Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אסור לשכוח אחרי שמוכרים רכב?

almog3
שימו לב! השרשור הזה בן 1219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, מכרנו אתמול את הרכב בהצלחה (עשינו העברת העלות והרכב כבר הלך),

חיפשתי באינטרנט מה הם הדברים שכדאי לעשות אחרי שמוכרים את הרכב אך לא מצאתי המון מידע בנושא,

אני מתכוון לדברים כמו:

א) ביטול המנויים בכביש 6

ב) התנתקות מהחשבון בPango

ועוד..

אשמח כמובן לדבר אם הדברים האלה מתבצעים בדרך כלל אוטומטית, ואם יש דברים חשובים שלא כדאי לשכוח

תודה ושבת שלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוציא ציוד פרטי מהבאגז, מתא הכפפות...תתפלאו כמה אנשים שוכחים

לבטל ביטוח מידית אפילו אם הקונה מבקש להשאיר ...

לשמור את מסמך העברת הבעלות כולל השעה

להוריד מדבקת חניה לחניית חינם או אזורי, מהשמשה כמו שיש לתושבים בחלק מהערים

אישורי כניסה מיוחדים לכוחות הביטחון, תו לאוניברסיטה וכד'

ביטול מנויים לכביש 6 לשני המקטעים ו/או למנהרות הכרמל ועוד כל מקום שיש לכם מינוי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, almog3 כתב:

א) ביטול המנויים בכביש 6

פיצ'ר נחמד שיש להם: בדרך כלל שמכרתי רכב שהיה מנוי, קיבלתי מייל שהם זיהו שבוצעה העברת בעלות. זאת הייתה תזכורת טובה להעביר את המנוי לרכב החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. להוציא את כל החפצים שאתה צריך ואתה לא רוצה להשאיר לקונה.

2. לפרק פסקל אם מותקן ברכב.

3. לבטל מנויים לכביש 6\מנהרות הכרמל\פנגו וכו'.

4. להוריד מדבקות ו\או אישורי כניסה של הרכב למקום העבודה\מוסד הלימודים וכו'.

5. להוציא שלט של החניה בבניין\בבית או להוציא את הרכב מהמערכת. אם יש מערכת דומה בעבודה אז אותו סיפור.

6. לפרמט את כרטיס הזיכרון או למחוק את הסרטונים ממצלמת הדרך, אם יש שם דברים אישיים מבחינת שיחות וכאלה.

7. לבטל ביטוחים.

8. לשמור מסמכים על העברת בעלות וכו'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבישי אגרה יש ארבעה: שש  חוצה צפון, מנהרות הכרמל, הנתיב המהיר. להסיר את הרכב ממנויים אלה, מפנגו וסלופרק של כל המשפחה:

יותר חשוב להכין את הרכב למסירה:

להכין את מסמכי הרישוי, ואם אתה רוצה למסור מסמכים אחרים כמו חשבוניות טיפולים. 

לא למסור את תעודת ביטוח החובה. אמנם אנכרוניסטי, אבל במרבית חברות הביטוח תדרש להחזיר את התעודה על מנת לבטל את הביטוח.

סריקה יסודית של תא הכפפות, תאי האחסון ותא המטען, הוצאת כל מה שאינו חלק מציוד הרכב ואבזרי הרישוי.

להסיר כל מדבקה חוץ ממדבקת הרישוי (ומדבקת CF).

אחרי מסירת הרכב: לתייק את אישור העברת הבעלות (רצוי גם לסרוק לדרייב), להאנח אנחת רווחה, להרים כוסית לחיים, ואם עדיין לא עשית זאת - לפתוח את מדור הרכב ביד2 ולחפש את הכלה הבאה.

ל

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yoav911gt2 כתב:

לפני שעה, ophir555 כתב:

לפני שעה, Golf_91 כתב:

לפני שעה, dorsht כתב:

לפני כשעה, sperial כתב:

תודה רבה לכלכם על תשובות ענייניות ומדויקות. אכן זה עזר לי עם ביטול מנוי במנהרות הכרמל, ואני בטוח ששאר הדברים יהיו שימושיים בעתיד לי ולאחרים.

דבר אחד שאני לא בטוח בו: הפוליסת ביטוח המקיף עדיין פעילה, האם זה קריטי אם אחכה ליום ראשון בבוקר לביטולה אל מול סוכן הביטוח, או שעליי לא לחכות ולנסות לבטל כבר עכשיו באתר האינטרנט (אני לא בטוח שזה אפשרי בכלל, זה באיילון)?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

כבישי אגרה יש ארבעה: שש  חוצה צפון, מנהרות הכרמל, הנתיב המהיר. להסיר את הרכב ממנויים אלה, מפנגו וסלופרק של כל המשפחה

כביש 6 ומנהרות מסירים אוטומטית את הרכב מהמנוי האחרי העברת בעלות.

כביש חוצה צפון לא הסירו. לנתיב המהיר לא היה לי מנוי אז לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@almog3לעניין הביטוח - אין משמעות רבה לעוד יום. עדיף לדבר עם הסוכן כדי לוודא שהפרוצדורה נכונה ושתקבל את הזיכוי (או שהפוליסה מוקפאת עד שתופעל על הרכב הבא).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Buki כתב:

כביש 6 ומנהרות מסירים אוטומטית את הרכב מהמנוי האחרי העברת בעלות.

כביש חוצה צפון לא הסירו. לנתיב המהיר לא היה לי מנוי אז לא יודע.

לא מהניסיון שלי, קניתי רכב ב2017 מגברת מבוגרת ובלי כוונה ''חגגתי'' לה על המנוי כביש 6 חודשיים.

אחרי חודשיים הבנתי שאני לא מקבל חשבוניות (אז פחות הייתי בקטע של המנויים ).

העברתי לה את התשלום על הנסיעות שהיא בכלל לא שמה לב שירדו לה מהאשראי.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כבר שמעתי שזה לא אחיד, בחלק מהמקרים מסירים אוטומטית, בחלק שולחים מייל תזכורת. יכול להיות שבחלק מהמקרים לא עושים לא את זה ולא את זה.

אצלי אם אני זוכר טוב גם מפנגו הרכב הוסר אוטמטית אחרי העברת בעלות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...