Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 40 אלף ק''מ (אופל קורסה)

las_food
שימו לב! השרשור הזה בן 1196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 33 דקות, Angelica כתב:

הנסועה שלך היא ממש לא "הרבה" כפי שאתה טוען ובלי קשר בלמים לא צריכים לסיים את חייהם בין טיפול לטיפול אלא אם הם סוג ז' ולפי המחיר ששילמת ממש לא נראה ככה.

נכון, ממוצע שנתי לרכב פרטי זה 16.1K, הנסועה שלו פחות מהממוצע.

אין מצב שאתה גומר ברקסים כל טיפול: או שהנהיגה שלך לא מכונה לחלוטין, כפי שתיארו לך "גז-ברקס", או שהרפידות הן נחותות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע כמעט רק בעיר ועושה ק''מ לעיתים כפול ממך כל יום ולא מחליף בלמים בקצב כזה. אם אתה לא קבוע יורד ירידות ארוכות עם בלמים לחוצים לאורך כל הירידה לא בין איך אפשר לשחוט ככה רפידות. הם הולכות לך בקצב של רכב שמבקר כל סופש במסלול. כמו שכבר אמרו לך כולם, אין שום סיבה לשלם מחירים כאלה על רכב מקטגוריה הזו ועוד שהוא באחריות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, las_food כתב:

אני מודע למחירים מחוץ למוסך רשמי, אבל במוסך רשמי מביאים לך שמנים של החברה ישר מהבקבוק, ולא פז וכדומה, כך שבזה דבר אחד אני בטוח.

בבקשה מקורי ישר מהבקבוק

https://www.justmotor.co.il/product/שמן-5w30-מקורי-gm

מוסכי יבואן מנצלים את העובדה שלרוב הציבור יש אפס הבנה במכוניות לכן מרשים לעצמם לתקוע מחירים מופקעים על חלפים.

מחיר תקופתי לא אמור לעבור את ה 1000 שקל במוסך הוגן גם אם זה כולל בלמים.

תריץ חיפוש ברשת כמה עולים חלפים באמת, מאמין שתופתע מאוד.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק.

הרי מה זה פילטר אוויר ופילטר קבינה? חתיכת קרטון.

נראה לך שזה משהו שעולה מעל 200 שקל? קניתי פילטר קבינה פשוט ב18 שקל... אלו עם פחם בהם יעלו בסביבות ה30-50.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, las_food כתב:

אבל במוסך רשמי מביאים לך שמנים של החברה ישר מהבקבוק, ולא פז וכדומה, כך שבזה דבר אחד אני בטוח.

חלק נכבד ממוסכי הייבואן בארץ ממלאים שמנים של פז/דלקול

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה העניין להתגאות בצריכת דלק של הרכב ומצד שני לבזבז כל כך הרבה כסף על התחזוקה שלו?

אם אתה רוצה לחסוך אלפי (ולא מאוצ..) שקלים בשנה, הגיע הזמן שתקשיב למה שמייעצים לך פה לגבי החלפים, טיפול במוסך, והכי חשוב הרגלי נהיגה, כי בשחיקה של בלמים כל 15 אלף קמ זה וצריכת דלק של 1 ל8, סימן שאתה לא יודע לנהוג יעיל.

אגב, החלפתי אצלי ברכב למשל רק סט אחד של בלמים אחרי 110 אלף קמ. האחורי עם 100 אלף ו80 אחוז בשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, Shab00 כתב:

בדיוק.

הרי מה זה פילטר אוויר ופילטר קבינה? חתיכת קרטון.

נראה לך שזה משהו שעולה מעל 200 שקל? קניתי פילטר קבינה פשוט ב18 שקל... אלו עם פחם בהם יעלו בסביבות ה30-50.

תראה לי מסנן מזגן עם פחם ב50 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמה קלאסית ללמה אי אפשר לסמוך על מוסכים שלא מכירים.
אתה נוהג מעט (וזה שאתה עושה נסיעות ארוכות באותו יום לא משנה כלום), ומאוד לא סביר שאתה צריך לעשות בלמים כל טיפול עם נסועה כל כך נמוכה. או שלמוסך משתלם להחליף בלמים על חשבונך כשהרפידות עוד לא ב50%, או שאתה נוהג עם שתי הרגליים בו זמנית. בנוסף גם עניין הירידה בעוצמת הבלימה כל פעם לפני טיפול הוא עניין פסיכולוגי וזהו.
גם חוסר אחידות במחירי החלפים (שמן, רפידות) לא ברור לי - מחשבים אותם לפי מצב רוח?
ולבסוף גם זה שהשחילו לך חלק בתשלום - מעיד על חוסר מקצועיות של הנציג. כשמגיע רכב חדש זה התפקיד שלו לדעת שהרכב באחריות. הייתי בא לקחת את הכסף בחזרה על החלק ולא הייתי חוזר לשם יותר.

קקטוסולר ידנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1196 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...