Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 2008

Ido219
שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה לגבי הלוואה? אני יודע שיש הרבה שנגד, אבל אם נניח תגדיל את התקציב שלך ל70 באמצעות הלוואה ותקנה רכב היברידי סטייל אוריס היברידית בת 3 (אפילו יוצאת ליסינג), עם ק״מ של סביב ה60 לדעתי תיצא נשכר.

קודם כל רכב חדש ובטוח יותר, וצריכת הדלק גם תהיה טובה משמעותית שתחסוך לך כמה מאות שקלים בחודש.

יחד עם החסכון באחזקה (שוב רכב חדש יותר), אתה תשלם יותר בכל חודש אבל אולי תוכל לעמוד בזה.

אם ניקח תחשיב סולידי של צריכת דלק של 1/15 באוריס ומחיר ליטר דלק של 5 שקלים אתה תחסוך 2500 שקל בשנה רק בדלק. ניקח תחשיב סולידי של חסכון של 1000 שקל באחזקה אז בכל שנה תחסוך 3500. שוב זה תסריט מאוד סולידי בפועל תחסוך יותר בדלק וכנראה שגם בתחזוקה.

לקחת הלוואה ל-3 שנים של 35 נניח, יצא לך לשלם 500 שקל מעבר לאותו רכב ב35.

כמובן שירידת הערך שלו גבוהה יותר וכו׳ אבל אני מסתכל כרגע על מה שאתה רואה שיוצא מהכיס.

שוב יש כאלה שנגד הלוואות, אני עצמי חושב שזה כלי שצריך לנצל אותו בגבולות ההגיון. במקרה שלך אני חושב שזה הגיוני לנצל אותו כדי לבצע התקדמות אמיתית שתיתן לך שקט.

• רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...