Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 2008

Ido219
שימו לב! השרשור הזה בן 1233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם 

אני מתכנן לקנות רכב עד 25k-30k 

נסיעות כל יום 80 ק"מ , 

חשבתי לכיוון פיג'ו 2008 שנת 2014-2016

המון אנשים מפחדים אותי מיצרן פיג'ו , אני כן מחפש רכב חסכוני , אמין ללא הרבה תקלות 

לגבי הדגם הזה יש כמה מנועים ומשתנים , לא כל כך מצליח להבין מה האופציה הטובה לי , אשמח לעזרה (עדיפות לאוטומט ) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם אחרי מתיחת הפנים מגיע עם מנוע 1.2 טורבו 110 כ"ס ותיבת 8 הילוכים פלנטרית. בדגם הישן יותר יש תיבת 4 הילוכים שממה שהבנתי היא לא מוצלחת. מתיחת הפנים הייתה מתישהו 2016 אם אני זוכר נכון.

בכל מקרה, כשאני חיפשתי את הרכב הזה לא מצאתי בפחות מ60+ אלף רכב במצב טוב. 25-30 נשמע לי לא סביר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לג'פון בתקציב הזה , רוצה משהו עומד על הכביש טוב , המרחב אני לא צריך אבל תמיד מעדיף אוטו גדול מאשר קטן 

בחירת הדגם היא פשוט מה מצאתי בתקציב שלי יחסית למשהו חדש , למרות אשמח להצעות אחרות אפילו דיזל ... 

תקציב יכול לחרוג עד 35k 

כל הדגמים שמצאתי זה 1.2 82 כ"ס 

אם הדגם הזה לא מוצלח מעדיף לוותר אשמח להצעות לרכב בתקציב הזה אמין ויציב על הכביש 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאם ג'יפון זאת ההעדפה שלך במחירים כאלה דאציה סנדרו סטפיי אולי תכנס במחיר. לדעתי לא שווה את זה, אתה מאבד הרבה אבזור, כוח ובטיחות בשביל לשבת גבוה.

תנסה אולי לחפש סיטרואן קקטוס? אין לי מושג מה המחיר שלה, אני בספק שהיא תכנס לך בתקציב, אבל אם כן - היא תהיה מוצלחת יותר מהדאציה.

במקומך הייתי מתמקד במכוניות מיני או סופר מיני. או מגדיל את התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, farkash7 כתב:

אתה צריך ג'יפון?
אתה צריך את המרחב הזה?
מדוע בחרת ספציפית ב2008? 

אני אשמח לג'פון בתקציב הזה , רוצה משהו עומד על הכביש טוב , המרחב אני לא צריך אבל תמיד מעדיף אוטו גדול מאשר קטן 

בחירת הדגם היא פשוט מה מצאתי בתקציב שלי יחסית למשהו חדש , למרות אשמח להצעות אחרות אפילו דיזל

לפני 2 דקות, DubelBoom כתב:

נראה לי שאם ג'יפון זאת ההעדפה שלך במחירים כאלה דאציה סנדרו סטפיי אולי תכנס במחיר. לדעתי לא שווה את זה, אתה מאבד הרבה אבזור, כוח ובטיחות בשביל לשבת גבוה.

תנסה אולי לחפש סיטרואן קקטוס? אין לי מושג מה המחיר שלה, אני בספק שהיא תכנס לך בתקציב, אבל אם כן - היא תהיה מוצלחת יותר מהדאציה.

במקומך הייתי מתמקד במכוניות מיני או סופר מיני. או מגדיל את התקציב.

ניסאן קשקאי שנים 2011 - 2013 ? 

מיני קצת קשה לי , או סופר מיני 

הגובה לא מעניין אותי , אני חשבתי אוטו גבוה יותר יציב אשמח אם תתקן אותי או תמליץ על כיוון אחר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשוואה הזאת עובדת בדיוק להפך.

ככול שהרכב גבוהה יותר ככה מרכז הכובד שלו רחוק יותר מהקרקע והוא פחות יציב.

על הנייר זה הבסיס יש עוד המון משתנים למשוואה הזאת כמו קשיחות המרכב מהלך כיול וטיב המטלים הצמיגים וכו...

פיגו 2008 מבוססת על 208 רק טיפה מוגבהת ומוגדלת מנוע ה82 כ"ס עובד טוב ב208 והמזגן לא מבריק אני מניח שב2008 זה יותר גרוע בגלל תוספת המשקל והחלל ברכב.

