Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

יש לך בבקשה איזה לינק או 2 לדוגמאות על תלונות על ה A129?

אני עומד להזמין אותה, ואני ממש לא ראיתי כמויות של תלונות כמו שאתה אומר. להיפך.

אולי הייתה גרסת קושחה לא הכי טובה, ומאז נפתרו כבר הבעיות דרך עדכונים?

קיצר, מפתיע הדיווח שלך..

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?440339-CAR-DVR-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%99%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%A5-%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%95%D7%9D-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91/page802

זה על הA119V2 וכל הגרסאות התואמות.

תדפדף ואתה תראה מלא תקלות.

אולי חלקן תקלות קושחה אבל זה לא הופך את המצלמה לאמינה יותר.

זה עדיין אומר שכל נסיעה אתה חייב לבדוק את תקינותה.

למרות זאת לא מצאתי חלופות טובות למצלמה שמצלמת מקדימה ואחורה.

אם אתה חייב רק מקדימה אז תבחר בYI שכלכך מפורסמת, יש אצל חברתי והיא מבסוטה ממנה.

אם אתה מזמין את DUO A129 אז לך לbanggood, יש שם מחירים יותר נמוכים מאליאקספרס.

הזמנתי אחת יחד עם כבל הצתה ב130$ כולל משלוח, באליאקספרסס הכי זול שראיתי היה ב160$.

תשתמש אבל בקופון BgAuMotor

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?440339-CAR-DVR-%D7%A9%D7%A8%D7%A9%D7%95%D7%A8-%D7%94%D7%99%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%A5-%D7%91%D7%AA%D7%97%D7%95%D7%9D-%D7%9E%D7%A6%D7%9C%D7%9E%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91/page802

זה על הA119V2 וכל הגרסאות התואמות.

תדפדף ואתה תראה מלא תקלות.

אולי חלקן תקלות קושחה אבל זה לא הופך את המצלמה לאמינה יותר.

זה עדיין אומר שכל נסיעה אתה חייב לבדוק את תקינותה.

למרות זאת לא מצאתי חלופות טובות למצלמה שמצלמת מקדימה ואחורה.

אם אתה חייב רק מקדימה אז תבחר בYI שכלכך מפורסמת, יש אצל חברתי והיא מבסוטה ממנה.

אם אתה מזמין את DUO A129 אז לך לbanggood, יש שם מחירים יותר נמוכים מאליאקספרס.

הזמנתי אחת יחד עם כבל הצתה ב130$ כולל משלוח, באליאקספרסס הכי זול שראיתי היה ב160$.

תשתמש אבל בקופון BgAuMotor

תודה שווידאת איתי שהדגם שהתלוננו עליו הוא ה A119 V2 ולא ה- A129 DUO.

אני לא רשום ל-BANGGOOD, אבל יש שם משהו ממש מעניין. הם טוענים שאם ייקחו לך מכס- אז אתה שולח להם את הקבלה ומקבל החזר עליו. שזה די מטורף.

בעליאקספרס- אתה צודק. זה נראה 159$..אבל כשהוספתי לעגלה- זה יוצא 130$ בערך. והבנתי שהמשלוח משום מה מאוד מהיר.

על איזה כבל הצתה אתה מדבר? האם אתה מתכוון ל CAR KIT? שמחווט את המצלמה למצבר [בשביל parking mode]?

זה נמכר בנפרד בדר"כ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

תראה פה ביקורות של משתמשים מאמאזון. חלק מרוצים, חלק לא - אבל יש אחד שמפרט בדיוק מה לא בסדר (לדעתו).

בגדול, אל תצפה לאיכות מי יודע מה, כי בשימוש משולב (של שתי המצלמות יחדיו, שתכל'ס זו הסיבה לקנות את הסט הזה) אתה על 1080, שזה כמו ה-A118 הישנה. ה-A119 כבר נמצאת ב-1440. ראה סרטון מצורף - המצלמה האחורית אצלי היא 118, הקדמית 119. ההבדל באיכות מורגש במעבר בינהן:

זה עדיין לא אומר שלא כדאי להזמין את ה-129, כי ממילא אנחנו מדברים על משהו שיגבה אותנו בנסיעה, לא צילומים לסרט קולנוע. אבל אם חשובה לך האיכות מעל ומעבר - חשוב שנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קצר, אצלי בסוף הסתבר שהמצלמה לא מתה. כאשר התפנה קצת זמן לבדוק את העניין, התגלה שיש בעיה בחיבורים ומהתעסקות גם נשרף פיוז בספק כוח של המצלמה. תוקן היום ואולי ה-118 הותיקה שלי עוד תשרת אותי הרבה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי a129 שהזמנתי וקיבלתי. הזמנתי גם kit parking mode. לא הזמנתי fuse kit. יש לי רכב סטיישן לא מאוד חדש, אבל החלון האחורי עבר הכהיה עם מדבקה.

