Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, sperial כתב:

לא בדיוק. מספר החולים הקשים (עד כמה שאני מבין זה מספר החדשים) עלה בשבוע האחרון  ב-45% לעומת שבוע קודם. אז במספרים אבסולוטיים עדיין המספר קטן, אבל על מקדם הדבקה 1.2, ועם הדיליי מההדבקה עד התחלואה הקשה, צריך להיות עם האצבע על הדופק ולנקוט אמצעים לפני שבתי החולים סופגים עומס. האנצעים יכולים להית קלים - מסיכות, אולי מגבלות מינימליות על התקהלות, אבל לעצור את אווירת סוף הקורונה, כי אנחנו לא שם.

אנחנו שם, ועברנו את זה.
עכשיו זה סתם היסטריה כי רוצים להפנות את התשומת לב מהממשלה הכושלת למשהו אחר.
מי שרוצה שיקח עוד 3 חיסונים ושחרר אותנו.
יש מצב שאני גם אקח את הרביעי (בדיוק כמו שאני מתחסן לשפעת כל שנה), אבל די עם השטויות האלה כבר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, korola כתב:

חייבים להחליף תקליט.

בדיוק.

די עם היפוכונדריה.

זה לא שונה משפעת שיש כל שנה.

לא סיבה לשבור את הכלכלה שוב, תנו להשתקם ממה שהיה, גם ככה הנזק שנגרם בעקבות ההגבלות יותר גרוע מהמחלה עצמה.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

image.png.27da1138d6fd6b769acf56c3d4558598.png

יש בטח הרבה הסברים לאנומליה הזאת.
יכול להיות שבבני ברק ואלעד החיסון הטבעי חזק יותר מאשר בתל אביב ושוהם,
בסבב החיסונים שוהם כיכבה בראש הטבלה מבחינת אחוזי ההתחסנות, ואילו אלעד ובני ברק כיכבו בראש הטבלה מבחינת אחוזי ההדבקה.
אופציה נוספת , בתל אביב ושוהם יש אינטרס ללכת להיבדק, 
אולי ימי חופש ופיצויי כספי למי שחולה או נכנס לבידוד ?
אולי טיסות לחו"ל, אני לא מדבר על הדבקות בחו"ל, אלא הצורך בבדיקות קורונה לפני הטיסה,  פשוט מציפות את התחלואה שקיימת בשוהם ובתל אביב, אבל בבני ברק ואלעד פחות טסים לחו"ל ולכן אין צורך בבדיקות.

בכל מקרה, מספר המאומתים אתמול היה דומה וקצת נמוך אפילו ממספר המאומתים שלשום. 
בתחילת הגלים הקודמים , תחילת ההתפרצות הייתה מאופיינת בגידול בכל יום (אולי לא בשבתות). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, korola כתב:

אולי טיסות לחו"ל, אני לא מדבר על הדבקות בחו"ל, אלא הצורך בבדיקות קורונה לפני הטיסה,  פשוט מציפות את התחלואה שקיימת בשוהם ובתל אביב, אבל בבני ברק ואלעד פחות טסים לחו"ל ולכן אין צורך בבדיקות.

זה נשמע יותר הגיוני.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לא צריך בדיקות קורונה כמעט לאף מדינה בטיסה לחו"ל, רובן ביטלו את זה. יש עדיין כמה שתקועים עם זה כמו פינלנד, צרפת, פורטוגל - אבל גם הן בדרך לביטול לקראת הקיץ.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוועד המייעץ של ה-FDA הצביע פה אחד בעד אישור חירום לחיסון מודרנה בשתי מנות לילדים בגיל 6-11 ולנוער בגיל 11-17 (מדובר בשתי הצבעות, כי מדובר במינונים שונים). השאלה שנשאלה היתה האם התועלת בחיסון בקבוצות גיל אלה עולה על הסיכון, לדעת כל 22 המומחים התשובה חיובית. עכשיו ההמלצה תעבור לדיון במליאת ה-FDA.

היום (רביעי, שעון ארה"ב) צפויה הצבעה על אישור חיסוני פייזר ומודרנה לילדים מגיל 6 חודשים עד 4 ו-5 שנים בהתאמה (הגילים טיפה שונים בין החיסונים, לפי הגילים שנבחנו במחקר).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאתמול... ממילא זה עדיין לא אופרטיבי, כי זה צריך לעבור את אישור המליאה. 

ואחרי האישור יש עוד שלב - הכנסה לשגרת חיסונים - וזה כבר לא תפקידו של ה-FDA אלא של גוף אחר, ה-CDC.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה לחסן תינוקות?

(מילא לחסן ילדים עם היסטוריית מחלות), אבל סתם ילדים בריאים ? יצא חיסון מעודכן ?

כי עד עכשיו כל הילדים שפגשתי עשו אפצי והמשיכו לשחק. אני עדיין מחפש את הלונג קוביד.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נמתין להחלטת המומחים - הם צריכים לקבוע שיעילות החיסון והעדר תופעות לואי מצדיקות את השימוש בו. זכור לי שבמחקר של פייזר היה איזה חור באמצע קבוצת הגיל של הפעוטות שבהן החיסון לא היה יעיל, אבל יתכן שמאז הצטברו נתונים חדשים. 

חלק מהסיבות למתן חיסונים נעוצות ב-long covid אבל התסמונת הזו עדיין אינה מוגדרת היטב ואני לא יודע עד כמה נחקרה יעילות החיסון במניעתה, לפחות בילדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מובטח שהיה מןנע, יעילות המנה הרביעית נגד הדבקה מתפוגגת תוך מספר שבועות. נגד מחלה קשה כנראה שהיעילות יותר ממושכת.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, URSH כתב:

מה הסימפטומים שלך, ויש לך מושג איך נדבקת?

חום, חולשה,כאב ראש. אין לי מושג ממי נדבקתי

לפני 36 דקות, sperial כתב:

לא מובטח שהיה מןנע, יעילות המנה הרביעית נגד הדבקה מתפוגגת תוך מספר שבועות. נגד מחלה קשה כנראה שהיעילות יותר ממושכת.

וואלה. לא ידעתי את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...