Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אצלי יש 118 מאחורה כבר מאמצע 2015 עם איכות פח אשפה, ו119 מקדימה מיוני 2017

האם יש תחלואות מסויימות למצלמות של VIOFO? יש משהו שמציק בשימוש שלהן?

נ.ב- מניח שלא השתמשת באופציית ה parking mode..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מבקש המלצה למצלמה, תקציב עד 100$.

פרט לדרישות הרגילות (קבל, איכות צילום טובה, אמינות) הדרישה הבעייתית היא שלא יהיה מדובר במצלמה שדורשת הדבקה, חיבור לשמשה עם פומפה בלבד.

תודה מראש!

מה הבעיה בהדבקה לשמשה? מילא הדבקה לדשבורד משאיר סימנים (שקשה להוריד לפעמים) - בשמשה לא נשאר שום סימן וגם אם כן - קצת שמפו ייעודי ושפשוף ואין זכר בכלל.

לגבי תקציב - מניח שאתה רוצה מצלמה אחת ורק לחזית? אם כן ה119 של VIOFO שמדברים עליה יותר מממולצת (סביב 65$ כרגע ברוב האתרים\דילים בקבוצות..)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש תחלואות מסויימות למצלמות של VIOFO? יש משהו שמציק בשימוש שלהן?

נ.ב- מניח שלא השתמשת באופציית ה parking mode..

לא יודע מה זה פארקינג מוד אבל מאמין שזה לא רלוונטי כי החיווט אצלי הוא אחרי סוויץ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש המלצה למצלמה, תקציב עד 100$.

פרט לדרישות הרגילות (קבל, איכות צילום טובה, אמינות) הדרישה הבעייתית היא שלא יהיה מדובר במצלמה שדורשת הדבקה, חיבור לשמשה עם פומפה בלבד.

תודה מראש!

ממליץ על 70mai מבית שיאומי, אצלי מעל לחצי שנה ביחד עם רכיב ה GPS (מתריע על סטיות מנתיב ושמירת מרחק). כמובן שאם יש לך מובילאי ברכב אז אין צורך ברכיב ה GPS.

וכמובן ה- מצלמה, משרתת אותי כבר מעל לשנה וחצי ברכב הראשי - VIOFO A119S V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה זה פארקינג מוד אבל מאמין שזה לא רלוונטי כי החיווט אצלי הוא אחרי סוויץ

בדגמים החדשים כמו ה-A129 הפארקינג מוד (מצב חניה) מופעל אוטומטית כשהמצלמה מזהה שהרכב לא זז כמה זמן (או ע"י ה-GPS או ה-GSENSOR).

במצב כזה במידה והוא מחובר עדיין למתח, הוא עובר לאחד משני מצבי הקלטה:

1) הקלטה בקצב נמוך - 1FPS, 5FPS, 15FPS

2) הקלטה ב-bitrate נמוך יותר.

אני אישית מעדיף את ה-bitrate. כשהרכב עומד זה לא כ"כ מורגש גם ככה וגודל הקובץ הרבה יותר קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוות דעת על 70mai pro.

עד לאחרונה היה לי את 70mai הרגילה מאחורה ומקדימה, ראיתי מבצע טוב על הדגם החדש אז החלטתי להחליף את הקדמית ולהעביר את הישנה לרכב השני שהיה נטול מצלמה עד עכשיו.

שמעו, המצלמה פשוט מעולה! השיפור הניכר ביותר הוא בצילום לילה שהוא פשוט כמה רמות מעל המצלמה הקודמת, גם בחושך מוחלט רואים למרחק רב מאוד באופן ברור למדי, אפשר בקלות לזהות רכבים ממרחק.

בנוסף, לדגם החדש יש גם מעקב בחניה שעובד לא רע, עשיתי בדיקה ונתתי דפיקה קלה כשהרכב חנה ומייד המצלמה התעוררה והחלה לצלם כמעט ללא שיהוי - המצלמה גם מתריעה אחר כך כאשר נכנסים לרכב כי בוצע צילום בזמן החניה.

רכשתי גם את רכיב הGPS, די הייתי בטוח שמלבד התראות מובילאיי-סטייל היא גם תשמור על הסרטון את מהירות הנסיעה אך מתברר שלא כך הדבר ואין אופציה כזו, חיפוש ברשת מעלה הרבה תלונות על כך והרוב מאמינים שבעתיד הם יוסיפו אפשרות שכזו בעדכון תוכנה - טכנית זה בהחלט אפשרי ונקווה שכך יהיה.

באשר להתראות מובילאיי-סטייל, זה עובד ואפלו לא רע, סטיה מנתיב מעל 80 קמ"ש כמעט תמיד עבדה ובאופן די מדוייק, התראה על שמירת מרחק לא אגרסיבי מידי והתראה על התקדמות רכב ברמזור גם היא עובדת. אישית, יש לי מובילאיי אז ביטלתי את ההתראות הנ"ל והשארתי רק את ההתראה על התקדמות רכב מלפנים ברמזור לבינתים.

