Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפשת באינטרנט מידע לגבי אוכל לכלבים? אם כן אשמח לשאול כמה שאלות.

Gavrik
שימו לב! השרשור הזה בן 1314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מרוב הפעמים שהייתי תקוע והלכתי לאוף טופיק אני חושב שאעביר לילדים שלי מוטו לחיים - אם אתה לא יודע מה לעשות תשאל באוף טופיק.

יש לי כלב ואני מאוד אוהב אותו ונהייתי קצת יותר מודע לעניין התזונה שלו לא זוכר בעקבות מה זה קרה אבל את הכלב הקודם האכלתי בבונזו כי הוא אכל את זה סבבה ולא הייתי מודע לזה שזה אוכל נחות היום אני כבר לא מסתמך על המלצות של מוכרים בחנות כי אני מפקפק במקצועיות וביושרה שלהם וגם לא מסתמך על וטרינרים כי גם להם יש אינטרס כלכלי והולך לבדוק בעצמי מה אני שם לו בצלחת.

כיום אני בוחן רעיון למיזם בתחום האוכל לכלבים משהו שיכול לעזור לחברינו ההולכים על ארבע להיות בריאים יותר ואני מחפש אנשים שחיפשו\חקרו  באינטרנט לגבי האוכל או התזונה של הכלב שלהם לשאול אותם כמה שאלות. זאת כדי להבין באמת מה הן הבעיות והאתגרים בתהליך בחירת האוכל.

המשתתפים יקבלו בונוס להתנסות במשהו ממש מגניב (ללא תשלום כמובן) ואם המיזם יצא לפועל יהיו גם בונוסים לכלב 😁

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה בעבר מיזם לאוכל לכלבים שהגיעו איתו לתוכנית הכרישים. הכל היה טבעי ללא חומרים משמרים ושאר הדברים..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוכל הכי טוב זה בשר טרי ואיברי פנים טריים וחיים, פירות וירקות.

מעבר לזה יש את אקאנה, גו!, פטקיינד, מריק, טייסט אוף דה ווילד, אוריג'ן.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורם לי מאוד ש-Taste of the wild נמצא ברשימה הזאת (והופיע בשרשור פעם נוספת), כשהחברה שמייצרת את האוכל הזה, diamond, אחראית באופן ישיר להרג של אלפי (אם לא יותר) כלבים בארץ ובעולם (פרשת נוטרה נאגטס), ועם היסטוריה מכובדת של recalls על המוצרים שלה.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Blaz00r וואלה? לא ידעתי, האמת שהכלבה פחות התחברה אחרי כמה חודשים והחלפנו לאקוויליבריה ומאז היא מבסוטה

טיפ לאוכל לכלבים:
לפני טיול ערב בד"כ, אני שם את הכמות שלה בקערה, מרתיח מים, ממלא עד גובה האוכל, יוצאים לטייל, חוזרים והאוכל ספג את המים והתרכך ממש כמו כריות
יותר כיף לה לאכול את זה רך

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Blaz00r כתב:

יש אתר כזה (?) שנקרא dog food advisor שנותן ציון למזונות שונים ע"פ הרכיבים שלהם. זה מה שאתה מתכוון/מכוון אליו?

בעקרון כן אם יצא לך לבדוק סוגי מזונות באתר הזה אני מניח שחקרת באינטרנט בקשר למזון כלבים מעניין אותי אם תוכל לשתף אותי קצת ולספר לי על תהליך המחקר שעשית. (הרעיון מתייחס לתהליך המחקר והבחירה עצמו ולא לסוג אוכל ספציפי)

לפני 14 שעות, maxcher כתב:

אה-נטוראל.
בשר חי הכי טוב
אם לא מסתדר אז יש את TASTE OF THE WILD
ו EQUILIBRIA
אחלה אוכל.

תודה אני שואל לא כדי לקבל המלצות לאוכל אלא אני שואל כדי למצוא אנשים שנעזרו באינטרנט בבחירת אוכל לכלב שלהם כדי לשאול אותם איך התהליך עובד.

לפני 13 שעות, נמרוד... כתב:

היה בעבר מיזם לאוכל לכלבים שהגיעו איתו לתוכנית הכרישים. הכל היה טבעי ללא חומרים משמרים ושאר הדברים..

שוב לא קשור לאוכל ספציפי אלא לתהליך הבחירה ראה את התגובות מעלה ^^

לפני 5 שעות, mm1987 כתב:

האוכל הכי טוב זה בשר טרי ואיברי פנים טריים וחיים, פירות וירקות.

