Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה אוטו הייתם קונים?

Talix
שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בדיוק. גם מפרארי מצפים למכור יותר מ 2 יחידות, ובטח שמרכב ספורט שעדיין נמכר במחיר ״עממי״ מצפים ליותר. תראה כמה התחרות מוכרת בהשוואה בשביל האינדיקציה, במיוחד וואג שנותנת את אותו המתכון של הוט האצ׳ ללא פשרות עם גיר אוטומט.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעתיים, Doron_Z כתב:

9 רכבים זה הרבה? עד עכשיו הרכב לא בדיוק הצלחה גדולה.

כמה רכבים מבחינתך זה הצלחה?

הערת שוליים - מבחינתי האישית זה נתון שבינו לבין איכות המכונית קשר רופף. אפילו בהרבה יותר כיף לנהוג במשהו נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Doron_Z כתב:

הוט האצ׳ ללא פשרות עם גיר אוטומט.

בעיניי המשפט הזה הוא פרדוקס

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי.

עכשיו אפשר לפתוח פוסט חדש-איזה רכב לקנות ב 2000050 , לא ככה?

נראה כמו פוסט של החופש הגדול/סגר קורונה.

קצת מטופש כל העסק, לעניות דעתי הלא נחשבת.

עריכה אחרונה על ידי סלע
  • מעניין 1

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, מיץ פטל כתב:

כמה רכבים מבחינתך זה הצלחה?

הערת שוליים - מבחינתי האישית זה נתון שבינו לבין איכות המכונית קשר רופף. אפילו בהרבה יותר כיף לנהוג במשהו נדיר.

קשה לי להגדיר כמה אבל בטח יותר מ 9, אלו מספרים שכבר קרובים לרכבים יקרים בהרבה מבחינת כמות מכירות.

לא דיברתי על איכות הרכב, מבחינתי הוא פסול ברגע שהוא אוטומט מה שמביא אותי ל...

לפני 4 שעות, m3x7r3m3 כתב:

בעיניי המשפט הזה הוא פרדוקס

כן אני מן הסתם מזדהה איתך, בעיני זו פשרה ענקית ודיל ברייקר (בטח לז׳אנר המדובר של ההוט האצ׳) אבל אתה יכול לראות ממלכות המכירות מה הישראלי הממוצע מעדיף, המגאן יושבת בדיוק על אותו המתכון ואפילו המסורת העשירה של רנו כשזה מגיע לעולמות הספורט מקבלת פחות קונוטציה של פיכסה רכב צרפתי ולכן המכירות כרגע לא מספקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, סלע כתב:

לא מצליח להבין את הראש של האנשים האלו.

אולי זה התקציב שלו (ירושה/טוטו לוטו),

כמו אלה שמפרסמים תמונת חבילת שטרות בדף הפייסבוק של פשפשוק ורושמים מזומן ביד.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Doron_Z כתב:

כן אני מן הסתם מזדהה איתך, בעיני זו פשרה ענקית ודיל ברייקר (בטח לז׳אנר המדובר של ההוט האצ׳) אבל אתה יכול לראות ממלכות המכירות מה הישראלי הממוצע מעדיף, המגאן יושבת בדיוק על אותו המתכון ואפילו המסורת העשירה של רנו כשזה מגיע לעולמות הספורט מקבלת פחות קונוטציה של פיכסה רכב צרפתי ולכן המכירות כרגע לא מספקות.

ברור לי בדיוק למה אתה מתכוון, אני פשוט לא חושב שהוט האצ' יכולה להיות אוטומטית וגם ללא פשרות, שכן היותה אוטומטית היא פשרה.

אבל זה אני והתפיסה המוזרה שלי, אני בכלל מעדיף מנועים אטמוספריים עם קו אדום מעל 6000 סל"ד ולא טורבו מנופחי קג"מ

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...