Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיבלתי דו״ח לא מוצדק על אי שמירה על הימין

שימו לב! השרשור הזה בן 1120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, קיבלתי עכשיו דו״ח בכביש עוקף קריות בחיפה 

אי שמירה על הימין, ראוי לציין שכן ביצעתי עקיפה וגם אמרתי זאת לשוטר שרשם את זה

זה דו״ח ראשון שלי אחרי 13 שנים אני נוהג!

מצורף הדו״ח אודה לעזרתכם, ממש לא מוצדק

B4B86766-CF89-454C-BD43-5CC995985BBD.jpeg

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך סרטון ממצלמת דרך?

מבחינת מיקום - ק"מ 5.5 זה בין יציאת ההסתדרות לבין אתא - דרום, מקום בו לכביש 3 נתיבים (בתוספת נתיב השתלבות\יציאה בין המחלפים). ק"מ 7, בו מתואר שנעצרת, הוא בין אתא דרום לאתא צפון, מקום בו שלושת הנתיבים מתכנסים לשנים (והנתיב הימני הופך לנתיב יציאה). השוטר מציין במפורש שלא היה רכב לעקוף, מה שסותר את טענתך.

מתוך היכרות עם הקטע - בו אני נוהג לפחות 3 פעמים בשבוע - אכן רבים מאד נוהגים שם בנתיב האמצעי (לא אומר דבר עליך). מכשלה נוספת היא הצורך לעבור מהנתיב הימני לאמצעי בין אתא דרום לאתא צפון אם רוצים להמשיך לכיוון צפון (אישית אני נוטה לעבור יחסית מוקדם, כדי להקל על המשתלבים מאתא דרום). אבל אתה ציינת שברצונך לצאת לכיוון קרית אתא, מה שסותר את הצורך לעבור שמאלה.

בקיצור - כפי שכתבתי - כדאי לראות סרטון מצלמת דרך, אם יש בידך כזה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח כתוב היטב ומתאר נסיעה של למעלה מ 5 ק"מ שלא בימין הכביש. יש שם של שותף ומן הסתם יש גם מזכר שנכתב על ידי השותף המתאר את העבירה.

להערכתי, לא כדאי משום היבט להמשיך עם זה מלבד לשלם ולזכור.

עקיפה, בהפרש מהירויות של 10 -15 קמ"ש (8 מ' לשניה במקרה הפרש מהירויות של 10 קמ"ש) לא צריכה להיות ארוכה מ 200 מ' יחסיים כלומר משהו כמו 24 שניות.

24 שניות במהירות 25 מ' לשניה (90 קמ"ש) מגיעה ל 600 מ' לערך ולא ל 5 קמ'.

מלבד זאת השוטר מציין שלא הייתה מניעה מלחזור למתיב הימני.

מה לא מוצדק כאן?

עריכה אחרונה על ידי אביG
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה שוטר או מתנדב במשטרה אבל אין שום סיבה ש״אשלם ואזכור״, היו רכבים בנתיב השמאלי וגם בימני, מדובר סתם בהתנכלות, במיוחד שאני נהג כבר 13 שנים ללא שום דו״ח 

יש כאן גם 6 נקודות

אני מעוניין בעזרה להמיר זאת לאזהרה ואבקש עזרה מהגולשים כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל לבקש להמיר להזהרה איך לך צורך בעזרה כאן.
צריך למלא בקשה מכוונת באתר.
מה שאתה צריך לדעת, שהבקשה הזאת מהווה הודאה בביצוע העבירה.
לכן אל תכתוב בטקסט החופשי שמדובר בהתנכלות מצד השוטר, שהיית בזמן העקיפה וכו..
דבר נוסף, לא חייבים לקבל את בקשתך להמיר דוח להזהרה - זה נתון לשיקול דעת .
https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/[email protected]

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אכן הייתי בזמן עקיפה ולא ״מיהרתי״ לחזור לימין

