Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה אוטו הייתם קונים?

Talix
שימו לב! השרשור הזה בן 1305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, Kreios כתב:

כמו שאמר פעם מוקי - "כולם מדברים על קנייה, אף אחד לא מדבר על אחזקה..."

בלי קשר לאחזקה אפילו - זאת הסיבה שמפסיקים לייצר מכוניות ספורטיביות, והיא טמונה בכותרת של הפורום - "אנשים שאוהבים לדבר על מכוניות".

וזאת הבעיה - מדברים אבל לא קונים, כי לאף אחד אין כסף, וכמות של אלה שיש להם, לא מצדיקה פיתוח וייצור המוני.

וזה עוד לפני שמגיעים לאחזקה.

חבר שמכר גולף GTI וקנה סיויק 1.6 במקום, אמר שמרגיש כאילו הוא עכשיו מרוויח פי 2 יותר.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • רעיון גרוע 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מקבל את האנטי הזה.

גם מה שאתה עושה בהודעה הזו מוכיח שרוב העניין הוא בכתיבה. ספר לנו קצת על חווית הבעלות של רכב ספורטיבי.

באופן כללי, יש לי מין תחושה כזו שבעלי ספורטיביות קיימים, אבל נוטשים את הפורום בין היתר בגלל וויב כזה.

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דרישה לכל סוגי הרכבים גם לספורטיביות. שום דבר לא יופסק שיש דרישה עולמית.

הייתה כתבה (ערוץ 12 נדמה לי) על אנשים שקונים רכבי יוקרה גם בתקופה הזו של משבר עולמי

זה היה מחזה מדהים. רכבי יוקרה וספורט בסכומים של 800K, מיליון ש"ח, אפילו מיליון וחצי ש"ח

כולל רכבי ספורט אקזוטיים, נמכרים כאילו מוכרים לחמניות טריות. למי שיש כסף ואוהב רכבי ספורט (בלי קשר שאין כאן כבישים מתאימים כמו בגרמניה למשל) עדיין יממש את התשוקה שלו, שיש  את הממון המתאים. (פוזה או לא -זה דיון אחר)

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הייתי אומר שללא ספק פרארי. היום נראה לי שאלך יותר לכיוון של  7 DS.

אולי DS7 אי-טנס פלאג-אין

https://carsforum.co.il/cars/מגזין-רכב/3531/חדשות/DS7-אי-טנס-פלאג-אין-מגיעה-לישראל

עריכה אחרונה על ידי motior

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, yogev20 כתב:

יש דרישה לכל סוגי הרכבים גם לספורטיביות. שום דבר לא יופסק שיש דרישה עולמית.

הייתה כתבה (ערוץ 12 נדמה לי) על אנשים שקונים רכבי יוקרה גם בתקופה הזו של משבר עולמי

זה היה מחזה מדהים. רכבי יוקרה וספורט בסכומים של 800K, מיליון ש"ח, אפילו מיליון וחצי ש"ח

כולל רכבי ספורט אקזוטיים, נמכרים כאילו מוכרים לחמניות טריות. למי שיש כסף ואוהב רכבי ספורט (בלי קשר שאין כאן כבישים מתאימים כמו בגרמניה למשל) עדיין יממש את התשוקה שלו, שיש  את הממון המתאים. (פוזה או לא -זה דיון אחר)

נדמה לי שחלק גדול מהביקוש למכוניות שבכתבה הוא לא ע"י חובבי נהיגה.

אלו מכוניות שחוץ מהיותן ביצועיסטיות הן מאוד בולטות ומספקות צרכים אחרים.

מכיוון שהצרכים האלו כנראה ימשכו - יהיה מי שיציע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, luigiconteabateg כתב:

ראב 4 E-MOTION.

(רק אזכיר לפשוטי העם מבינינו שילכו וינצלו את ה-2M כולם לרכישת רכב, שביטוח ואחזקה של רכב כזה עולים יותר מ- 100K בשנה שכנראה אין להם)

הלוווווווווו   זה כבר הרכב שלי.........

אך ורק ראב 4 E-MOTION הייבריד. צבע לבן פנינה גג שחור. מחליף את המערכת לאנדרואיד מלא, מצלמות דרך קדמי ואחורי. ומקרר גדול בתא מטען. וזהו...........

עריכה אחרונה על ידי המהיר הזהיר
  • מצחיק 1

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, Ragnar כתב:

עשית לי דה זה וו מטורף לסדרה שהייתה בעבר ב-MTV של שדרוג מכוניות

חושב שקראו לה PIMP MY RIDE

לפני 14 שעות, ik3 כתב:

rides green 2003 ford explorer xplizit cc car club texas big v designs kandy lime 24 inch rims wheels custom

סחתיין על הזיכרון,

הסדרה שודרה בין 2004-2007.

maxresdefault.jpg

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נוסטלגיה, הייתי רואה את הסדרה הזאת בבית ספר😁

נראה שהסגנון של מה שהם היו עושים למכוניות דיי נעלם מהעולם, חבל זה היה מגניב בטירוף

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אבל כמו התגובה הראשונה - 850R (אבל אוטומאט). 

כבר יש משפחתית מודרנית ורכבי ספורט לא מעניינים אותי. ה-850 טורבו תמיד תפסה לי את העין בפרסומות משנות ה-90.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ik3 כתב:

באמת נוסטלגיה, הייתי רואה את הסדרה הזאת בבית ספר😁

נראה שהסגנון של מה שהם היו עושים למכוניות דיי נעלם מהעולם, חבל זה היה מגניב בטירוף

זה היה בעיקר גימיקי וצולם טוב בטלויזיה.

יש ערוץ יוטיוב לא מזמן שקנה גרנד וויאר שהייתה בסדרה לפני איזה 15 שנה- אתה רואה שהכל עשוי ברמה מאוד נמוכה שיצטלם טוב.

אגב, בהקשר דומה, הs2000 הורודה ממהיר ועצבני לפני 17 שנה גם הייתה מלאה בשטויות ודקורציות שמצטלמות טוב אבל היו מורכבות ברמה נמוכה ביותר. אפשר לראות פירוט כאן

https://youtu.be/4LAGNeE5pjA

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קונה סברה אדומה מפיברגלאס עם מנוע יגואר 6 טורי, אחת מכנראה כמה בודדות שנשארו בעולם.

עם העודף הייתי בונה לה גראג' שננעל כמו כספת כדי שלא יגנבו אותה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, EliC25 כתב:

זה היה בעיקר גימיקי וצולם טוב בטלויזיה.

יש ערוץ יוטיוב לא מזמן שקנה גרנד וויאר שהייתה בסדרה לפני איזה 15 שנה- אתה רואה שהכל עשוי ברמה מאוד נמוכה שיצטלם טוב.

אגב, בהקשר דומה, הs2000 הורודה ממהיר ועצבני לפני 17 שנה גם הייתה מלאה בשטויות ודקורציות שמצטלמות טוב אבל היו מורכבות ברמה נמוכה ביותר. אפשר לראות פירוט כאן

https://youtu.be/4LAGNeE5pjA

הרסת לי עכשיו עם הסרטון הזה נוסטלגית ילדות😖

בערך אותה ההרגשה שיש לך בתור ילד בכיתה ו' שמגלה שWWE זה בעצם מבויים

😜

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...