נסיעה יומית של 80 קילומטר זה כיוון אחד או הלוך ושוב? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש תודה על הסבר  לא ידעתי את זה ,

כן 80 ק"מ הלוך חזור לרוב מגיע עם ל 100 ביום 

חשוב לי הרכב יהיה יציב על הכביש ובטחותי , כרגע אני מחזיק ברנו פולונס 2010 , 6 שנים הרכב אצלי ורציתי להתחדש במשהו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סובארו אימפרזה החדשהStyle אוט' 1.6 (114 כ"ס) - 2012/2013/2014

האם יכולה להיות עסקה טובה ? בטיחות , אמינות , צריכת דלק

אני קצת מבולבל , לא יודע על מה להחליט , מנסיוני בעבר היה לי סובארו - אחלה רכב אבל היה שתיין דלק 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.11.2020 בשעה 00:59, Ido219 כתב:

חשוב לי הרכב יהיה יציב על הכביש ובטחותי , כרגע אני מחזיק ברנו פולונס 2010 , 6 שנים הרכב אצלי ורציתי להתחדש במשהו

הרנו בסדר? אתה לא מוציא עליה ים כסף על תיקונים?
אם הכל בסדר במקומך אני נשאר עם הרנו, חוסך עוד כסף ומעלה את התקציב ל70-80 ואז מתחדש.
במעבר לרכב ב35K לא תרוויח כלום. תישאר פחות או יותר באותה רמת בטיחות/חסכון/אבזור/צריכת דלק.
ב70-80 תקבל כבר רכב יחסית חדש, מודרני ובטוח.
על הרנו שלך גם ככה לא תקבל הרבה כסף, אז עדיף לנסות לנצל אותה עד תום ואז להתחדש. אתה נוסע כמעט 20K בשנה. כל שנה שאתה נוסע ברנו בלי תיקון גדול שדורש החלפה שווה לך הרבה כסף, כנראה יותר מהשווי שלה...

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי , הרנו כבר רכב ישן ,  מידי פעם עושה לי תקלות מוזרות ואבדתי תחשות בטחון  ברכב ,זה הסיבה שרציתי משהו בתקציב כזה חשבתי שאצליח להביא משהו נורמאלי 

תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש סיפרת על הרנו שלך.
כמה ק"מ היא נסעה?
מה זה אומר "תקלות מוזרות"?
אתה יכול לתת לנו הערכה כמה כסף אתה משקיע בתחזוקה שלה בכל שנה?

רק כדי שנבין טוב יותר את הדילמה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרנו שנת 2010 

עבר 200 אלף כרגע ועברה טיפול די גדול , טיימינג , משיבת מים , טרמוסטט ועוד דברים 

מהטרמוסט היה נזילת מים 

חזרתי החליפו לי 

ואז נזילת שמן 

חזרתי החליפו לי 

ואז האוטו התחמם 

חזרתי בעית חשמל שהמאורר לא עבד בזמן הנכון לא הבנתי את זה כל כך (חיווט חוטי חשמל)

ואז 

כנראה אחרי שהמוסך עשה החלפה של תרמוסטט הגיע מים לבורר של הגיר ואז אחרי נסיעה קצרה הגיר עשה לי קצת בעיות , נכנס למצב חירום והתחילו מנורות מוזרות לדלק esp 

וכל מיני חזרתי למוסך יבשו את הבורר והכל קשורה 

זה היה שבוע רצוף בלי רכב מתוסכל 

אני רואה שלפעמים השעון חום משחק ב 3 ל 4 שזה מצב תקין אבל אני לא רגוע כל נסיעה אני מתסכל עליו ויותר עסוק בשעון חום יותר מהכביש וזה בראש שלי 

איבדתי תחושת בטחון ברכב , וזה גם עניין שהרכב אצלי 5 שנים רציתי להתחדש במשהו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה 200K זו נסועה די גבוהה. אפשר לצפות שדברים ימשיכו להתקלקל.
מה שכן השקעת לא מעט כסף ברכב ממש לאחרונה, כסף שקונה לא יחזיר לך.
בדקת כמה אתה יכול להשיג על הרכב הזה בשוק? אני מניח שלא הרבה. רנו+200K ק"מ זה לא משהו מאוד מבוקש...
לא בדקתי את המספרים. אני רק משער שהמחיר שתוכל להשיג על הרכב הזה הוא לא גבוה, ומספיק שתיסע שנה עם הרכב בלי תקלה מאוד יקרה כדי להחזיר את הסכום הזה.

מה שכן ב35K אם תחפש טוב תוכל למצוא רכב עם נסועה נמוכה יותר שיתן לך שקט (שקט זה חשוב), זה למקרה שלא בא לך להמר על הרכב שלך ולנסות למשוך איתו עוד כדי להגדיל את התקציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף לא לקחת הימור כזה 

מעדיף למכור למרות שהוא יחזיר רק השקעה האחרונה שלי וזה בסדר מבחינתי 

שקט נפשי עם הרכב שלי שווה לי הרבה 

וזה הסיבה שאני רוצה לקנות 

אני יודע שהתקציב לא גדול 35 אלף 

ולא מצפה לרכב חברה בתקציב כזה 

הבעיה שאני לא מצליח להחליט על רכב , אני נורא נוטה לסובארו כי הוא רכב אמין , ונראלי זה הדבר היחיד שאני אצליח לקנות בתקציב שלי 

ויש לי בעיה עם רכבים מיני 

אני בגדול מחפש רכב 11 ל 1 , לא מעבר שהוא יכול לתת לי שקט ובטחון בכביש 

הסגנון נהיגה שלי מאוד מאוד רגוע , וכל הנסיעות שלי בין עירוניות , אשמח לכיוון המלצה לרכב אבל כמה שפחות מוסכים 

תודה מראש 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1233 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...