Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לימודים - התייעצות האם להחליף מקצוע

ts1
שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא לגמרי מסכים.

אתה לא חייב לאהוב את כל מה שאתה עושה, כי גם בדרים ג׳וב תיתקל במצבים מתסכלים ומייאשים, וגם בעבודה מונוטונית שמוציאה את הנשמה.

כמובן שאסור שתעבוד בחינם, וגם עדיף לנגב את הדמעות עם שטרות כסף מאשר לנגב אותן עם מכתב מהוצאה לפועל.

אבל צריך שיהיה לך בעבודה עניין מעבר לתלוש משכורת, אחרת בשביל מה אתה לומד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, vadim6385 כתב:

אבל צריך שיהיה לך בעבודה עניין מעבר לתלוש משכורת, אחרת בשביל מה אתה לומד.

לומד בעיקר בשביל התלוש משכורת.

או בהסתכלות רחבה יותר-כמות הכוח הנפשי והפיזי שתשקיע בעבודה בשביל אותו סכום.

עדיף לשבת 8 שעות מול מחשב ולהרוויח 12K ולא לעמוד מול מחרטה 12 שעות ביום בשביל אותם 12K.

עם אותו הסכום,במצב אחד יש לך חיים ובמצב השני אתה רק עובד וישן.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השיר הזה בבוקר משתתק כאשר מגיעה שיחת הטלפון מהבנק. חוץ מזה, עוד כמה אלפי ש"ח בחודש יאפשרו לך להשקיע בתחביבים, בחופשות ובמה שעוד חשוב לך. אז כל עוד העבודה אינה כרוכה בסבל ממשי כנראה שהאמת נמצאת באמצע, עם נטיה לכיוון השכר.

מעבר לכך שבמקרים רבים כנראה שגם החלפת מקום עבודה יכולה לפתור חלק מהסבל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, Potato כתב:

עדיף לשבת 8 שעות מול מחשב ולהרוויח 12K ולא לעמוד מול מחרטה 12 שעות ביום בשביל אותם 12K.

עם אותו הסכום,במצב אחד יש לך חיים ובמצב השני אתה רק עובד וישן.

אתה יודע, יש המון אמצע בין לבין. אמצע שאולי יעניין ויתאים יותר מאשר לשבת 8 שעות בעבודה שאתה מגדיר "לא גורמת לסבל" 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, Night Driver כתב:

תלוי איפה תסבול יותר.

אישית מעדיף 8k ולקום בכיף לעבודה מ 18k ולקלל כל בוקר.

כשהייתי בן 14 גם חשבתי ככה.

בפועל יש חיים,והחיים עולים כסף.

מ18 אני אשכור דירה יותר טובה,אסע ברכב חדש,אסע לחופשות ואוכל להזמין אוכל סתם כי התעצלתי לבשל בלי יותר מידי רגשות אשם.

מ8 בחודש רמת החיים שלי תרד דרסטית ואני ואצטרך לחשב כל שקל.

אף אחד לא מקלל כל בוקר,בסופו של דבר כולם מתפשרים על משהו באמצע.

בודדים שבבודדים מגיעים לעבודת חלומות,לרוב המוחלט בסדר או שהם לא סובלים.

לפני 6 דקות, davemustaine87 כתב:

אתה יודע, יש המון אמצע בין לבין. אמצע שאולי יעניין ויתאים יותר מאשר לשבת 8 שעות בעבודה שאתה מגדיר "לא גורמת לסבל" 

כן אני יודע.

בגלל זה הלכתי על קצוות בגדר הסביר.

אין מה להשוות רואה חשבון ואיש רכש שיושבים אותן שעות באותם תנאים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מושג כמה מקללים.

בשורה התחתונה כולם רוצים להרגיש טוב ולהיות מאושרים. גם עבודה, גם כסף וגם על דבר אחר שאנחנו עושים אלה אמצעים להשיג את המטרה. מכאן כל אחד מוצא את נקודת האיזון האישית שלו.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.10.2020 בשעה 14:15, ts1 כתב:

היי חברים,

לאחר שנה א' של מדעי המחשב, כאשר אינפי וליניארית מאחוריי, וכל הקורסים החשובים באמת מלפניי, עולות תהיות.

אז מה הבעיה? ובכן, סחבק פה חולה רכב וכל היוצא בזה.

להבנתי, אין מקצוע בתחום הזה שיכול להבטיח הכנסה גבוהה.

עכשיו, נניח שנשים הכנסה בצד, אז מה?

עדיין אין מקצוע בתחום הזה שיגרום לסיפוק.

את הסיכון בפתיחת מוסך עצמאי אני לא יכול לקחת ומעבר לכך שבסופו של יום זה ניהול. כמו מסעדה וכמו תחנת דלק.

אני חושב שיכול מאוד לעניין אותי לפתוח עסק לייבוא רכבי אספנות, אבל אין לזה שוק יציב בארץ. ומעבר לכך אני מאמין שיש בזה כל כך הרבה קומבינות וללא מכרים הסיכוי שלי אפסי.

תקנו אותי בבקשה אם אני טועה אבל התקווה האחרונה היא להסב את המקצוע שלי להנדסת מכונות, ולקוות שאמצע עבודה בתחום בעתיד.

ולכן אני פה, אשמח לשמוע ממכם האם יש עבודה בתחום הזה בארץ?

ואפילו אם להרחיק לכת, נניח שאלמד בחו"ל מהנדס רכב, האם בפועל תהיה לי עבודה בארץ?

תודה לקוראים ולעוזרים.

אתה לא לגמרי מגובש. 

עולם התעסוקה בתחום הרכב הוא עולם מאוד מגוון, כמו עולם המחשבים.

אתה קופץ מרעיון לרעיון בקצוות של הסאקלה  - יבוא, מוסך, מהנדס אצל יצרן החו"ל.

השאלה שלי היא, איפה הכי היית רוצה לראות את עצמך בתחום עוד נניח 10 שנים? ושם רגע בצד, לא רק את ההכנסה, אלא גם את כל המיגבלות והחסמים שאתה חושב שקיימים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Potato כתב:

לומד בעיקר בשביל התלוש משכורת.

או בהסתכלות רחבה יותר-כמות הכוח הנפשי והפיזי שתשקיע בעבודה בשביל אותו סכום.

אני יודע שאני אסבול אם אעשה כל הזמן אותו דבר על אוטומט יום אחרי יום כמה שנים.

אבל זאת קריזה אישית שלי.

אני לא אומר שמשכורת זה לא חשוב, זה סופר חשוב, אבל אם אתה לומד משהו שאין לך שום זיקה אליו, רק כי אתה מצפה לעבוד פחות ולקבל יותר, אתה בסופו של דבר תתרגל לשכר ולתנאים,

ותחזור לסבול כי אתה כל בוקר נכנס לקורולה ליסינג שלך, עומד שעה וחצי בפקק, מגיע לבניין משרדים אפור, מקבל קרינג׳ מבדיחות קרש של השכן לקיוביקל, ורמזים מיניים ממישהי בת 45 גרושה+2, מקבל נזיפה מהבוס כי לא הגשת דו"ח שקר כלשהו בזמן, עושה משהו בשביל משהו שאין לך מושג למה זה טוב בכלל, יושב בישיבות משעממות, שעה וחצי בפקק הביתה, רואה חדשות + הפח הגדול, רואה בפייסוש כמה אחרים נהנים, בודק מה הולך בחשבון גריינדר סודי והולך לישון, כדי לקום לאותו דבר מחר.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...