האם כדאי להדביק לחלון האחורי על המדבקה? לדעתי לא.

לחפש שטח בחלון האחורי שהוא ללא מדבקה?

מישהו מכיר מקצועי בראשון ציון חולון רחובות שמתקין ועובד יפה בצורה נקייה ולא שוחט? זה לא רכב חדש אבל יש אלרגיה מחפיפניקיות. כמה אמורה לעלות התקנה של אחורה וקדימה עם חיבור לפיוזים?

אפשר גם בת"א אם זה מישהו שעובד בשישי. אפשר לשלוח הודעה בפרטי.

לסלול את הכבל העבה הזה למאחורה זה לא טריוויאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה אחורית זה חובה.

אז במקום לתהות אם המצלמה האחורית תצלם או לא. פשוט תחבר את המצלמות למצת ותבדוק אם המצלמה יכולה לראות דרך החלון המושחר.

תעשה את זה בלי להרכיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי a129 שהזמנתי וקיבלתי. הזמנתי גם kit parking mode. לא הזמנתי fuse kit. יש לי רכב סטיישן לא מאוד חדש, אבל החלון האחורי עבר הכהיה עם מדבקה.

האם כדאי להדביק לחלון האחורי על המדבקה? לדעתי לא.

לחפש שטח בחלון האחורי שהוא ללא מדבקה?

...

אני יכול להראות לך מה הולך אצלי עם סטיישן (סיוויק טורר). ככה זה נראה מבחוץ - רואים אותה אבל רק מי שמחפש, או שממש משעמם לו בפקק:

20190503_182311.jpg

וככה מבפנים:

20190503_182328.jpg

כפי שאתה מבין, בחרתי שלא להצמיד לשמשה משלוש סיבות:

1. לא נראה לי העניין של להדביק על פסי הפשרת האדים. כן, סביר לחלוטין שלא יקרה להם כלום (או לדבק של התושבת), אבל פסיכולוגית קשה לי עם זה, הרבה יותר מלחורר את הפלסטיקה הפנימית, כפי שתראה בהמשך.

2. המצלמה נראית פחות בצורה הזו - לסטיישנים, בניגוד להאצ'בקים, יש שמשה אחורית ניצבת הרבה יותר, שזה אומר שרואים את המצלמה יותר טוב מבחוץ. אצלי גם אין הצללה אחורית (כמו שיש בשמשה הקדמית באיזור המראה), אז בכלל יראו את המצלמה.

3. פחות אור שמש ישיר על המצלמה. כשאני מחנה בשמש, בדרך כלל אני מסיר את המצלמה הקדמית (ממילא היא מפריעה לי לשים מגן שמש אקורדיון). זה גם לא טרחה כי אני במרחק של הושטת יד מהמצלמה. עם האחורית אני מתעסק הרבה פחות, כי כדי להסיר אותה אני צריך ללכת אחורה ולפתוח את הדלת האחורית. אני עושה את זה אם מדובר בסופ"ש קיצי שבו הרכב יחנה רק בשמש, אבל בדר"כ זו טרחה עבורי.

אמנם את המצלמה הקדמית חיברתי לבית הפיוזים, אבל האחורית, שהתעצלתי לסלול, חוברה לזה:

20190503_182339.jpg

תתעלם מהאזיקון והגלילה המכוערת - רציתי לראות שהעסק עובד לפני שאני מסדר את הכבלים באופן קבוע. אגב, מבחוץ לא רואים כלום כי יש מדף גלילה נשלף שמכסה את תא המטען, ועובר מעל השקע הנ"ל. כמובן, זה הספק המקורי שהגיע עם המצלמה (מתאים גם ל-A118 וגם ל-A119). במקרה שלך עם ה-129 זה לא ממש משנה (אתה חייב לסלול קדימה).