כנראה שלא הסברתי את עצמי מספיק טוב 😃

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צורם לי מאוד ש-Taste of the wild נמצא ברשימה הזאת (והופיע בשרשור פעם נוספת), כשהחברה שמייצרת את האוכל הזה, diamond, אחראית באופן ישיר להרג של אלפי (אם לא יותר) כלבים בארץ ובעולם (פרשת נוטרה נאגטס), ועם היסטוריה מכובדת של recalls על המוצרים שלה.
צודק, ברח לי מהראש, כבר הרבה זמן שלא התעסקתי עם זה [emoji23]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, Gavrik כתב:

בעקרון כן אם יצא לך לבדוק סוגי מזונות באתר הזה אני מניח שחקרת באינטרנט בקשר למזון כלבים מעניין אותי אם תוכל לשתף אותי קצת ולספר לי על תהליך המחקר שעשית. (הרעיון מתייחס לתהליך המחקר והבחירה עצמו ולא לסוג אוכל ספציפי)

בשמחה, מה תרצה לדעת?

לפני 2 שעתיים, maxcher כתב:

@Blaz00r וואלה? לא ידעתי, האמת שהכלבה פחות התחברה אחרי כמה חודשים והחלפנו לאקוויליבריה ומאז היא מבסוטה

אכן. גילוי נאות, זה הרג את הכלב הקודם שלי ועוד מעל 100 כלבים בארץ. היתה גם תביעה ייצוגית שזכינו בה.

מה שמדהים הוא שאם תחפש עכשיו מידע על זה, אולי מלבד כתבה וחצי מאתר ישראלי (וגם זה בהקשר של התביעה ולא הנזק עצמו של האוכל), לא תמצא על זה כלום ושום דבר. לא על nutra nuggtes (שעדיין נמכר  כרגיל) ולא על diamond (שכאמור מייצרים את taste of the wild ועוד כמה מזונות). מקסימום תמצא איזו כתבה מעורפלת וכללית על recall שהיה באותה שנה (2007 אאל"ט). עשו עבודת כיסוי יפה הח*רות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני בוחר אוכל ? 
קודם כל רואה שהוא עומד בתנאים שאני רואה כהכרחיים, אחוז מסוים מהחלבון מהחי, יש\אין תירס, יש\אין תפוחי אדמה וכו' וכו' 

אחרי זה מחיר.

אם הכלב לא אוהב אז מתחילים מההתחלה.

אנשים (ואני בינהם) לא נוטים להחליף אוכל אם אין בעיה, כרגע התזונה שלה מורכבת חלקה  מ"אוכל של בני אדם" - חזה עוף או טונה, קצת אורז\תפוח אדמה, קצת אבטיח או מלפפון או גזר או חמאת בוטנים.

יש שקית סולמייט שמגוונים איתה שהיא אוהבת ומגיבה אליה מצוין.

חטיפי חמאת בוטנים או כבד עוף מהסופר (לא חי).

יש כלבים בררניים לגבי האוכל בדיוק כמו בני אדם, גם אם זה האוכל הכי בריא בעולם - אם הכלב לא אוהב צריך למצוא משהו אחר.

בתאריך 17.9.2020 בשעה 22:17, Gavrik כתב:

זאת כדי להבין באמת מה הן הבעיות והאתגרים בתהליך בחירת האוכל.

האתגר הכי גדול שלי הוא להבין מה באמת יש בשקית, הכלבה שלי לא בררנית מדי (המאכל היחיד שהיא לא אוהבת הוא סלמון) ואין לה אלרגיות שאני מכיר לאוכל אז זה באמת האתגר היחיד.

עריכה אחרונה על ידי Katom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשר/דג/עוף טרי ונקי (לא חי) עם תוספת של ירקות (גזר, מלפפון, קישוא).

לגבי מזון יבש - יש לבדוק תכולת חלבון מחד אל מול פסולת (אפר וכו') - כלל אצבע - הכי יקר הוא הכי טוב (אני כרגע עם GO).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הם אוכלים אוכל יבש, התהליך הוא כשאני לא מרוצה מהאוכל הקיים אני מחפש אוכל לפי ההיכרות שלי איתם, זה אומר שבשר צריך להיות המרכיב הראשון, אורז צריך להיות הדגן, הבשר צריך להיות כבש / דגים, והאורז בכמות מספקת, אחרי זה אני בודק שכמות החלבון לא גבוהה מדי ואז גם מחפש Reviews

שימו לב שלמשל אוריג'ן וכו' מכילים רמה מאוד גבוהה של חלבון - שזה מתאים לכלבים מאוד פעילים, כלבים פחות פעילים עלולים לקבל הרעלת חלבון.

אצלי גם מאקנה הם קיבלו הרעלת חלבון

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...