Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אשמח לשמוע מה הסיבה? 
אם היו נותנים לי בדצמבר לעשות חיסון רביעי אז הייתי רץ, אבל היום אני לא ממש מרגיש צורך בחיזוק הזה.
א. עוד לא עברו 6 חודשים מהחיסון השלישי.
ב. האומיקרון לא ממש מטריד אותי אישית  (מחוסן שלישי ובריא בדר"כ)

ג. מבחינת המערכת אין כבר שום יתרון בחיסון אנשים בריאים , מילא בתחילת הגל אם היינו מחסנים מיליון או 2 מיליון צעירים , אז היינו מסיימים עם הגל הזה יותר מהר.   אבל עכשיו בשלב הירידה , אין שום ערך למערכת בהוספת חיסונים לצעירים.

אני מרגיש שסתם מישהו פישל שם למעלה ומפחדים מועדת החקירה , לכן מעדיפים להזריק את החיסונים מאשר לזרוק אותם.
גם ביולי 2020 היה אותו סרט... היו מיליון חיסונים קרובים לפג תוקף , במקום להזריק אותם כחיסון שלישי חיפשו למי למכור אותם.  באוגוסט כבר התחננו לפייזר שישלחו מנות חדשות למנה השלישית.

גם עכשיו , אם ידעו בדצמבר שיש חיסונים שיפוגו בפברואר, למה לא הציעו לכל מי שרוצה לקבל מנה רביעית?

מה נותנת מנה רביעית עכשיו?  ברור שה R ימשיך לרדת . ואז ימחאו כפיים שכאילו החיסון בסוף הגל תרם לסיומו? 
לא תודה.

נתראה במנה המעודכנת לוריאנטים החדשים (אם בכלל יהיו וריאנטים קטלנים יותר) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש כבר ווריאנט חדש, רק שלא יודעים אם הוא בעייתי יותר מהאומיקרון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, korola כתב:

אשמח לשמוע מה הסיבה? 

מטפל בבני משפחה מבוגרים מאוד

זרקת הרבה סיבות טובות אבל אני מנסה לצמצם כמה שיותר נזק בסביבתי מאשר לחכות לחיסון מעודכן, מתי שזה לא יהיה.

לפני כשעה, korola כתב:

עוד לא עברו 6 חודשים מהחיסון השלישי.

אצלי ראיתי שעברו כבר 6 חודשים. בזמנו יכולתי מאחר והייתי בקבוצות סיכון שנתנו להם חיסונים בעקבות העבודה הקודמת. כעת אני צריך להמתין שישחררו את הרסן כמו עכשיו. 

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם קיבלתי היום מייל הזמנה לחיסון רביעי, אבל בינתיים אני לא להוט לעשות אותו.

שישלחו את זה למישהו במדינת עולם שלישי כלשהי, מהסוג שווריאנטים באים ממנה, עדיף

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Igalz כתב:

השוואה גרועה מאוד. 

אתה בוחר לעלות על משאית אחרי 3 ימים שלא ישנת, כלומר בוחר פוטנציאלית להרוג משפחה עם שלושה ילדים וכלב. איש לא היה מת אם תבחר לקחת טיפה פחות עבודה או לשכור נהג. 

לרופא אין את כל הבחירה הנהדרת הזו. המצב ועומס העבודה נכפה עליו, ואם הוא לא יהיה שם כניראה שהנזק יהיה גדול יותר. יתרה מכך, הרופא למעשה חייב להיות שם על פי חוק. לצוות רפואי יש אפילו איסור יציאה מהארץ בזמן משברים כמו קורונה.

גם הם בחרו לעבוד במקצוע שידעו בדיוק מה היקף העבודה בו

אף אחד לא הבטיח להם שלהיות רופא זה עבודה של 4-5 שעות ביום עם הפסקה של חצי שעה בין לקוח ללקוח

זה המצב, זה מה יש.

כל הסיפורים האלה על "מסוכן לתת להם לעבוד ככה" זה סיפור אחר ואנחנו צריכים להפנות את הטענות למדינה

אין שום סיבה למחוא להם כפיים כל יום ולשמוע כמה חרא להם במקצוע. אף אחד לא הכריח אותם להיות שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תכלס צודק, רופא זה מקצוע תחת. בסך הכל ווטרינר שעבר קצת אקסטרה קורסים.

על מה למחוא להם כפיים? על זה שאיזה סבאלה יחייה עוד כמה שנים? על זה שאיזה ילד שדרס אותו אוטובוס לא יהיה נכה לכל החיים?

כפיים מוחאים בהופעות, לא על השטויות האלה.

זה שאף אחד לא הכריח אותם להיות שם זה כבר סיבה להערכה, תחשוב שבן אדם כזה שנשאר בארץ לטפל בך שלא תמות יכל להגר למקום כמו ארה"ב ולחיות כמו מלך עם הדיפלומה הזאת.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, SlowRide כתב:

למקום כמו ארה"ב ולחיות כמו מלך עם הדיפלומה הזאת.

כמו שאמר אדם חכם, "זה שאתה נושם לא אומר שאתה חי". אז זה מלך עם קונפטי חוטים או בלי?