החלק הכי קשה בסלילה היה להעביר את הכבל דרך הצינור הגמיש שמחבר בין הדלת למרכב. יש מספיק מקום בפנים אבל הוא כל כך גמיש ו"דביק" שקשה להשחיל דרכו:

20190503_182403.jpg

השתמשתי באזיקון ארוך שהדבקתי לראש הכבל, ובסוף הצלחתי. לא בעייה מיוחדת להעביר דרך הדיפונים שבאיזור התקרה.

אבל איך חיברתי את התושבת לפלסטיק? אל תיבהל:

20190503_182419.jpg

אם אתה לא מצמיד לשמשה, המדבקה של התושבת, חזקה ככל שתהיה, לא תחזיק על משהו שהוא לא זכוכית לאורך זמן. אתה חייב לחבר אותה באופן יציב יותר. היות והמצלמה היא "ספר" אצלי, וכמו שכתבתי בנ"ל, אני מעדיף לחורר את הפלסטיק מאשר להדביק על פסי ההפשרה, בחרתי לחבר ככה. זה גם לא מזיק שהרכב עצמו לא נקנה חדש וממילא לא היה מושלם.

אתה יכול לראות איך זה נראה בנסיעה בסרטון שהעליתי בהודעה שלי למעלה - ללא רעידות, יציב ואפילו יש הצללה קלה בהונדות האלו שמגיעה מהמפעל אז גם מז אפשר להתרשם.

עריכה אחרונה על ידי yohai71
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להראות לך מה הולך אצלי עם סטיישן (סיוויק טורר).

היי :)

1. אני לא מבין למה אתה שם דגש כזה גדול על הסתרת המצלמות [במקרה זה במיוחד המצלמה האחורית].

אם מישהו קולט שיש לך מצלמה- הוא יעשה משהו בזמן נסיעה?

ומה לגבי חניה? אם מישהו קולט שיש לך מצלמות ברכב- זה מעלה את הסיכוי שהוא יפרוץ לרכב?

2. לגבי התקנת מצלמה אחורית- הבנתי שממליצים להרכיב בין פסי ההפשרה שעל החלון. עדיין אתה חושב שזה ייסב נזק או לתושבת המצלמה, או לחלון עצמו? האם פסי ההפשרה כאלה חמים?

3. בהחלט שיהיה לא נעים ללכת למתקין ולוודא איתו שהוא יודע מה הוא עושה:

א. שיתקין מבלי לפגוע בכריות האוויר [לחסום את היציאה שלהן]

ב. לוודא שהוא מכיר את הטריק של חיבור האזיקון לכבל ה USB בשביל לחווט את המצלמה האחורית דרך צינור הסיליקון

ג. לוודא שהמתקין אכן יתקין את המצלמה האחורית בין פסי ההפשרה ולא על.

לא נעים, כי הם אמורים להיות מקצוענים...אבל, עדיין..צריך לוודא איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

1. בזמן נסיעה לא יעשה כלום. השאלה מה יקרה אם יפגעו בך והפוגע הוא לא בדיוק... (נקרא לזה) "כמוך". אתה לא יכול לצפות התנהגות של אנשים. לגבי חנייה - כבר יצא לי לשמוע על לא אחד ולא שניים שפרצו להם לרכבים בגלל שהיתה מצלמה, כדי לגנוב אותה (הרי הפורצים לא יודעים מה הם גונבים).

2. התושבת אצלי יותר רחבה מהרווח שבין הפסים, כך שאין על מה לדבר. ולהתעסק עם חיתוך המדבקה לרוחב המתאים זה כבר מוגזם מבחינתי (מה גם שמראש אני לא רוצה את המצלמה האחורית על החלון). לגבי נזק, ברור שלחלון עצמו לא ייגרם שום נזק (הרי המצלמה הקדמית מודבקת לחלון), אבל לפסי ההפשרה - כתבתי שלא יודע, אבל היות וממילא אני רוצה להסתיר את המצלמה, better safe וכל זה.

אגב, מזכיר שוב את ענייין השמש הישירה שנחסכת כאן.

