Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גביית השתתפות עצמית מראש

משה ח123
שימו לב! השרשור הזה בן 1284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

שכרתי רכב ובזמן נסיעה בכביש מהיר רכב שלפני עצר בפתאומיות ואני אחריו והבא אחרי התנגש בי.

לרכב שלי נגרם נזק קל ולשלו נזק רציני.

חברתההשכרה גבתה  לי מהאשראי את  מלוא ההשתפות  העצמית וטענה שבמידה והצד השני יתחייב- יחזירו לי  את  הכסף.

האם הם יכולים חוקית לעשות  דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חוקי ומופיע בחוזה שחתמת עליו, לכל חברות ההשכרה כרטיס אשראי פתוח מכל לקוח, לכל רכב, גם בעסקאות ליסינג.

תחשוב על זה באופן שאין להם את היכולת להתחיל לברר כל מקרה של תאונה או נזק אחרת הם היו צריכים מחלקה שלמה בשביל הנושא.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פתוח אלא עד סכום מסויים, שנחסם בעת שכירת הרכב.

אישית אני מעדיף לשלם דמי שכירות מעט יותר גבוהים ולאפס את סכום ההשתתפות העצמית. אני לא בטוח שזה נכון כלכלית, והאפשרות לא תמיד קיימת, אבל אחרי ניסיון מר שהיה לפי לפני שנה וחצי (תאונה ופריצה לרכב במהלך שבוע השכרה אחד) אני מעדיף את השקט הנפשי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1284 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...