כי אם בלי, אז זה מקסימום מלך בביטוח לאומי.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מלך שיש לו גריל שיורה קונפטי חוטים כדי לסמן שהוואגיו הגיע לרמת העשייה הרצויה.
אם מישהו אחר מביא כזה גריל המדינה מחרימה לו, כי צריך לזה אישורים מיוחדים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, SlowRide כתב:

מלך שיש לו גריל שיורה קונפטי חוטים

Murica | Know Your Meme

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, SlowRide כתב:

תכלס צודק, רופא זה מקצוע תחת. בסך הכל ווטרינר שעבר קצת אקסטרה קורסים.

על מה למחוא להם כפיים? על זה שאיזה סבאלה יחייה עוד כמה שנים? על זה שאיזה ילד שדרס אותו אוטובוס לא יהיה נכה לכל החיים?

כפיים מוחאים בהופעות, לא על השטויות האלה.

זה שאף אחד לא הכריח אותם להיות שם זה כבר סיבה להערכה, תחשוב שבן אדם כזה שנשאר בארץ לטפל בך שלא תמות יכל להגר למקום כמו ארה"ב ולחיות כמו מלך עם הדיפלומה הזאת.

זה לא מעניין מי הוא ומה הוא

אני לא צריך למחוא לו כפיים ולא צריך לעשות לו לייק על זה שהעבודה שלו קשה

יש אנשים שאני מרחם עליהם הרבה יותר ולא מגרדים עשירית מהשכר שלו, עובדים הרבה יותר קשה ממנו בתנאים לא תנאים בשביל לגרד את ה 5000 בחודש

עליהם אני מרחם, בשבילם אני מוכן גם שיחסמו כבישים ויפגינו כדי שיעלו להם את השכר

הם בניגוד לרופא, לא בחרו את המקצוע הזה. הם שם כי כנראה לא הייתה להם שום ברירה אחרת. חלקם בגיל של סבא שלי.

רופא ? הוא בחר את המקצוע הזה וידע לאן הוא נכנס כמו כולנו.

לפני 8 דקות, SlowRide כתב:

מלך שיש לו גריל שיורה קונפטי חוטים כדי לסמן שהוואגיו הגיע לרמת העשייה הרצויה.
אם מישהו אחר מביא כזה גריל המדינה מחרימה לו, כי צריך לזה אישורים מיוחדים.

יש ויש ויש

וקונפטי חוטים שלוקח 10 דק להתקין, מתומחר ללקוח כמו שבוע עבודה שלך

מוזמן לבוא לעמוד לי מתחת למרפסת ללקק את הטיפות של השומן שנופלות מהגריל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, SlowRide כתב:

בסך הכל ווטרינר שעבר קצת אקסטרה קורסים.

1906104434_--.thumb.jpg.9edf25e1e844a5a278019975a626af61.jpg

• מצחיק 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 11 דקות, Transporter כתב:

זה לא מעניין מי הוא ומה הוא

אני לא צריך למחוא לו כפיים ולא צריך לעשות לו לייק על זה שהעבודה שלו קשה

יש אנשים שאני מרחם עליהם הרבה יותר ולא מגרדים עשירית מהשכר שלו, עובדים הרבה יותר קשה ממנו בתנאים לא תנאים בשביל לגרד את ה 5000 בחודש

עליהם אני מרחם, בשבילם אני מוכן גם שיחסמו כבישים ויפגינו כדי שיעלו להם את השכר

הם בניגוד לרופא, לא בחרו את המקצוע הזה. הם שם כי כנראה לא הייתה להם שום ברירה אחרת. חלקם בגיל של סבא שלי.

רופא ? הוא בחר את המקצוע הזה וידע לאן הוא נכנס כמו כולנו.

יש ויש ויש

1. במדינות מסריחות שאין בהן שירותי רפואה נורמליים, גם התחום שלך לא בדיוק משגשג כי אנשים עסוקים בלשרוד ואין להם זמן ללכת הופעות של אמנים.

בלי קונפטי חוטים אף אחד לא ימות, אבל בלי רופאים....
2. אם המרפסת שלך מטפטפת שומן כנראה יש לך תקלה בגריל וזה מסוכן כי אתה יכול להחליק על השומן, להיפצע ולמצוא את עצמך מאושפז בבית חולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Transporter כתב:

Views - Spongebob Lick Meme Transparent Transparent PNG - 796x683 - Free  Download on NicePNG

לפני 26 דקות, Transporter כתב:

Much butthurt I sense in you - Yoda | Make a Meme

• אהבתי 1
  • מצחיק 7

לפני 5 שעות, falou כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, SlowRide כתב:

1. במדינות מסריחות שאין בהן שירותי רפואה נורמליים, גם התחום שלך לא בדיוק משגשג כי אנשים עסוקים בלשרוד ואין להם זמן ללכת הופעות של אמנים.

בלי קונפטי חוטים אף אחד לא ימות, אבל בלי רופאים....
2. אם המרפסת שלך מטפטפת שומן כנראה יש לך תקלה בגריל וזה מסוכן כי אתה יכול להחליק על השומן, להיפצע ולמצוא את עצמך מאושפז בבית חולים.

גם בלי שוטרים אנשים ימותו

ובלי חיילים אנשים ימותו

ובלי מכבי אש אנשים ימותו

ועדיין חיילים ששוכבים 21 יום בשטח בתנאים לא תנאים בשביל 2000 שקל לא מספרים לנו כל יום כמה חרא להם וכמה כולנו צריכים להגיד להם תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...