3. יש שתי אופציות מבחינתך;

א. או שמתקין לבד, אחרי למידה של הנושא (יש עשרות אתרים וסרטונים שמסבירים איך). את המצלמה הקדמית חיברתי לתיבת הפיוזים לא לפני שלמדתי מה לעשות, כולל שימוש במולטימטר וגם לדעת לאיזה כיוון לחבר את "מפצל" הפיוזים (ויש כיוון נכון, אתה רוצה שהמתח יכנס למפצל מהרגל הנכונה... סתם דוגמא). זה לוקח זמן לבצע ואתה צריך לשים לב מה אתה עושה, אבל יש בזה סיפוק מסוים כך שאולי אפילו תהנה.

ב. מחפש דרך הפורום מתקין מומלץ, מסביר לו מה אתה רוצה ו...משחרר. אין ברירה, בחיים צריך להאציל סמכויות ולסמוך על אנשים. אתה לא יכול להתעסק בפרטים הקטנים כמו איך המתקין יחווט את הכבל דרך אותו צינור הנ"ל - זה כבר עניין שלו. מצא איש מקצועי (יש פה כמה המלצות, לא ניסיתי) ותן לו לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

1. בזמן נסיעה לא יעשה כלום. השאלה מה יקרה אם יפגעו בך והפוגע הוא לא בדיוק... (נקרא לזה) "כמוך". אתה לא יכול לצפות התנהגות של אנשים. לגבי חנייה - כבר יצא לי לשמוע על לא אחד ולא שניים שפרצו להם לרכבים בגלל שהיתה מצלמה, כדי לגנוב אותה (הרי הפורצים לא יודעים מה הם גונבים).

.

1. מצלמה פעם עזרה לי בכביש כשאופנוען "לא כמוני" התחיל לאיים באלימות. הכוונתי את המצלמה אליו ואמרתי לו שהכל מצולם. הוא הפסיק.

2. לגבי חנייה- אין לי כבר איך לשלוט על זה יותר מידי.

אם אתה שם דברים על המאזניים, אז מצד אחד אתה מגובה מבחינת ראיות בזמן נסיעה. אתה מגובה בזמן חנייה, במידה ואתה משתמש בהקלטת parking mode [עד שהזרם מהמצבר מופסק].

אז על רוב המקרים האלה- תהיה לך ראייה. הוכחה בוידאו.

אם מישהו פורץ וגונב? טוב..פה כבר אין לך הגנה...למה הראייה נגנבה. אבל כל פעם לפרק ולהרכיב מחדש מצלמה? אין לי כוח לזה..

3. יש לי חשמלאי רכב שעושה עבודה נקייה בדר"כ. אני יכול ללכת אליו. אבל כמובן שהמלצה ספציפית על מישהו שמתעסק ביומיום עם התקנות כאלה [במיוחד של מצלמה אחורית]- זה יהיה נחמד לדעת. אבל, כמו שאמרת. צריך לשחרר. רק לפחות להדגיש בפני המתקין שלא יפריע לכריות האוויר בזמן ההתקנה [כלומר, אולי צריך לחווט במקום דרך החלק העליון של המכונית [החלונות], - לחווט דווקא דרך החלק התחתון- רצפת המכונית. שם לא אמורות להיות כריות אוויר. רק לוודא ש-6 מטר זה מספיק כדי להגיע לקדמת האוטו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

שמע, אני לא מבין את הדיון על להדביק או לא להדביק לשמשה. העליתי את ההתקנה אצלי כשירות לציבור - שיראו איך מותקן אצלי, והסברתי למה החלטתי להתקין ככה (תכל'ס זו מטרת השרשור, לעזור לגולשים לגבי הטכניקה של העניין, איזו מצלמה לבחור, איך להתקין וכד').

מתאים לך? אחלה. לא טוב? תדביק לשמשה.

כנ"ל לגבי המתקין - אין מה לטחון יותר מדי, כתבתי לך מה לדעתי האופציות שלך, תעשה מה שמתאים לך. בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

בהצלחה.

טוב, תראה קטע. VEZO. מצלמת דרך ב- 360 מעלות. פרוייקט קיקסטרטר:

מעניין, אבל מרגיש שזה לא יעבוד טוב. נתחיל מהקטע שהמצלמה מתחברת לתושבת בעזרת מגנט. זה ייפול בשנייה במצב של impact על המכונית.

Vezo-360-392x272.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...