרים, מושלמת אחרי טסט?)
 25. הבנתי עכשיו, תודה רבה. תגידו, מה הקטע של מוטודיל, זה אמיתי ההנחות המטורפות האלה??? מחר אני אמור לסגור, פתאום נתקלתי בזה שוב!
×
×
 • תוכן חדש...