באשר לאפליקציה וחיבור הWIFI, נראה שחיבור הWIFI טוב יותר בהשוואה לדגם הקודם, הורדת סרטונים הרבה יותר מהירה. האפליקציה עצמה מאוד נוחה לטעמי ולגמרי עושה את העבודה.

לסיכום, בשביל המחיר שלה (סביב ה50 דולרים) היא אחת המצלמות הטובות יותר שיצא לי לראות, איכות הצילום פשוט מעולה גם ביום ובמיוחד בלילה, ממשק המשתמש מאוד נוח וכך גם האפליקציה. ממליץ מאוד למי שמחפש פתרון זול ובלי להתפשר על איכות.

בהזדמנות אעלה צילומי דוגמא ואשתף.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוות דעת על 70mai pro.

עד לאחרונה היה לי את 70mai הרגילה מאחורה ומקדימה, ראיתי מבצע טוב על הדגם החדש אז החלטתי להחליף את הקדמית ולהעביר את הישנה לרכב השני שהיה נטול מצלמה עד עכשיו.

שמעו, המצלמה פשוט מעולה! השיפור הניכר ביותר הוא בצילום לילה שהוא פשוט כמה רמות מעל המצלמה הקודמת, גם בחושך מוחלט רואים למרחק רב מאוד באופן ברור למדי, אפשר בקלות לזהות רכבים ממרחק.

בנוסף, לדגם החדש יש גם מעקב בחניה שעובד לא רע, עשיתי בדיקה ונתתי דפיקה קלה כשהרכב חנה ומייד המצלמה התעוררה והחלה לצלם כמעט ללא שיהוי - המצלמה גם מתריעה אחר כך כאשר נכנסים לרכב כי בוצע צילום בזמן החניה.

רכשתי גם את רכיב הGPS, די הייתי בטוח שמלבד התראות מובילאיי-סטייל היא גם תשמור על הסרטון את מהירות הנסיעה אך מתברר שלא כך הדבר ואין אופציה כזו, חיפוש ברשת מעלה הרבה תלונות על כך והרוב מאמינים שבעתיד הם יוסיפו אפשרות שכזו בעדכון תוכנה - טכנית זה בהחלט אפשרי ונקווה שכך יהיה.

באשר להתראות מובילאיי-סטייל, זה עובד ואפלו לא רע, סטיה מנתיב מעל 80 קמ"ש כמעט תמיד עבדה ובאופן די מדוייק, התראה על שמירת מרחק לא אגרסיבי מידי והתראה על התקדמות רכב ברמזור גם היא עובדת. אישית, יש לי מובילאיי אז ביטלתי את ההתראות הנ"ל והשארתי רק את ההתראה על התקדמות רכב מלפנים ברמזור לבינתים.

באשר לאפליקציה וחיבור הWIFI, נראה שחיבור הWIFI טוב יותר בהשוואה לדגם הקודם, הורדת סרטונים הרבה יותר מהירה. האפליקציה עצמה מאוד נוחה לטעמי ולגמרי עושה את העבודה.

לסיכום, בשביל המחיר שלה (סביב ה50 דולרים) היא אחת המצלמות הטובות יותר שיצא לי לראות, איכות הצילום פשוט מעולה גם ביום ובמיוחד בלילה, ממשק המשתמש מאוד נוח וכך גם האפליקציה. ממליץ מאוד למי שמחפש פתרון זול ובלי להתפשר על איכות.

על איזה גירסא המצלמה שלך? ראיתי שלא יצאו עדכונים מאז חודש אוקטובר 2018.

במידה ומישהו מעוניין לרכוש אותה או כל מצלמה אחרת, אוכל לספק לו קופון לאתר באנגגוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לאחרונה הייתי אצל מתקין והוא התקין לי מצלמה מסוג bestec 19.

על פניו היא נראת איכותית, עשויה ממתכת וזכוכית עם מסך טאצ גם מזכוכית.

אבל מצלמת זוועה, אפילו מצלמה סינית שעלתה לי 150 שח מצלמת יותר טוב מזאת.

ומה שמעניין שאין שום מידע על המצלמה הזאת באינטרנט תחת השם הזה ולא מצאתי מצלמה תאומה לה.

למישהו יש נסיון איתה או לפחות מכיר את הדגם? אולי שלי תקולה פשוט.

אני כניראה אחזור למתקין ואעיף אותה לעזעזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוות דעת על 70mai pro.

הכל טוב ויפה אבל תחכה עוד שנה ותראה שהמצלמה מתפגרת לך.

אין מה לעשות כבר שמתי ים של כסף על מצלמות וכולם אבל כולם מי שעם סוללה בסוף מתה.

גם אם אתה חושב שהיא עובדת, הסוללה מתנפחת ובכך נוצר מצב שהשעון לא מכוון מה שגורם לאי סדר בשמירת סרטונים ובכלל במצב שאתה מכבה סואיץ והמצלמה מתכבה הסרטון פשוט לא נשמר

אני עייפתי ממצלמות סוללה. מאז ה A119 פשוט שגר ושלח

אין בעיות ואין תקלות הכל עם קבל (לא כבל) אחת מקדימה ואחרת מאחורה

כבר מעל שנתיים 2 אצלי ו2 אצל אבא שלי (קדימה ואחורה)

ביום שימותו אני מאמין שאקנה את ה 129 או מצלמה כל שהיא שתחליף אותה לקדימה ואחורה עם קבל בלבד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משתמש בפארקינג מוד.