כן הייתי חוזר לימין אם הניידת הייתה נותנת לי להמשיך עוד 500 מטר כי הייתי אמור לבצע פניה. זה לא שבמשך 40 ק״מ תקעתי את

הנתיב השמאלי. אני באמת לא מבין את התגובות שלכם כאן חברים, בבקשה רק מי שיש לו נסיון במצבים אלו שיגיב

ואין לי סרטון לצערי

עריכה אחרונה על ידי Yossi dashti
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסביר עוד פעם ולאט, כדי שתבין את מה שכתבתי.
קיבלת דוח, האפשרויות שלך :
1. לשלם
2. לבקש ביטול
3 לבקש המרה להזהרה
4. לבקש להישפט.
כתבת שאתה מעוניין להמיר דוח להזהרה. אתה לא יכול לטעון בבקשה הזאת שלא ביצעת עבירה. כאן אתה מודה, מבקש סליחה, מבטיח שזה לא יקרה שוב, מספר שלא ביצעת עבירות ב 13 שנים אחרונות ומבקש במקום קנס+ נקודות לקבל הזהרה.

לבקש ביטול או להישפט - כאן תוכל לטעון שלא ביצעת עבירה. אבל אין לך סרטון עם הוכחות, לכן זה יהיה בעייתי. מילה שלך מול המילה של השוטר.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@אביG התאור הוא של מעקב של קילומטר אחד (מק"מ 5.5 עד 6.5) ואז עוד 0.5 ק"מ עד הכריזה ועוד 0.5 ק"מ עד העצירה. מציין כי לא היו בנתיב הימני מכשולים, בורות או רכב נעקף.

פות"ש - כאמור - כיוון שאתה טוען שעקפת רכב אחר והשוטר\מתנדב טען שלא היה רכב כזה, האם יש לך משהו כדי להוכיח את טענתך?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להמיר לאזהרה

לא יסכימו,  המלצתי שלם .

תזכור לא תזכור זו כבר החלטה שלך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Yossi dashti כתב:

אני מבין שאתה שוטר או מתנדב במשטרה אבל אין שום סיבה ש״אשלם ואזכור״, היו רכבים בנתיב השמאלי וגם בימני, מדובר סתם בהתנכלות, במיוחד שאני נהג כבר 13 שנים ללא שום דו״ח 

יש כאן גם 6 נקודות

אני מעוניין בעזרה להמיר זאת לאזהרה ואבקש עזרה מהגולשים כאן

ואם אני מנהל חשבונות בגמלאות זה היה משנה לך? מחזק את טענתך?

אז תקשיב לאחרים ובמיוחד לישה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ישה כתב:

נסה להמיר לאזהרה

לא יסכימו,  המלצתי שלם .

תזכור לא תזכור זו כבר החלטה שלך

הגשתי בקשה מקוונת

אעדכן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.2.2021 בשעה 08:58, אביG כתב:

עקיפה, בהפרש מהירויות של 10 -15 קמ"ש (8 מ' לשניה במקרה הפרש מהירויות של 10 קמ"ש) לא צריכה להיות ארוכה מ 200 מ' יחסיים כלומר משהו כמו 24 שניות.

24 שניות במהירות 25 מ' לשניה (90 קמ"ש) מגיעה ל 600 מ' לערך ולא ל 5 קמ'.

המרה מקמ"ש למ'/ש' היא חלוקה ב-3.6

=> 10 קמ"ש = 2.8 מ'/ש'

15 קמ"ש = 4 מ'/ש'.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתך, את ההמרה הזו (כולל ה"טריק" של קבוע לחלק ב-3.6) למדתי באקדמיה במבוא לפיזיקה 🤣

כנראה שלפני כן זה פשוט היה פחות רלוונטי

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים, לאחר שפניתי למוקד המקוון של המשטרה, תוך יומיים קיבלתי תשובה שהמירו את הדו״ח באזהרה... אז אל תוותרו אם יש לכם עבר נקי והעבירה לא חמורה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1120 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...