ה A119S משמשת רכב נוסף כמצלמה קדמית.

באשר למה שרשמתי - נניח... חו"ח... לאלוהיי המאזדה תחנונים... נכנסים בי מאחורה, מרבית הסיכויים שיישמעו את המכה ואולי גם ייראו שאני נהדף קדימה (בסרטון). אני קופץ מהרכב עם סמרטפון ומתעד את הנזקים, לרבות מספר הרכב של הפוגע/ת. אם זה פגע וברח של דו"ג - כנראה שאכלתי אותה. בכל סיטואציה אחרת, שום דבר שהסמרטפון לא יכול לסגור פינה, לדעתי.

ובאשר לאיכות של ה A119 (ששרדה ימי קיץ רותחים ללא שום קושי, יחד עם ה GPS Mount), מצרף סרטון הדגמה לאיכות הנהדרת שלה גם לאחר כל הפז"מ שצברה. כרטיס הזכרון שמותקן בה מתוצרת Transcend בנפח 32 ג'יגה ומסדרת האולטימייט גם לא מראה כל סימני עייפות לאחר כל הזמן הזה -

מצלמה סופר מעולה!

אבל למה לא לקנות עוד אחת לאחור?

אני קניתי אחת קדימה ואחת אחורה, שתי המצלמות מתלבשות עם אותו פיוז ועובדות יחד.

לקחת לי קצת זמן להעביר את הכבל לאחור אבל זה סופר משתלם.

זה קטנוע פגע לי ברכב מאחור ויש לי הוכחה לבית משפט מה שהרוכב בכלל מכחיש.

הראתי לו את הסרטון והוא מגמגם.. שהשופט יראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, תקשיב. האיכות של ה A119 מדהימה.

ויש דילמה, האם עדיף את האיכות הזאת? או איכות נמוכה יותר, אבל עם עוד מצלמה אחורית.

שאלה: נגיד ואני מזמין את ה A119 בלי יחידת GPS- האם ההדבקה שלו לשמשה- בעייתית יותר? כלומר, המצלמה קרובה יותר לשמשה, ואולי לרכבים שיש להם הצללה [דוגמא של נקודות כהות ליד המראה האחורית]- זה יהווה קצת בעיה, לעומת האקסטרה מרווח שהמצלמה מקבלת בזכות תושבת ה GPS הזו?

אין לי כוונה להשתמש ב GPS. רק ההתקן שלה נראה שיכול להושיב את המצלמה טוב יותר [מצד שני, עוד פינים וחיבורים יכולים להוות פוטנציאל לתקלות בעתיד הרחוק, אולי]...

אז לגבי שאלת הGPS פשוט תוותר על זה, סתם תקלות ובעיות מנסיון עם כל הגרסאות.

בערכה של ה119 מגיע לך 2 מדבקות תושבת אחת שטוחה ואחת עם זווית קטנה. תבדוק מה מתאים לך שאתה מדביק בשמשה

לגבי הנקודות שהזכרת וההשתקפות יש פתרון שזה פילטר UV שאתה מלביש על העדשה של המצלמה

לי היה את הבעיה הזאת והפתרון של הפילטר הוא נקרא גם CPL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. יש קיט שבעזרתו מחברים למצבר + קופסא שמבקרת על המתח ומנתקת בטעינה מסויימת.

לא יודע עד כמה זה הורס את המצבר, במידה ונשארת לו מספיק טעינה למחרת הבוקר. יכול להיות שזה לא יספיק אם נגיד לא נסעת ברכב יומיים-שלושה. אין לי מושג מה קורה בפועל, אבל זה מרגיש כמו פיצ'ר ממש יעיל במידה ויש לך אוטו יחסית חדש, ואין לך כסף להתחיל לתקן כל מיני מעיכות שאנשים עושים לאוטו שלך מתוך חפזון...

הקטע הוא שזה מסבך את עניין בחירת המצלמה הנכונה לכך + והקאצ' לגבי המצבר.

לשים בטריה ניידת- זה לא רלוונטי, בגלל החום בארץ, שיפוצץ אותה.

ולגבי ה- VICO - לא מצאתי אף מקום שמוכר את זה.

אני התקנתי ברכב שלי בעצת הקבוצה הזאת את ה vico power plus זה מכשיר די פשוט שמתחבר לפיוזים שברכב שלך

עוד שמתי בכל מצלמה כרטיס 128 גיגה ובכך אני די מכוסה. נכון שתמיד יש את היוצא מן הכלל אבל לרוב זה מקליט לי כ5 שעות קדימה

הזמנתי מאמזון.. לא בארץ לא ממש מכירים את העולם של ה vico power plus אבל למה שלא תקנה בחול

הרבה יותר משתלם ומקצועי מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...